INTENCJE MSZALNE – 2024 (od 10 września do 31 grudnia)

Stan zapisu aktualny na dzień 22.07.2024 r.

Wtorek 10.09.2024 – dzień powszedni (Róża II)

7.00

I. Za ++ rodziców Emilię i Jerzego Młynek, matkę Marię Pietrek, dziadków Jaguś, Pietrek, Młynek i Zymela, Jana Jaguś, Sylwię Janta ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze w czyśćcu.

II.

Środa 11.09.2024 – dzień powszedni (Róża III)

16.30

I. Za ++ męża Jana Kluge /pam. ur./, rodziców Łucję i Konrada Kurzac, Dorotę, Franciszka, Mariana i Urszulę Kluge, braci Jerzego i Maksymiliana Kurzac, Dawida Myland, ++ dziadków z obu stron, pokrewieństwo, siostry zakonne, kapłanów i dusze w czyśćcu

II. Za ++ rodziców Łucję i Jerzego Kampczyk, bracia Henryka i Waldemara, Zofię, Antoniego, Otylię i Pawła Kampczyk, Józefa Konieczko, Cecylię
i Ryszarda Foyer, Jadwigę i Augustyna Świerc, ++ z pokrewieństwa Kampczyk i Anioł, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 12.09.2024 – wsp. NMP Piekarskiej, patronki diecezji (Róża IV)

18.00

I. Za ++ rodziców Łucję i Franciszka Pietrek, brata Lucjana, Gertrudę, Adolfa i Edwarda Kocyba, Klarę Spis, Marię i Henryka Pietrek, szwagrów Józefa Świerczyńskiego i Emanuela Szulc, babcie, dziadków, ciocie, wujków, kuzynostwo, ++ z rodzin Pietrek, Mańka, Rokosa i Kocyba, Rozalię Drynda, Jadwigę i Alojzego Sladek, Annę Golek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ matkę Marię Jędruś /rocz. śm./, ojca Jana, ciocię Annę Burek, męża Zygmunta Kampa, dziadków z obu stron, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Piątek 13.09.2024 – wspomnienie św. Jana Chryzostoma (Róża V)

18.00

I. Za ++ męża Pawła Hanszla /rocz. śm./, rodziców Teodora i Jadwigę Hanszla, Ernestynę i Józefa Respondek, braci Jerzego i Ernesta, Józefa i Stanisława Kupiec, Józefa Wieczorek, Romana Hanszla, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ Justynę i Kazimierza Tyrol, Jerzego Baron, Łucję i Ryszarda Molenda, Annę i Klemensa Baron, Monikę i Herberta Kocyba, Helenę i Pawła Tyrol, Jolantę Schabowską, ++ ciocie i wujków, kuzynostwo, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Sobota 14.09.2024 – Święto Podwyższenia Krzyża świętego (Róża VI)

8.00

Za + matkę Jadwigę Molenda /pam. ur./, ojca Gotfryda, dziadków Łucję i Ryszarda Molenda, Gertrudę i Piotra Pietrek, Henrykę i Jana Mroczek, Jana Kasprzyk, ciocie, wujków, S.M. Bogusławę Jon, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

17.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie oraz światło Ducha Świętego w intencji Emilii Wręczyckiej z okazji 18 rocz. urodzin.

Niedziela 15.09.2024 – XXIV Niedziela zwykła

8.00

Za parafian.

11.00

Za parafian.

15.30

Za ++ rodziców Hildegardę i Jerzego Lisoń, ojca Norberta Nowak, Pawła Pietrek, Gizelę Bartoszek, Joachima Panchyrz, Joannę i Jana Gwiazdowskich, Franciszkę i Jana Burek, Marię i Karola Nowak, dziadków Ibrom, Lisoń, ciocie, wujków, kuzynów z obu stron, Mariana Trzensimiech, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 16.09.2024 – wsp. św. męcz. Korneliusza i Cypriana (Róża VII)

18.00

I. Za + męża Zygmunta Drynda /rocz. śm./, rodziców Jadwigę i Emila Pietrek, Annę i Bernarda Drynda, brata Eryka, ciocię Elżbietę, dziadków Pietrek, Drynda, Kazek, Piekacz, pradziadków, ++ z rodzin Hanszla, Łupierz, Drynda, Kazek, Czesława Ceglarek, Gotfryda Schindler, Sylwię Janta, Walentego Paprotny, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ ojca Zygmunta Piątek, teścia Emanuela Szulc, dziadków Szulc, Pietrek, Piątek i Kopyto, wujków Franciszka Piątek, Lucjana Pietrek, ks. prob. Śliwińskiego, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 17.09.2024 – dzień powszedni (Róża VIII)

7.00

I. Za + brata Jana Bączkowicz /rocz. śm./, ++ z rodzin Bączkowicz, Gałeczka, Piecuch i dusze w czyśćcu.

II. Za + ojca Huberta Fabian /pam. ur./, matkę Adelajdę, rodziców Gertrudę i Pawła Spałek, siostrę Reginę Serafin, dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

Środa 18.09.2024 – Święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski (Róża IX)

16.30

I. Za ++ Marię Kucierajter /pam. ur./, Jadwigę i Wiktora Kucierajter, męża Norberta Kucierajter, Grzegorza Sowa, Gertrudę i Piotra Pietrek, Brunona i Łucję Pietrek, Marię, Jerzego i Karola Speer, Józefa i Katarzynę Stanek, Piotra Ślosarczyk, Magdalenę i Piotra Kurzac, Jadwigę i Gotfryda Molęda, Marię i Joannę Pietrek, dziadków z obu stron, kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ rodziców Adelajdę i Eryka Młynek, Otylię i Piotra Piskoń, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynostwo, Pawła Kapalla, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 19.09.2024 – dzień powszedni (Róża X i XI)

18.00

I. Za ++ rodziców Erwina i Krystynę Baron, Zygmunta Ledwoń, dziadków Baron, Gajda, Ledwoń i Zakrzewski, Henryka i Annę Gajda, Klarę i Marię Baron, Justynę Molenda, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Za ++ żonę Marię Pietrek /rocz. śm./, rodziców Brunona i Łucję Pietrek, Elżbietę i Andrzeja Jaguś, Jana Jaguś, Leonarda i Joannę Pietrek, pokrewieństwo z obu stron.

Piątek 20.09.2024 – wsp. św. Andrzeja Kim Taegon – III Piątek (Róża I M)

15.00

Ku czci Miłosierdzia Bożego w intencji Klubu Seniora, emerytów, rencistów
i starszych wiekiem parafian oraz czcicieli Miłosierdzia Bożego.

18.00

Ku czci św. Stanisława Kostki w intencji młodzieży naszej parafii o potrzebne łaski i światło Ducha Świętego.

Sobota 21.09.2024 – Święto św. Mateusza, Ap i Ew. (Róża II M)

17.00

I. Za ++ Genowefę i Mariusza Bartosik /6 rocz. śm./ oraz Teresę i Artura Pytel.

II. Bogumiła Trocha

Niedziela 22.09.2024 – XXV Niedziela zwykła

8.00

Za parafian.

11.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Adolfa Klabis z okazji 85 rocz. urodzin.

