Ostatni dzień półkolonii organizowanych przez Parafię w Rusinowicach w piątek 13 lipca br. dzieci spędziły w Domu Spotkań Wiejskich na zaproszenie Samorządu Rusinowic. Gry i zabawy pod kierunkiem zaproszonej grupy "Akademia Rozrywki" sprawnie poprowadzili Malwina i Artur. Dzieci brały żywy udział w animacjach. Były również pamiątkowe zdjęcia z komputera oraz słodycze, napoje i baloniki. Odwiedził nas też Wójt Gminy Pan Zbigniew Seniów który przywiózł dzieciom cukierki oraz przekazał miłe życzenia. Na zakończenie Nasz Ksiądz Proboszcz podsumował cały cykl półkolonii i podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie. Ja również bardzo dziękuję Księdzu Proboszczowi i wszystkim pomagającym.

Sołtys Andrzej Dybała