W poniedziałek 31 października br. o godz. 18.00, a więc w wieczór poprzedzający Uroczystość Wszystkich Świętych, w naszym kościele parafialnym odbył się Wieczór Świętych. Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za bardzo liczny udział i piękne przygotowanie strojów oraz ks. Patrykowi Gawłowskiemu i p. katechetce Katarzynie Brol.

Wśród świętych i błogosławionych zjawił się także sam błogosławiony kard. Stefan Wyszyński w którego wcielił się ks. dyr. Kazimierz Tomasiak, któremu także dziękujemy za współorganizacjęgo wydazenia. Wieczorze Świętych uczestniczyły także dzieci i młodzież z naszego Ośrodka wraz z rodzicami i opiekunami. Dlatego w drugiej części wszyscy przeszli w procesji z relikwiami do Ośrodka, gdzie odbył się Bal Świętych. Zakończył się on modlitwą i błogosławieństwem kapłańskim ze strony ks. prałata Franciszka Baliona.

Poniżej znajduje się kilka fotografii upamiętniających to wydarzenie. Wszystkie fotografie są zamieszczone w Galerii: https://parafia-rusinowice.pl/wieczor-swietych-31-pazdziernika-2022-r