15.30

Za + męża Norberta Pietrek, jego rodziców Jadwigę i Juliusza, ++ rodzeństwo, Wilhelma i Rufina Gansiniec, Marcina Bieleckiego, Annę i Alfonsa Kurda, Jadwigę i Jerzego Czapla, Czesława Ceglarek, ++ dziadków, ciocie, wujków, ++ z pokrewieństwa Pietrek i Gansiniec, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Poniedziałek 23.09.2024 – wspomnienie św. O. Pio (Róża I)

18.00

I. Za + Jadwigę i Józefa Gmyrek, siostrę Jadwigę, Franciszka Dziembała, Martę i Józefa Młynek, Rutę i Norberta Gmyrek, Henryka Miłowa, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka.

II. Za ++ rodziców Wilhelma i Otylię Baron, Franciszka Piątkowskiego, Magdalenę i Stanisława Prenzel, Erwina i Krystynę Baron, dziadków z obu stron, Klarę i Marię Baron, Justynę Molenda, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka.

Wtorek 24.09.2024 – dzień powszedni (Róża II)

7.00

I. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji rodziny Teresy i Marka Fabian.

II. Za ++ Henryka i Annę Bula /rocz. śm./, dziadków Juliusza i Agnieszkę Sówka, wujków Jerzego i Norberta Sówka, ciocie Różę, Gertrudę i Teresę Sówka, kuzynki Monikę Masoń, Iwonę i Ewę Sówka, Henryka i Hildegardę Gajdzik, Marię i Stefana Klinkert, Pawła Respondek, Walentego Paprotny, Andrzeja Skop, Bernarda Masoń, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Środa 25.09.2024 – dzień powszedni (Róża III)

16.30

I. Za + ojca Herberta Flajszer /rocz. śm./, matkę Gertrudę, Elżbietę i Tomasza Jaguś, Klarę, Franciszka i Alojzego Flajszer, Jana i Franciszkę Burek, Gertrudę, Konrada i Zofię Umlauf, Franciszka, Lillę, Pawła i Aleksandrę Jaguś, ciocie, wujków, Pawła Pietrek, Pawła Radek, Piotra i Andrzeja Mazur oraz ks. Damiana Kominka.

II. Za + męża Józefa Gansiniec /pam. ur./, syna Adama, rodziców Władysława i Władysławę Mastalerz, Pawła i Hildegardę Gansiniec, Eugeniusza Gazda, Alfonsa Majchrzyk, Małgorzatę Grützner, Teofila i Annę Sowa, Walentego Bryś, Ewalda Pawełek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Czwartek 26.09.2024 – dzień powszedni (Róża IV)

18.00

I. Za ++ rodziców Annę i Franciszka Kowolik, Agnieszkę i Dominika Kandzia, Ernesta i Krystynę Kowolik, Irenę i Piotra Kandzia, dziadków z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ Józefa i Łucję Pietrek, Jana i Małgorzatę Szajer, Pawła i Emanuela Pietrek, Stanisława Koloch, Jerzego Bujara, Małgorzatę Szajer, Marcina Woldan, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

Piątek 27.09.2024 – wspomnienie św. Wincentego a Paulo (Róża V)

18.00

I. Agata Kocyba

II. Za ++ rodziców Adelajdę Młynek /rocz. śm./, ojca Eryka Młynek, Stefanię i Rudolfa Czornik, dziadków Czornik, Młynek i Pietrek, Jana Dziembała, ++ ciocie, wujków, pokrewieństwo z obu stron, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Sobota 28.09.2024 – wspomnienie św. Wacława, męcz. (Róża VI)

17.00

I. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Jacka Pisarski z okazji 50 rocz. urodzin.

II. Za ++ teścia Jana Piskoń /pam. ur./, ojca Józefa Wacławek /rocz. śm,/, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Niedziela 29.09.2024 – XXVI Niedziela zwykła

8.00

Za parafian.

11.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Małgorzaty Wyczka z okazji 40 rocz. urodzin.

15.30

Za + żonę Wandę Konopka, rodziców Pelagię i Władysława Konopka, teściów Gertrudę i Ryszarda Jon, siostry Celinę, Teresę, Natalię, Alinę i Stanisławę, braci Romualda, Mariana, Jerzego i Lucjana, Józefa i Marię Jon, Romana Jon, szwagierki i szwagrów oraz dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 30.09.2024 – wspomnienie św. Hieronima (Róża VII)

18.00

I. Wolna intencja

II. Za ++ rodziców Stanisława i Adelę Dulski, dziadków Dulski, Ulfik, Wojsa, Imiołczyk i Biela.

Wtorek 01.10.2024 – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7.00

I.

II.

Środa 02.10.2024 – wspomnienie św. Aniołów Stróżów

16.30

I. Ku czci św. Aniołów Stróżów w intencji wszystkich dzieci naszej parafii z błogosławieństwem

II. Za + córkę Patrycję Kurzac, Jerzego Kurzac, Karola, Jana, Piotra i Dawida Myland, Rutę Czornik, Piotra, Marię i Jerzego Łupierz, Rutę i Norberta Gmyrek, Annę i Henryka Potempa, Irenę Mułkowską, Alicję i Zdzisława Kwiecień, ++ z rodzin Myland i Kurzac, ++ sąsiadów, ks. Damiana Kominka, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

Czwartek 03.10.2024 – dzień powszedni – I Czwartek

18.00

I. Ku czci Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w intencji kapłanów, misjonarzy, zakonników, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania.

II. Za ++ córkę Sylwię Janta /pam. ur./, rodziców Emilianę i Jerzego Młynek, Anielę i Pawła Janta, dziadków, ciocie, wujków, kuzynostwo, Bernarda Kaczmarek, Zygmunta Drynda, Andrzeja Skop, Walentego Paprotny, Henryka Miłota, Zygmunta Kampa, ++ z pokrewieństwa, sąsiadów, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Piątek 04.10.2024 – wspomnienie św. Franciszka – I Piątek

7.00

Za ++ rodziców Martę i Józefa Sitek, Agnieszkę i Helmuta Nandzik, Karola, Jana, Piotra i Dawida Myland, Patrycję Kurzac, Jerzego Lempa, Edwarda Kołodziejczyk, ciocie, wujków, kuzynów, dziadków, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00

I. Ku czci św. Franciszka w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich z okazji święta patronalnego oraz w intencji ks. prał. Franciszka Baliona z okazji imienin.

II. Ku czci NSPJ w intencji dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. i ich rodziców

Sobota 05.10.2024 – wspomnienie św. S. Faustyny – I Sobota

8.00

Ku czci Niepokalanego Serca NMP i Królowej Różańca św. w intencji Róż różańcowych.

12.00

W intencji nowożeńców: Weronika Radek i Kamil Molenda.

15.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Stefana Małeska z okazji 60 rocz. urodzin.

17.00

Za + męża Norberta Pietrek, jego rodziców Jadwigę i Juliusza, ++ rodzeństwo, Wilhelma i Rufina Gansiniec, Marcina Bieleckiego, Annę i Alfonsa Kurda, Jadwigę i Jerzego Czapla, Czesława Ceglarek, ++ dziadków, ciocie, wujków, ++ z pokrewieństwa Pietrek i Gansiniec, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Niedziela 06.10.2024 – XXVII Niedziela zwykła

8.00

Za parafian.

11.00

W intencji studentów naszej parafii oraz nauczycieli akademickich z okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego 2024/2025.

