Drodzy Parafianie.

Drodzy Goście.

Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wyjątkowy ładunek emocji. Przybliżamy się do Jezusa Chrystusa przez łaskę sakramentów świętych, ale także stajemy bliżej naszych bliskich, którym dajemy naszą miłość.

Nie byłoby darów miłości i pokoju, gdyby nie przyjście na świat Bożego Syna – Jezusa Chrystusa. To On w czasie tych świąt jest najważniejszy. Wszelkie świąteczne oznaki ludzkiej dobroci i życzliwości są pochodną daru Bożej miłości objawionej i darowanej nam w Jezusie Chrystusie, naszym Panu i Zbawicielu.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom, którym święta Bożego Narodzenie jest dane przeżywać w naszej parafii, życzymy radosnych i błogosławionych świąt. Niech Chrystusowy dar miłości i pokoju zagości w każdym ludzkim sercu, a dar jedności i zgody niech zamieszka w każdej rodzinie i w każdym domu. Szczęść Boże.

Wasi Duszpasterze