INTENCJE MSZALNE – II półrocze (wrzesień-grudzień) 2022

Stan zapisu na dzień: 10.08.2022

Czwartek 01.09.2022 – I Czwartek (FZŚ)

8.30 Do Ducha Świętego w intencji wszystkich uczniów i uczennic oraz dyrekcji, nauczycieli i wychowawców ZSP w Rusinowicach z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023.

18.00 I. Ku czci Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w intencji kapłanów, misjonarzy, zakonników, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania.

II. Za ++ męża Norberta Pietrek, Wilhelma i Rufina Gansiniec, Jadwigę i Juliusza Pietrek, Marcina Bieleckiego, ciocie, wujków, kuzynostwo, babcie i dziadków, Annę i Alfonsa Kurda, Jadwigę i Jerzego Czapla, Czesława Ceglarek, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Piątek 02.09.2022 – I Piątek (Róża X i XI)

7.00 Za ++ rodziców Martę i Józefa Sitek, Agnieszkę i Helmuta Nandzik, Karola, Jana i Dawida Myland, Patrycję Kurzac, Jerzego Lempa, Edwarda Kołodziejczyk, ciocie, wujków, kuzynostwo, dziadków, kapłanów i dusze w czyśćcu.

16.30 Ku czci NSPJ w intencji dzieci, które przystąpiły do I Komunii św. i ich rodziców.

18.00 I. Za ++ ojca Ludwika Danysz, matkę Marię Kochanek, Grzegorza Kosytorz /pam. ur./, matkę Anielę Danysz, dziadków Danysz, Lubos i Kochanek, Marię, Pawła i Edwarda Sarach, Magdalenę, Jana, Joachima i Weronikę Kosytorz, Henryka Wojsa, Maksymiliana Kurzac Gertrudę Pradelok, ++ z pokrewieństwa Danysz i Kochanek, siostry zakonne, kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za + Franciszka Beszoner /30 dzień po śm./.

Sobota 03.09.2022 – św. Grzegorza Wielkiego – I Sobota (Wszystkie Róże)

8.00 I. Ku czci Niepokalanego Serca NMP i Królowej Różańca św. w intencji Róż różańcowych.

II. Za + matkę Adelę Dulską /pam. ur./, ojca Stanisława, ++ dziadków Ulfik, Biela, Dulski, Wojsa i Imołczyk oraz ks. Damiana Kominka.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie oraz światło Ducha Świętego w intencji Kewina Kandzia z okazji 18 rocz. ur.

Niedziela 04.09.2022 – XXIII Niedziela zwykła

8.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji małżonków Sabiny i Janusza Jaguś z okazji 40 rocz. ślubu oraz w intencji Ireny i Piotra Kurzac z okazji 35 rocz. ślubu.

11.00 DOŻYNKI: Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za tegoroczne żniwa, urodzaje, plony polne w intencji wszystkich rolników, ogrodników oraz w intencji wszystkich mieszkańców naszej parafii.

15.30 Chrzty i roczki.

 

Poniedziałek 05.09.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Za ++ żonę Hildegardę, syna Marka Ceglarek, rodziców Jadwigę i Jerzego Ceglarek, bratanicę Darię, Franciszkę, Antoniego, Anielę i Augustyna Matusek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

18.00

I. Za ++ rodziców Irenę i Józefa Szulc, brata Emanuela Szulc, ojca Alfonsa Majchrzyk, dziadków Szulc, Imiołczyk, Gansiniec, Majchrzyk, ciocie, wujków, kuzynostwo, ks. prob. Gołka, ks. Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Dziembała

Wtorek 06.09.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Za ++ córkę Patrycję Kurzac, Karola, Jana i Dawida Myland, Jerzego Kurzac, Rutę Czornik, Rutę i Norberta Gmyrek, Jerzego, Marię i Piotra Łupierz. Annę i Henryka Potempa, Alicję i Zdzisława Kwiecień, Katarzynę i Stanisława Gibas, Irenę Małkowską, dziadków, ciocie, wujków z obu stron, siostry zakonne, kapłanów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00