15.30

Chrzty i roczki – rezerwacja

Poniedziałek 07.10.2024 – wspomnienie NMP Różańcowej

18.00

I. Ku czci Niepokalanego Serca NMP i Królowej Różańca św. w intencji Róż różańcowych.

II. Za ++ Franciszka Gansiniec, córkę Patrycję Gmyrek, rodziców Józefa i Marię Psiuk, Ryszarda i Marię Gmyrek, Marka Wołoch, Stanisławę Kasprzyk, Wilhelma i Rufina Gansiniec, Jana i Gertrudę Sówka, Henryka Soneckiego i dusze w czyśćcu.

Wtorek 08.10.2024 – dzień powszedni

7.00

I. Za + ciocię Joannę Piecuch /rocz. śm./, ++ z rodzin Piecuch, Gałeczka, Bączkowicz i dusze w czyśćcu.

II. Za + matkę Jadwigę Ceglarek /pam. ur./, ojca Jerzego, rodziców Anielę i Wojciecha, Darię, Marka i Hildegardę Ceglarek, Leszka Wilk, Agatę, Mariana i Bogdana Tom, Annę Kotala, Emilianę i Jerzego Młynek, ciocie, wujków, Lucjana Pietrek, dziadków, kuzynostwo, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Środa 09.10.2024 – dzień powszedni

16.30

I. Za ++ męża Eryka Marchewka, rodziców Waleskę i Juliusza, brata Konrada, bratową Anielę Nowak, Henryka Kandzia, Janinę, Edwarda i Tadeusza Piskorz, ++ z pokrewieństwa Marchewka, Nowak, Burek, Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ męża Jerzego Sowa /pam. ur./, syna Floriana i ++ z rodzin Sowa i Dziembała.

Czwartek 10.10.2024 – dzień powszedni

18.00

I. Za + siostrę Jadwigę, rodziców Jadwigę i Józefa Gmyrek, Janinę i Stanisława Czajkowskich, Martę i Józefa Młynek, Rutę i Norberta Gmyrek, Urszulę i Norberta Zymeła, Franciszka Dziembała i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ matkę Anielę Danysz /rocz. śm./, ojca Ludwika Danysz, Gertrudę Pradelok, dziadków i babcie z obu stron, ++ z pokrewieństw Danysz, Kochanek, Sarach, Kosytorz, Wojsa i Kurzac, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Piątek 11.10.2024 – dzień powszedni

18.00

I. Dominika Sowa

II. Za ++ Jadwigę Lempke /pam. ur./, Henryka Pietrek, Halinę i Franciszka Szromik, Henryka i Roberta Lempke, Justynę Molenda, Marię Kulik, Alicję i Zygmunta Kasprzak, Franciszka Żydek, dziadków, babcie z obu stron, ciocie, wujków, s. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 12.10.2024 – dzień powszedni

17.00

I. Robert Kocyba

II. Za + Maksymiliana Kurzac, Marię, Pawła i Edwarda Sarach, Łucję, Konrada i Jerzego Kurzac, dziadków Lubos, Sarach, Kurzac, Magdalenę, Jana, Grzegorza, Weronikę i Joachima Kosytorz, Anielę i Ludwika Danysz, Marię Kochanek, Jana Kluge, Henryka Wojsa, Dawida Myland, Teresę Polak, ks. prob. gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Niedziela 13.10.2024 – XXVIII Niedziela zwykła

8.00

Za parafian.

11.00

Ku czci św. Łukasza w intencji pracowników służby zdrowia z okazji święta patronalnego.

15.30

Anna Just

Poniedziałek 14.10.2024 – dzień powszedni

18.00

I. Za + brata Jana Zygmunt /1 rocz. śm./.

II. Za ++ Justynę i Kazimierza Tyrol, Jerzego Baron, Łucję i Ryszarda Molenda, Monikę i Herberta Kocyba, Helenę i Pawła Tyrol, Annę i Klemensa Baron, Jolantę Schabowską, ciocie, wujków, kuzynostwo, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Wtorek 15.10.2024 – wsp. św. Teresy od Jezusa, dz. i doktora Kościoła

7.00

I.

II.

Środa 16.10.2024 – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, patronki Śląska

16.30

I. Za ++ męża Piotra Kandzia /pam. ur./, rodziców Irenę i Zenona Kowalczyk, Martę i Konrada Kandzia, dziadków Hanszla, Kowalczyk, Kandzia, Gawenda, Łucję i Jerzego Hanszla, Edwarda Ciesielskiego, Krystynę Koloch, Romana Lubojański, Pawła Pietrzak i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ rodziców Helenę i Emila Dziembała, siostrę Urszulę Czaja, teściów Marię i Alojzego Małeska, brata Alojzego, siostry Ewę, Krystynę, Helenę, dziadków, ciocie, wujków, kuzynów, ++ z rodzin Sowa, Furmanek, Czaja, Duda, S.M. Teresę, ks. prob. Gołka, ks. Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 17.10.2024 – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

18.00

I. Za ++ rodziców Gertrudę i Alojzego Prandzioch, Klarę i Piusa Koza, brata Jerzego, dziadków z obu stron, trzech szwagrów: Pawła, Jana i Jerzego, Lidię i Seweryna Brol, Irenę Pietrek, ciocie, wujków, kuzynostwo, sąsiadów, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ rodziców Stanisława i Adelę Dulski, dziadków Dulski, Ulfik, Wojsa, Imiołczyk i Biela.

Piątek 18.10.2024 – Święto św. Łukasza, Ew. – III Piątek

15.00

I. Ku czci Miłosierdzia Bożego w intencji Klubu Seniora, emerytów, rencistów i starszych wiekiem parafian oraz czcicieli Miłosierdzia Bożego.

II. Ku czci Matki Bożej w intencji parafialnych Kręgów Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej Pielgrzymującej Królowej z Szenszatatu.

18.00

Za + ojca Jerzego Świerc, Rutę i Józefa Sobala, dziadków Cogiel, Stachura, Sobala i Świerc, ciocie, wujków, kuzynkę, sąsiadów, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Sobota 19.10.2024 – dzień powszedni

17.00

I. Za ++ Franciszkę i Jana Burek, Norberta Nowak, Karola Nowak, Pawła Pietrek, Marię i Karola Nowak, Gertrudę i Herberta Flajszer, Elżbietę, Tomasza, Franciszka i Lillę Jaguś, Dorotę, Jerzego i Andrzeja Burek, Hildegardę i Jerzego Lisoń, Gizelę Bartoszek, Łucję i Józefa Pietrek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ Wilhelma i Rufina Gansiniec, Marcina Bieleckiego, Norberta Pietrek i jego rodziców, Leokadię, Dominika i Wincentego Bieleckich, ++ z rodzin Pampuch, Gansiniec, Bielecki, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Niedziela 20.10.2024 – XXIX Niedziela zwykła

8.00

Za parafian.

11.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji małżonków Krystyny i Piotra Dulski z okazji 50 rocz. ślubu.

15.30

Poniedziałek 21.10.2024 – dzień powszedni

18.00

I. Za ++ rodziców Annę i Walentego Kompała, Wincentego i Marię Lempke, braci Pawła Kompała i Józefa Lempke, Jana, Zofię, Huberta i Adelajdę Fabian, Jana i Beatę, Karola i Eugenię Sowa, ++ z pokrewieństwa z obu stron, kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ rodziców Eryka Młynek /rocz. śm./ i Adelajdę Młynek, dziadków Młynek i Pietrek, ++ ciocie, wujków, pokrewieństwo z obu stron, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Wtorek 22.10.2024 – wspomnienie św. Jana Pawła II, pap.

7.00

I.

II.

Środa 23.10.2024 – dzień powszedni

16.30

I. Za ++ matkę Irenę Halemba, ojca Gotfryda Schindler, dziadków Łupierz, Błaszczyk, Halemba i Schindler, kuzynów Marka i Roberta Łupierz, Piotra Szymik, ciocie, wujków, Zygmunta Drynda, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Za ++ ojców Marka Hampel, Lucjana Pietrek, dziadków Genowefę i Romana Hampel, Łucję i Franciszka Pietrek, Aleksandra Świerczyńskiego, Marcina Matusek, ciocie, wujków z obu stron oraz dusze w czyśćcu.

Czwartek 24.10.2024 – dzień powszedni

18.00

I. Za ++ rodziców Otylię i Piotra Piskoń /pam. ur./, teścia Jerzego Stajenda, siostrzeńca Pawła Kapalla, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynostwo, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ ojców Karola Myland, Augustyna Jaguś, rodziców Annę i Jana Kurzac, Piotra, Jana i Dawida Myland, Patrycję Kurzac, dziadków Myland, Jaguś, Łupierz i Polak, Jerzego Lempa, Marka Świtek, Anetę Duda, Mariusza Kwarciak, ks. Damiana Kominka, ++ ciocie, wujków, koleżanki i kolegów, sąsiadów, ++ z rodzin Kornek, Kaletka i dusze w czyśćcu.

Piątek 25.10.2024 – dzień powszedni

18.00

I. Za + Monikę Masoń /1 rocz. śm./.

II. Za ++ rodziców Łucję i Jerzego Kampczyk, bracia Henryka i Waldemara, Zofię, Antoniego, Otylię i Pawła Kampczyk, Józefa Konieczko, Cecylię
i Ryszarda Foyer, Jadwigę i Augustyna Świerc, ++ z pokrewieństwa Kampczyk i Anioł, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 26.10.2024 – dzień powszedni

17.00

I. Za ++ męża Norberta Kucierajter /pam. ur./, matkę Gertrudę Pietrek /pam. ur./, ojca Piotra, Grzegorza Sowa, Brunona i Łucję Pietrek, Piotra Ślosarczyk, Magdalenę i Piotra Kurzac, Jadwigę i Gotfryda Molenda, dziadków z obu stron, ks. prob. Henryka Gołka, ks. Damiana Kominka i dzusze w czyśćcu.

II. Za + Iwonę Dziuk /pam. ur./ – ofiarowana od męża i dzieci.

Niedziela 27.10.2024 – Urocz. 38. Rocznicy Poświęcenia Kościoła Parafialnego

8.00

Za parafian.

11.00

Suma: I. Za parafian.

II. W intencji budowniczych i ofiarodawców naszego kościoła oraz za ++ budowniczych i ofiarodawców.

15.30

Za ++ męża Jerzego Psiuk, rodziców Alojzego i Marię Psiuk, Stanisława i Władysławę Winiszewskich, siostrę Józefę, ++ z pokrewieństwa, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 28.10.2024 – Święto św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza

18.00

I. Za ++ Irenę Szulc /pam. ur./, Józefa i Emanuela Szulc, rodziców Łucję i Franciszka Pietrek, brata Lucjana, ciocie, wujków, kuzynostwo, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa, Zygmunta Piątek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ Tadeusza Czapczyńskiego, Urszulę i Norberta Zymeła, ++ z rodzin Zymeła, Kampczyk, Czapczyński, Pałasz, siostry zakonne, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Wtorek 29.10.2024 – dzień powszedni

7.00

I.

II.

Środa 30.10.2024 – dzień powszedni

16.30

I. Ku czci NSPJ w intencji dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. i ich rodziców.

II. Za ++ rodziców Jadwigę i Gotfryda Molenda, dziadków Gertrudę i Piotra Pietrek, Łucję i Ryszarda Molenda, Jerzego Baron, Łucję, Brunona i Leonarda Pietrek, Magdalenę i Piotra Kurzac, Norberta Kucierajter, Rozalię, Stanisława i Bernadetę Molenda, Marię i Jerzego Papież, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 31.10.2024 – dzień powszedni

18.00

I. Za ++ rodziców Pawła i Helenę Woźny /rocz. śm./, męża Jerzego Zymela, rodziców Jana i Helenę Zymela, szwagierki, szwagrów, bratową, dziadków, ciocie, wujków, Sylwię Janta, Ewę Sówka, Walentego Paprotny, Andrzeja Skop, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + Zbigniewa Andrysiak /1 rocz. śm./.

Piątek 01.11.2024 – Uroczystość Wszystkich Świętych

8.00

Za parafian.

11.00

Za ++ ks. bp. Czesława Domina, ks. bp. Jana Wieczorka, ks. bp. Gerarda Kusza, ks. prob. Henryka Gołka, ks. Dariusza Bienię i ks. Damiana Kominka.

15.30

KAPLICA CMENTARNA:

Za ++ spoczywających na naszym cmentarzu parafialnym.

Sobota 02.11.2024 – Wsp. Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny

8.00

Za ++ Róże różańcowe.

10.00

KAPLICA CMENTARNA: Za ++ zalecanych.

17.00

Za ++ rodziców Jerzego i Emilianę Młynek /rocz. śm./, Anielę i Pawła Janta, córkę Sylwię Janta, dziadków, ciocie, wujków, kuzynostwo, szwagra Bernarda Kaczmarek, Zygmunta Drynda, Walentego Paprotny, Henryka Miłota, Zygmunta Kampa, sąsiadów, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Niedziela 03.11.2024 – XXXI Niedziela zwykła

8.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Emilii Dziembała z okazji 88 rocz. urodzin.

11.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie oraz światło Ducha Świętego w intencji Dominka Wojsa z okazji 18 rocz. urodzin.

15.30

Chrzty i roczki – rezerwacja

Poniedziałek 04.11.2024 – wspomnienie św. Karola Boromeusza

18.00

I. Za + męża Emanuela Szulc /4 rocz. śm./.

II. Za ++ rodziców Annę i Jana Kurzac, Martę i Józefa Młynek, szwagrów Marka Świtek, Henryka Miłota, babcie, dziadków z obu stron, Stanisława Piguła, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 05.11.2024 – dzień powszedni

7.00

I. Za ++ rodziców Martę i Józefa Sitek, Agnieszkę i Helmuta Nandzik, Karola, Jana, Piotra i Dawida Myland, Patrycję Kurzac, Jerzego Lempa, Edwarda Kołodziejczyk, ciocie, wujków, kuzynów, dziadków, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ ze wspólnoty FZŚ:

Środa 06.11.2024 – dzień powszedni

16.30

I. Za ++ syna Dawida Myland, rodziców Łucję i Konrada Kurzac, Karola Myland, braci Jerzego i Maksymiliana Kurzac, Jana i Piotra Myland, Patrycję Kurzac, Jana Kluge, Jerzego Lempa, Ernesta Murgot, Ilonę Połomską, dziadków, ciocie, wujków z obu stron, sąsiadów, siostry zakonne, kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ rodziców Janinę i Edwarda, brata Tadeusza Piskorz, ojca Eryka Marchewka, dziadków z obu stron, sąsiadów, Konrada i Anielę Nowak, Henryka Kandzia, ++ z pokrewieństwa Nowak, Burek, Jon, Marchewka, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 07.11.2024 – dzień powszedni – I Czwartek

18.00

I. Ku czci Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w intencji kapłanów, misjonarzy, zakonników, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania.