I. Za ++ Pawła Hanszla /rocz. śm./, rodziców Teodora i Jadwigę Hanszla, Józefa i Ernestynę Respondek, braci Jerzego i Ernesta Respondek, Romana Hanszla, Józefa Wieczorek, Józefa Kupiec, dziadków Hanszla, Respondek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ syna Mateusza Zgorzały /pam. ur./, męża Dariusza, rodziców Ernę i Szczepana Rokosa, Ewę i Aleksandra Efimienko, Józefa i Luizę Zgorzały, dziadków Annę i Klemensa Baron, Bertę i Franciszka Rokosa, ciocie, wujków, kuzynostwo, ++ z rodzin Baron, Kocyba, Rokosa, Joannę Pietrek, Michała Malec, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 07.09.2022 – dzień powszedni (Róża ),

7.00

Intencja wolna.

16.30

I. Za ++ męża Tadeusza Chodnickiego /rocz. śm./, rodziców Jadwigę i Feliksa Niewiadomski, Wiktorię i Jana Chodnickich, Marka Łupierz, Mirosława Jelonek, dziadków Annę i Tomasza Łupierz, Karolinę i Marcina Niewiadomskich, wujków, ciocie, kuzynostwo, ++ z pokrewieństwa, ++ księży i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ rodziców Łucję i Franciszka Pietrek, Martę i Romana Wojsa, brata Lucjana Pietrek, szwagrów Henryka Wojsa i Emanuela Szulc, Marię Pietrek, Klarę Spis, dziadków, ciocie, wujków, kuzynostwo, sąsiadów, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Czwartek 08.09.2022 – święto Narodzenia NMP (Róża)

7.00

Intencja wolna.

18.00

I. Za ++ Hildegardę i Jerzego Lisoń, Norberta Nowak, Joannę i Jana Gwiazdowskich, Pawła Pietrek, Joachima Panchyrz, Karola Nowak, babcie, dziadków, ciocie, wujków, kuzynów, Teresę Jacek, Jana Thill, Gerarda Dziemba, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + Konrada Molenda /30 dzień po śm./.

Piątek 09.09.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Za ++ matkę Annę Kotala /rocz. śm./, dziadków Kotala, Stasiak, Maks, Ceglarek, Hildegardę, Marka i Darię Ceglarek, Agatę, Mariana i Bogdana Tom, Leszka Wilk, ciocie, wujków, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00

Za + męża Jerzego Sowa /pam. ur./, syna Floriana, ++ z rodzin Dziembała i Sowa.

Sobota 10.09.2022 – dzień powszedni (Róża )

8.00

Za ++ ojca Tomasza Jaguś /pam. ur./, matkę Elżbietę, Franciszka i Lillę Jaguś, Julię i Józefa Nowak, Jana i Franciszkę Burek, Aleksandrę i Adolfa Nowak, Reginę Serafin, Romana Parkitnego, Czesława Siwczak, ciocie, wujków, kuzynostwo, dziadków Nowak i Mańka, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00

I. Za ++ matkę Marię Jędruś /rocz. śm./,ojca Jana Jędruś, mężą Zygmunta Kampa, ciocię Annę Burek, Paulinę i Józefa Burek, ++ z pokrewieństwa z obu stron, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Za + Gabriela Gorol /3 rocz. śm./, Różę Gojowczyk-Dryjańską /rocz. śm./, Jana, Marię i Augustyna Gojowczyk, Jana, Petronelę i Władysława Pieronkiewicz, Jana, Zofię i Marka Sroka, Annę Tondyra, Franciszka i Annę Chodnik, Franciszka i Karolinę Ostafin, ++ z rodzin Gorol, Gojowczyk, Pieronkiewicz i Ostafin, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Niedziela 11.09.2022 – XXIV Niedziela zwykła

8.00

Za + Jana Gałeczka – ofiarowana od służby kościelnej.

11.00

Za parafian.

15.30

Za ++ męża Jana Kluge /pam. ur./, rodziców Łucję i Konrada Kurzac Dorotę, Franciszka i Urszulę Kluge, braci Jerzego i Maksymiliana Kurzac, Dawida Myland, dziadków, pokrewieństwo, księży i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 12.09.2022 – wspomnienie MB Piekarskiej (Róża )

7.00

Intencja wolna.