II. Za ++ rodziców Marię i Jana Zymela, Alicję i Feliksa Przątka, Annę Maniecką, Emila Zymela, ++ z rodzin Lukoszek, Przątka, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka oraz dusze w czyśćcu.

Piątek 08.11.2024 – dzień powszedni

18.00

I. Za ++ ojca Romana Łupierz /rocz. śm./, matkę Agnieszkę, męża Gotfryda Schindler, Gertrudę i Jana Schindler, Annę, Gintra, Marka i Roberta Łupierz, dziadków Łupierz, Pietrek, Schindler, Kaszuba i pradziadków z rodzin Pietrek i Hanszla, Czesława Ceglarek, Zygmunta Drynda, Zbigniewa Żyła, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ męża Pawła Kampczyk /rocz. śm./, rodziców Łucję i Piotra Anioł, teściów Wilhelma i Martę Kampczyk, siostrę Anielę Anioł, Barbarę Szymanek, Henryka i Waldemara Kampczyk, Łucję i Jerzego Kampczyk, Pawła Pietrek, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka, ks. Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 09.11.2024 – Święto Rocz. Pośw. Bazyliki na Lateranie (Róża VIII)

17.00

I. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Izabeli Baron z okazji 50 rocz. urodzin.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Jolanty Serafin z okazji 50 rocz. urodzin.

Niedziela 10.11.2024 – XXXII Niedziela zwykła

8.00

Za parafian.

11.00

Za parafian.

15.30

Za ++ Karola Nowak, Annę i Adolfa Reska, Marię, Karola i Norberta Nowak, Kazimierza Kuczerajter, Pawła Pietrek, ++ z pokrewieństwa Nowak, Reska, Gmyrek i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 11.11.2024 – wsp. św. Marcina z Tours – Święto Narod. (Róża IX)

8.00

W intencji ojczyzny i narodu o dar pokoju, zgody i miłości społecznej.

18.00

Za ++ Jana Falba, rodziców Władysławę i Franciszka Falba, dziadków z obu stron, braci Kazimierza i Romana, szwagrów Franciszka i Tadeusza i dusze w czyśćcu.

Wtorek 12.11.2024 – wspomnienie św. Jozafata, bp. i męcz. (Róża X i XI)

7.00

I. Za ++ Emilianę i Jerzego Młynek, Marka, Hildegardę i Darię Ceglarek, dziadków Maks, Ceglarek, Młynek, Zymela, Leszka Wilk, Sylwię Janta, Agatę, Mariana i Bogdana Tom, ciocie, wujków, kuzynostwo, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ rodziców Adelę i Stanisława Dulski, dziadków Dulski, Ulfik, Wojsa, Imiołczyk i Biela.

Środa 13.11.2024 – wsp. św. Bendykta i pierwszych męcz. Polski (Róża I M)

16.30

I. Za ++ Annę, Augustyna i Norberta Szymański, Antoniego, Annę, Huberta, Paulinę i Ewalda Margott, Józefa Czaja, Alfreda i Elżbietę Reska, Annę i Pawła Kampa, ++ dziadków, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ rodziców Łucję i Jerzego Kampczyk, bracia Henryka i Waldemara, Zofię, Antoniego, Otylię i Pawła Kampczyk, Józefa Konieczko, Cecylię
i Ryszarda Foyer, Jadwigę i Augustyna Świerc, ++ z pokrewieństwa Kampczyk i Anioł, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 14.11.2024 – dzień powszedni (Róża II M)

18.00

I. Za + córkę Patrycję Kurzac, Jerzego Kurzac, Karola, Jana, Piotra i Dawida Myland, Rutę Czornik, Piotra, Marię i Jerzego Łupierz, Rutę i Norberta Gmyrek, Annę i Henryka Potempa, Irenę Mułkowską, Alicję i Zdzisława Kwiecień, ++ z rodzin Myland i Kurzac, ++ sąsiadów, ks. Damiana Kominka, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ męża Józefa Paruzel, rodziców Elżbietę i Karola Molenda, Gertrudę i Franciszka Paruzel, siostrę Marię, braci Gerarda, Józefa, Konrada i Andrzeja Molenda, Łukasza Aleksandrowskiego, szwagrów Mariana i Albina, Emila Sowa, dziadków, ciocie, wujków, kuzynostwo z obu stron, sąsiadów, s. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 15.11.2024 – dzień powszedni – III Piątek (Róża I)

15.00

Ku czci Miłosierdzia Bożego w intencji Klubu Seniora, emerytów, rencistów
i starszych wiekiem parafian oraz czcicieli Miłosierdzia Bożego.

18.00

Za ++ męża Ewalda Piskoń /rocz. śm./, syna Dawida i dusze w czyśćcu.

Sobota 16.11.2024 – dzień powszedni (Róża II)

17.00

I. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie oraz światło Ducha Świętego w intencji Magdaleny Kocyba z okazji 18 rocz. urodzin.

II. Jerzy Wójcik

Niedziela 17.11.2024 – XXXIII Niedziela zwykła

8.00

Ku czci św. Cecylii w intencji Organistek, parafialnej orkiestry dętej, jej dyrygenta i scholii liturgicznej oraz ich rodzin.

11.00

Ku czci św. Tarsycjusza w intencji ministrantów, ich rodziców i rodzin.

15.30

Za ++ rodziców Annę i Alojzego Kandzia, Krystynę i Józefa Sowa, braci Marka i Zygmunta, ++ z pokrewieństwa Sowa, Kandzia, Burzyk, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 18.11.2024 – wspomnienie św. Karoliny Kózkówny (Róża III)

18.00

I. Za + męża Józefa Gansiniec /rocz. śm./, syna Adama, rodziców Gansiniec i Mastalerz, ++ z rodziny, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu,

II. Za ++ Bernadetę Molenda /pam. ur./, Jerzego Baron, Augustyna Zazgórnik, dziadków Baron, Molenda, Zemela, Zazgórnik, ciocie, wujków, kuzynostwo, s. Bogusławę Jon, o. Józefa Majewski, ks. prob. Antoniego Reguła, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Wtorek 19.11.2024 – dzień powszedni (Róża IV)

7.00

I. Za ++ Andrzeja, Elżbietę i Jana Jaguś, matkę Marię Pietrek, Emilię i Jerzego Młynek, dziadków Pietrek, Młynek i Zymela, Sylwię Janta, ciocie, wujków, pokrewieństwo z obu stron.

II. Za + ojca Pawła Spałek /pam. ur./, matkę Gertrudę, rodziców Adelajdę i Huberta Fabian, siostrę Reginę Serafin, Irenę Sowa, dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

Środa 20.11.2024 – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego (Róża V)

16.30

I. Za + ojca Konrada Umlauf /pam. ur./, matkę Gertrudę, siostrę Zofię, Pawła Radek, Piotra i Andrzeja Mazur, Gertrudę i Herberta Flajszer, dziadków Radek i Umlauf, Elżbietę Siwczak, Elżbietę i Danutę Joszko, Franciszka, Lillę, Aleksandrę i Pawła Jaguś, ks. Damiana Kominka i ks. prob. Gołka.

II. Za ++ rodziców Annę i Józefa Kucierajter, Adelę i Stanisława Dulski, Agnieszkę i Pawła Gansiniec, Iwonę i Annę Gawenda, dziadków Pieprzyca, Kucierajter, Wojsa, Dulski, kuzynostwo, ciocie i wujków, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Czwartek 21.11.2024 – wspomnienie Ofiarowania NMP (Róża VI)

18.00

I. Za ++ rodziców Emila i Jadwigę Pietrek, męża Zygmunta, Annę i Bernarda Drynda, brata Eryka, ciocię Elżbietę, dziadków Pietrek, Drynda, Kazek, Piekacz, pradziadków, ++ z rodzin Łupierz, Hanszla, Drynda, Kazek, Gotfryda Schindler, Czesława Ceglarek, Sylwię Janta, Walentego Paprotny, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ rodziców Marię i Bernarda Halemba, Jerzego i Hildegardę Konopka, Wandę Konopka, Marię i Feliksa Hadyk, Aleksa Bartocha, Alojzego Jon, dziadków, ciocie, wujków, kuzynostwo, ++ z rodzin Konopka, Jon, Fraj, Halemba, Grzyszczok, Rzyczek, Płatek, sąsiadów, siostry zakonne, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Piątek 22.11.2024 – wspomnienie św. Cecylii (Róża VII)

18.00

I. Za + Kazimierza Kuczerajter /1 rocz. śm./.

II. Za ++ męża Adama Gansiniec /8 rocz. śm./,ojca Józefa, rodziców Annę i Teofila Sowa, Alfonsa Majchrzyk, Małgorzatę Grützner, Ewalda Pawełek, dziadków z obu stron, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Sobota 23.11.2024 – dzień powszedni (Róża VIII)

17.00

I. Za + matkę Gertrudę Flajszer /rocz. śm./, ojca Herberta, Elżbietę i Tomasza Jaguś, Jana i Franciszkę Burek, Klarę, Franciszka i Alojzego Flajszer, Gertrudę, Konrada i Zofię Umlauf, Franciszka, Lillę, Pawła Jaguś, Pawła Radek, Aleksandrę Nowak, ciocie, wujków, Pawła Pietrek, Piotra i Andrzeja Mazur, kuzynostwo, Emila Zymela, Teresę Pawełczyk, ks. Damiana Kominka i ks. prob. Gołka.

II. Za + Maksymiliana Kurzac, Marię, Pawła i Edwarda Sarach, Łucję, Konrada i Jerzego Kurzac, dziadków Lubos, Sarach, Kurzac, Magdalenę, Jana, Grzegorza, Weronikę i Joachima Kosytorz, Anielę i Ludwika Danysz, Marię Kochanek, Jana Kluge, Henryka Wojsa, Dawida Myland, Teresę Polak, ks. prob. gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Niedziela 24.11.2024 – Urocz. J. Chr. Króla Wszechśw. – Odpust św. Katarzyny

8.00

Za parafian.

11.00

SUMA: I. Ku czci św. Katarzyny za wszystkich parafian.

II. Ku czci św. Katarzyny w intencji wszystkich kolejarzy naszej parafii i ich rodzin oraz za ++ kolejarzy.

15.30

Cecylia Paruzel

Poniedziałek 25.11.2024 – dzień powszedni (Róża IX)

18.00

I. Za + syna Jana Myland /pam. ur./.

II. Renata Burek

Wtorek 26.11.2024 – dzień powszedni (Róża X i XI)

7.00

I. Za + Franciszka Dziembała /pam. ur./, dziadków Dziembała i Gmyrek, ++ z rodziny i sąsiadów, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Za + męża Jana Gałeczka i ++ z rodzin Gałeczka, Bączkowicz, Piecuch i dusze w czyśćcu.

Środa 27.11.2024 – dzień powszedni (Róża I M)

16.30

I. Za ++ ojców Karola Myland, Augustyna Jaguś, rodziców Annę i Jana Kurzac, Piotra, Jana i Dawida Myland, Patrycję Kurzac, dziadków Myland, Jaguś, Łupierz i Polak, Jerzego Lempa, Marka Świtek, Anetę Duda, Mariusza Kwarciak, ks. Damiana Kominka, ++ ciocie, wujków, koleżanki i kolegów, sąsiadów, ++ z rodzin Kornek, Kaletka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ rodziców Gertrudę i Adolfa Kocyba, brata Edwarda, Łucję i Franciszka Pietrek, brata Lucjana, szwagrów Józefa i Emanuela, ++ z rodzin Pietrek, Mańka, Rokosa i Kocyba, pokrewieństwo, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 28.11.2024 – dzień powszedni (Róża II M)

18.00

I. Za ++ męża Jerzego Zymela /4 rocz. śm./, rodziców Jana i Helenę Zymela, Pawła i Helenę Woźny, szwagierki Różę, Gertrudę, Adelajdę, Emilianę, szwagrów Jerzego Młynek, Jerzego i Norberta Sówka, Huberta Fabian, bratową Jadwigę, dziadków z obu stron, Sylwię Janta, Ewę Sówka, Walentego Paprotny, Andrzeja Skop, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + ojca Gotfryda Molenda /pam. 80 ur./, matkę Jadwigę, dziadków Łucję i Ryszarda Molenda, Gertrudę i Piotra Pietrek, Henrykę i Jana Mroczek, Jana Kasprzyk, ciocie, wujków, S.M. Bogusławę Jon, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Piątek 29.11.2024 – dzień powszedni (Róża I)

18.00

I. Za ++ Elżbietę Pyka /pam. ur./, ojca Józefa, Elżbietę i Tomasza Jaguś, Franciszka, Lillę i Pawła Jaguś, Franciszkę i Jana Burek, Artura Ziaja, Aleksandrę Nowak, Elżbietę i Konrada Brol, Gerarda Kopyciok, Marka Pyka, Pawła Pietrek, sąsiadów, Czesława Siwczak, ciocie, wujków, kuzynów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + Marcina Bieleckiego /rocz. śm./.

Sobota 30.11.2024 – Święto św. Andrzeja, Ap. (Róża II)

17.00

I. Jerzy Wójcik

II. Za ++ męża Zygmunta Kampa /rocz. śm./, rodziców Marię i Jana Jędruś, Monikę i Edmund Kampa, Piotra Kampa, ciocię Annę Burek, ++ z pokrewieństwa z obu stron, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Niedziela 01.12.2024 – I Niedziela Adwentu

8.00

Za + męża Norberta Pietrek /4 rocz. śm./.

11.00

Za parafian.

15.30

Chrzty i roczki – rezerwacja

Poniedziałek 02.12.2024 – dzień powszedni (Róża III)

17.00

I. Za ++ Jana i Gertrudę Sówka, Dorotę i Pawła Michacz, Justynę Molenda, Patrycję Gmyrek, ++ z rodzin Psiuk, Sówka, Michacz, Baron, Łupierz, Figura, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ Erwina, Piotra, Matyldę, Jerzego i Floriana Sowa, Augustyna, Gertrudę, Huberta i Henryka Wręczycki, Urszulę i Stefana Kowol, Henryka, Annę, Krystynę i Andrzeja Kochanek, Krystynę i Leona Tkacz, Emila i Arkadiusza Burek, Joachima Nancka Elfrydę i Józefa Pisarek, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Wtorek 03.12.2024 – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego (Róża IV)

7.00

17.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Joanny Kandzia z okazji 40 rocz. urodzin.