18.00

Za ++ rodziców Łucję i Franciszka Pietrek, męża Emanuela Szulc, Józefa i Irenę Szulc, brata Lucjana Pietrek, dziadków, ciocie, wujków, kuzynostwo, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka, ks. Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 13.09.2022 – wspom. św. Jana Chryzostoma (Róż. Fatimski)

7.00

Intencja wolna.

18.00

Za ++ ojca Jerzego Młynek /pam. ur./, matkę Emilianę Młynek, Marię Pietrek, dziadków Pietrek, Jaguś, Młynek i Zymela, Jana Jaguś Sylwię Janta, pokrewieństwo z obu stron.

Środa 14.09.2022 – święto Podwyższenia Krzyża św. (Róża )

7.00

Za ++ matkę Adelajdę Młynek /rocz. śm./, Eryka Młynek, Stefanię i Rudolfa Czornik, dziadków Czornik, Młynek, Pietrek, Jana Dziembała, Jana Pietrek, Józefa, Martę, Jerzego i Emilię Młynek, pokrewieństwo z obu stron, kapłanów i dusze w czyśćcu.

16.30

Tyrol Monika

Czwartek 15.09.2022 – wspomnienie NMP Bolesnej (Róża)

7.00

Za + Grzegorza Hajsig – ofiarowana od rodziny Kurzac.

18.00

Za ++ Zygmunta Drynda /rocz. śm./, rodziców Jadwigę i Emila Pietrek, Annę i Bernarda Drynda, ciocię Elżbietę, brata Eryka, dziadków Pietrek, Drynda, Kazek, Piekacz, wujków Urbanów, pradziadków, ++ z rodzin Łupierz , Hanszla, Kazek, Drynda, Czesława Ceglarek, Gotfryda Schindler, Sylwię Janta, Walentego Paprotny, ++ księży i dusze w czyśćcu.

Piątek 16.09.2022 – wspom. św. Korneliusza i Cypriana – III Piątek (Róża )

15.00

Ku czci Miłosierdzia Bożego w intencji Klubu Seniora, emerytów, rencistów i starszych wiekiem parafian oraz czcicieli Miłosierdzia Bożego.

18.00

I. Za ++ rodziców Józefa i Gertrudę Zamoski /pam. ur./, Klarę i Józefa Wojsa, brata Jana,Marię Hałupka, Jadwigę Derkowską, Pawła Zamoski, Marię, Jadwigę i Józefa Krawczyk, Otylię, Wilhelma i Jerzego Sowa, Gertrudę i Piotra Cudok, Stefana Siwy, Martę, Pawła i Krzysztofa Wojsa, Danutę Badura, dziadków Sowa, Wojsa, Zamoski, Skubała, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II .Za ++ ojca Henryka Neuman /pam. ur./, matkę Marię, rodziców Ritę i Pawła Maruszczyk, brata Zygmunta, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 17.09.2022 – dzień powszedni (Róża )

8.00

Za + Jana Gałeczka – ofiarowana od rodziny Nowak.

17.00

I. Za + żonę Genowefę Bartosik i syna Mariusza.

II. Za ++ Annę i Adolfa Reska, Karola Nowak, Marię, Karola i Norberta Nowak, ++ z pokrewieństwa Reska, Gmyrek i Nowak, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Niedziela 18.09.2022 – XXV Niedziela zwykła

8.00

Za + Jana Gałeczka – od Parafialnej Rady Duszpasterskiej

11.00

Za parafian.

15.30

p. Dulska

Poniedziałek 19.09.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Intencja wolna.

18.00

I. Za ++ Marię Kucierajter /pam. ur./, Jadwigę i Wiktora Kucierajter, męża Norberta Kucierajter, Grzegorza Sowa, Gertrudę i Piotra Pietrek, Brunona i Łucję Pietrek, Magdalenę i Piotra Kurzac, Józefa i Katarzynę Stanek, Marię, Jerzego i Karola Speer, Piotra Ślosarczyk, Gotfryda Molenda, Marię i Joannę Pietrek, dziadków z obu stron, kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za + syna Marcina Bieleckiego, Wilhelma i Rufina Gansiniec, Leokadię, Dominika i Wincentego Bieleckich, Norberta Pietrek, jego rodziców, ++ z rodzin Bielecki, Gansiniec i Pampuch, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 20.09.2022 – wsp. św. Andrzeja Kim Taegon i Tow. (Róża )