Środa 04.12.2024 – wspomnienie św. Barbary, dz. i męcz. (Róża V)

10.00

Ku czci św. Barbary w intencji górników i ich rodzin oraz za ++ górników.

16.30

I. Za ++ rodziców Adelajdę i Józefa Sowa /pam. ur./, brata Jana, szwagra Jerzego, Grzegorza i Mariana Sowa, dziadków Sowa, Kawa i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ Jerzego, Annę, Klemensa Baron, Łucję, Ryszarda, Jadwigę, Bernadetę, Gotfryda, Rozalię, Stanisława Molenda, Ernę i Szczepana Rokosa, Marię i Jerzego Papież, Elżbietę, Huberta, Ewę, Norberta i Mirosława Baron, Joannę Pietrek, Dariusza i Mateusza Zgorzały, dziadków Molenda, Ochman, Hanszla, Baron, ciocie, wujków, kuzynostwo, s. Bogusławę Jon, ks. Antoniego Reguła, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Czwartek 05.12.2024 – dzień powszedni – I Czwartek (FZŚ)

17.00

I. Ku czci Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w intencji kapłanów, misjonarzy, zakonników, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania.

II. Za ++ teścia Jana Piskoń /rocz. śm./, teściową Ernę Piskoń, męża Ewalda, syna Dawida /rocz. śm./ i dusze w czyśćcu.

Piątek 06.12.2024 – dzień powszedni – I Piątek (Róża VI)

7.00

Za ++ męża Karola, synów Piotra i Jana, wnuka Dawida Myland, Patrycję Kurzac, Marię, Piotra i Jerzego Łupierz, Annę i Henryka Potempa, Rutę i Norberta Gmyrek, teściów Myland, Martę i Józefa Sitek, ++ z rodzin Łupierz, Myland, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00

Ku czci NSPJ w intencji dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. i ich rodziców.

Sobota 07.12.2024 – wsp. św. Ambrożego – I Sobota (Wszystkie Róże)

8.00

Ku czci Niepokalanego Serca NMP i Królowej Różańca św. w intencji Róż różańcowych.

17.00

Za ++ córkę Sylwię Janta /rocz. śm./, rodziców Emilianę i Jerzego Młynek, Pawła i Anielę Janta, dziadków, ciocie, wujków, kuzynkę Ewę, Bernarda Kaczmarek, Zygmunta Drynda, Walentego Paprotny, Andrzeja Skop, Henryka Miłota, Zygmunta Kampa, ++ sąsiadów, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Niedziela 08.12.2024 – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

8.00

Za parafian.

11.00

Ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP w intencji wspólnoty Dzieci Maryi.

15.30

Za ++ rodziców Marię i Karola Popiołek, Walerię i Alojzego Just, siostry Teresę Polak, Urszulę Just, szwagra Ludwika Piechota, ciocie, wujków, kuzynostwo, dziadków z rodzin Popiołek, Sowa, Just, Niewiadomski, ++ siostry zakonne i kapłanów.

Poniedziałek 09.12.2024 – dzień powszedni (Róża VII)

17.00

I. Za + Marię Kulik /rocz. śm./.

II. Za ++ Halinę i Stefana Walerczak, dziadków z obu stron, siostrę Wandę, kuzynki, wujków, szwagrów, ks. Bolesława Mielczarskiego i dusze w czyśćcu.

Wtorek 10.12.2024 – dzień powszedni (Róża VIII)

7.00

Za ++ rodziców Wilhelma i Otylię Baron, Franciszka Piątkowskiego, Magdalenę i Stanisława Prenzel, Erwina i Krystynę Baron, dziadków z obu stron, Klarę i Marię Baron, Justynę Molenda, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka.

17.00

Za + Teresę Zgodzaj /1 rocz. śm./.

Środa 11.12.2024 – dzień powszedni (Róża IX)

16.30

I. Za ++ Józefa Molenda /2 rocz. śm./, teściów Elżbietę i Karola Molenda, rodziców Helenę i Alojzego Opiełka, Antoniego, Andrzeja i Anielę Opiełka, Pawła Jendruch, Józefa Paruzel, Albina Patoń, Gerarda, Konrada i Andrzeja Molenda, Mariana, Marię i Łukasza Aleksandrowskich, s. Bogumiłę Jon i kapłanów z naszej parafii.

II. Za + Elżbietę i Tomasza Jaguś, Józefa i Julię Nowak, Jana i Franciszkę Burek, Lillę, Franciszka i Pawła Jaguś, Aleksandrę, Norberta, Adolfa i Karola Nowak, Gertrudę i Herberta Flajszer, Reginę Serafin, Romana Parkitnego, Czesława Siwczak, dziadków Nowak, Mańka i Jaguś, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 12.12.2024 – dzień powszedni (Róża X i XI)

17.00

I. Za ++ rodziców Łucję i Franciszka Pietrek, brata Lucjana, Gertrudę, Adolfa i Edwarda Kocyba, Klarę Spis, Marię i Henryka Pietrek, szwagrów Józefa Świerczyńskiego i Emanuela Szulc, babcie, dziadków, ciocie, wujków, kuzynostwo, ++ z rodzin Pietrek, Mańka, Rokosa i Kocyba, Rozalię Drynda, Jadwigę i Alojzego Sladek, Annę Golek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ rodziców Magdalenę i Jana Kosytorz, Martę i Wilhelma Gawenda, bratową Weronikę, braci Grzegorza i Joachima, Anielę i Ludwika Danysz, Edwarda, Pawła i Marię Sarach, Maksymiliana Kurzac, Henryka Wojsa, dziadków z obu stron, ++ sąsiadów i dusze w czyśćcu.

Piątek 13.12.2024 – wspomnienie św. Łucji (Róża I M)

17.00

I. Za ++ męża Marka Hampel /pam. ur./, Genowefę i Romana Hampel, Joannę Sojka, Marcina Matusek, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, Grażynę Janik, Annę Drynda, Pawła, Emanuela, Annę i Lucjana Pietrek, Stefana i Bożenę Kucierajter, Jana Wojsa, kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ rodziców Łucję i Jerzego Kampczyk, bracia Henryka i Waldemara, Zofię, Antoniego, Otylię i Pawła Kampczyk, Józefa Konieczko, Cecylię
i Ryszarda Foyer, Jadwigę i Augustyna Świerc, ++ z pokrewieństwa Kampczyk i Anioł, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 14.12.2024 – wspomnienie św. Jana od Krzyża (Róża II M)

8.00

Za ++ syna Floriana /pam. ur./, męża Jerzego /rocz. śm./, ++ z rodzin Sowa i Dziembała.

17.00

Za ++ Jana i Franciszkę Burek, Norberta Nowak, brata Karola, Pawła Pietrek, Marię i Karola Nowak, Gertrudę i Herberta Flajszer, Elżbietę, Tomasza, Franciszka, Andrzeja i Lillę Jaguś, Dorotę, Jerzego i Andrzeja Burek, Hildegardę i Jerzego Lisoń, Gizelę Bartoszek, Łucję i Józefa Pietrek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu.

Niedziela 15.12.2024 – III Niedziela adwentu

8.00

Za ++ żonę Magdalenę Bodora /pam. ur./, syna Piotra, bratanka Wojciecha, rodziców Bodora, braci Walentego, Gerarda, Konrada, siostrę Ingę, teściów Wojsa, szwagierki, szwagrów, Hildegardę i Jerzego Fonkiewicz, ++ z pokrewieństwa, kapłanów i dusze w czyśćcu.

11.00

Za parafian.

15.30

Za + Gintra Czaja /pam. ur./.

Poniedziałek 16.12.2024 – dzień powszedni (Róża I)

17.00

I. Za ++ rodziców Łucję i Franciszka Pietrek, męża Emanuela Szulc, teściów Józefa i Irenę Szulc, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynostwo, Zygmunta Piątek, ks. prob. Gołka, ks. Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ Adę, Marka i Jana Tkaczyk, Ewę Widera, Czesława i Rozalię Wojtas, Jadwigę Kaczmarską, Henryka i Marię Kulik, Jadwigę i Roberta Lempke, Jana i Agnieszkę Molenda, Emanuela, Huberta, Martę i Henryka Molenda, Justynę Molenda, rodziców chrzestnych, szwagrów, szwagierki, wujków i ciocie, s. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 17.12.2024 – dzień powszedni (Róża II)

7.00

Za ++ ojca Piotra Kurzac /pam. ur./, matkę Magdalenę, dziadków Agnieszkę i Józefa Kurzac, Gertrudę i Piotra Pietrek, Brunona, Łucję, Leonarda, Marię i Joannę Pietrek, Marię, Karola i Jerzego Speer, Jadwigę i Gotfryda Molenda, Norberta Kucierajter, Mieczysława Grabińskiego, ciocie, wujków, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00

Za ++ rodziców Krystynę i Erwina Baron, ojca Waldemara Koper, dziadków Baron, Gajda, Koper i Węgrzyńscy, ciocię Stanisławę Odrzywolską, Teresę Jędrzejczyk, wujka Jerzego Zymela, Annę i Henryka Gajda, Justynę Molenda i ++ z pokrewieństwa.

Środa 18.12.2024 – dzień powszedni (Róża III)

16.30

I. Za + Henryka Dykta /1 rocz. śm./, Annę Kołek, Hildegardę Piskoń, wujków Pawła, Stefana, Jerzego i Andrzeja Dykta, Adolfa Piskoń, ++ z rodzin Knop i Kowolik, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ rodziców Jerzego i Hildegardę Konopka, Marię i Bernarda Halemba, Marię i Feliksa Hadyk, Aleksa Bartocha, Wandę Konopka, ++ z rodzin Jon, Konopka, Fraj, Halemba, Grzyszczok, Rzyczek, Płotek, sąsiadów, siostry zakonne, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Czwartek 19.12.2024 – dzień powszedni (Róża IV)

17.00

Za ++ męża Jerzego Sowa /pam. ur./, synów Grzegorza i Mariana, brata Jana, Wilhelma i Otylię Sowa, Adelajdę i Józefa Sowa, Klarę i Wincentego Świerczyński, Norberta Kaloch, Piotra i Gertrudę Cudok, ciocie, wujków, kuzynów z obu stron, dziadków Sowa, Kawa, Gmyrek, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka,

Piątek 20.12.2024 – dzień powszedni – III Piątek (Róża V)

15.00

Ku czci Miłosierdzia Bożego w intencji Klubu Seniora, emerytów, rencistów i starszych wiekiem parafian oraz czcicieli Miłosierdzia Bożego.

17.00

Za + matkę Adelajdę Kandzia /rocz. śm./, ojca Alfonsa, rodziców Józefę i Władysława Zygmunt, szwagra Jana, Marię i Krystiana Kuta, Henryka Kandzia, Adama Zgodzaj, ciocie, wujków, kuzynostwo, dziadków, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i ks. Dariusza Bienię.

Sobota 21.12.2024 – dzień powszedni (Róża VI)

8.00

Za ++ rodziców Jadwigę i Jerzego Ceglarek, Anielę i Wojciecha Maks, Darię, Marka i Hildegardę Ceglarek, Leszka Wilk, Agatę, Mariana i Bogdana Tom, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, Lucjana Pietrek, Annę Kotala, Emilianę i Jerzego Młynek, kuzynów i kuzynki, Piotra i Lilianę Brzezina, Różę i Zygmunta Gajda, Teresę i Stanisława Pisula, Emanuela Szulc, ++ sąsiadów, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

17.00

Za + męża Jerzego Świerc, rodziców Marię i Tomasza Świerc, Krystynę i Jana Stachura, 3 braci, siostrę, szwagrów, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Niedziela 22.12.2024 – IV Niedziela Adwentu

8.00

Za parafian.

11.00

Za parafian.

15.30

Za + syna Andrzeja /pam. ur./, męża Konrada Molenda, rodziców Alojzego i Jadwigę Pietrzyk, Elżbietę i Karola Molenda, braci Jana i Ryszarda Pietrzyk, Margot i Józefa Gruca, Iwonę Dziuk, Alojzego i Paulinę Kupny, szwagrów, szwagierkę Marię, Łukasza Aleksandrowskiego, Małgorzatę, Henrykę i Henryka Brol, babcie, dziadków, pokrewieństwo, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 23.12.2024 – dzień powszedni (Róża VII)

17.00

I. Za ++ rodziców Elżbietę i Huberta Baron, siostrę Joannę Pietrek, dziadków Baron, Jon, Rogocz i Skubała, ++ ciocie, wujków, kuzynostwo, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II.

Wtorek 24.12.2024 – Wigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego (Róża VIII)

8.00

I.

II.

24.00

PASTERKA: I. Za parafian.

II. W intencji Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.

Środa 25.12.2024 – Uroczystość Narodzenia Pańskiego

8.00

W intencji osób, które w tym roku podjęły dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

11.00

Za parafian.

15.00

NIESZPORY KOLĘDOWE

Czwartek 26.12.2024 – II święto – Święto św. Szczepana, pierwszego męcz.

8.00

Za parafian.

11.00

Za parafian.

15.30

Piątek 27.12.2024 – Święto św. Jana, Ap. i Ew. (Róża IX)

18.00

I. Msza kolędowa

II. Msza kolędowa

Sobota 28.12.2024 – Święto św. Młodzianków, męcz. (Róża X i XI)

8.00

I. Ku czci św. Młodzianków w intencji wszystkich dzieci naszej parafii.

II. Msza kolędowa

17.00

Za + Gotfryda Schindler /pam. ur./.

Niedziela 29.12.2024 – Święto św. Rodziny

8.00

Msza kolędowa

11.00

Ku czci Świętej Rodziny w intencji wszystkich rodzin naszej parafii.

15.30

Poniedziałek 30.12.2024 – VI Dzień w Oktawie Narodz. Pańskiego (Róża I M)

8.00

I. Msza kolędowa

II. Msza kolędowa

Wtorek 31.12.2024 – wsp. św. Sylwestra, pap. – Stary Rok (Róża II M)

15.30

I. Za parafian.

II. Za zmarłych parafian w roku 2024: Jan Cichecki, Henryk Gojowczyk, Barbara Hewig, Antoni Kompała, Małgorzata Ludwig, Wanda Konopka, Łukasz Wietecki, Janusz Lempke, Irena Ruda, Gertruda Spałek i Bernard Pietrek.