7.00

Za ++ rodziców Wilhelma i Otylię Baron, Franciszka Piątkowskiego, Magdalenę i Stanisława Prenzel, Erwina i Krystynę Baron, Klarę i Marię Baron, dziadków i babcie z obu stron, Justynę Molenda, ++ z pokrewieństwa Psiuk, Baron, Piątkowski, Kompała, ks. prob. Golka i ks. Damiana Kominka.

18.00

Za ++ matkę Annę Potempa /3 rocz. śm./, ojca Henryka, Marię, Piotra i Jerzego Łupierz, Angiele i Jana Trocha Rozalię i Franciszka Klimas, Patrycję Kurzac, Karola, Jana i Dawida Myland, Rutę i Norberta Gmyrek, Piotra Kila, Joannę Adamus, Jerzego Michałowskiego, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Środa 21.09.2022 – święto św. Mateusza, Ap. i Ew. (Róża )

7.00

Intencja wolna.

16.30

I. Za + Konrada Molenda – zamiast wieńca od kuzynek i kuzynów z rodzin Dulski i Misiak.

II. Intencja wolna.

Czwartek 22.09.2022 – dzień powszedni (Róża)

7.00

Intencja wolna.

18.00

I. Za ++ żonę Marię Pietrek, rodziców Łucję i Brunona Pietrek, Elżbietę i Andrzeja Jaguś, Jana Jaguś, Joannę Pietrek, Leonarda Pietrek, Magdalenę i Piotra Kurzac, Norberta Kucierajter, dziadków Pietrek i Jaguś.

II. Za + ojca Emila Burek /pam. ur./, brata Arkadiusza, Piotra Jędruś, dziadków z obu stron, ciocię Annę, wujków Jerzego, Joachima, Henryka i Erwina, kuzynów Floriana, Krystynę i Andrzeja, Marię Kulik, ++ sąsiadów i dusze w czyśćcu.

Piątek 23.09.2022 – wspomnienie św. O. Pio (Róża )

7.00

Za + brata Jana Bączkowicz /rocz. śm./ i ++ z pokrewieństwa Bączkowicz, Piecuch, Gałeczka i dusze w czyśćcu.

18.00

I. Za ++ męża Józefa Gansiniec /pam. ur./, syna Adama, rodziców Władysława i Władysławę Mastalerz, Hildegardę i Pawła Gansiniec, Eugeniusza Gazda, Alfonsa Majchrzyk, Ewalda Pawełek, Teofila i Annę Sowa, Walentego Bryś, kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za + babcię Annę Burek /rocz. śm./, rodziców Teodora i Małgorzatę Bambynek, ciocie, wujków, ++ z pokrewieństw Krawczyk i Bambynek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 24.09.2022 – dzień powszedni (Róża )

8.00

Za ++ Maksymiliana Kurzac /rocz. śm./, Marię Sarach /rocz. śm./, ojca Pawła, Edwarda Sarach, Łucję, Konrada i Jerzego Kurzac, Jana, Magdalenę, Grzegorza, Weronikę i Joachima Kosytorz, Anielę i Ludwika Danysz, Marię Kochanek, Henryka Wojsa, Jana Kluge, Dawida Myland, Teresę Polak, dziadków Lubos, Sarach, Kurzac, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

12.00

Msza święta w intencji nowożeńców: Grzegorz Fischer i Patrycja Sośniak.

17.00

Za ++ ojca Herberta Flajszer /rocz. śm./, matkę Gertrudę, Elżbietę i Tomasza Jaguś, dziadków Flajszer i Burek, Franciszka i Alojzego Flajszer, Gertrudę, Konrada i Zofię Umlauf, Aleksandrę, Franciszka i Lillę Jaguś, Pawła Pietrek, Pawła Radek, ciocie, wujków, Teresę Pawełczyk, Emila Zymela i ks. Damiana Kominka.

Niedziela 25.09.2022 – XXVI Niedziela zwykła

8.00

Za parafian.

11.00

Za parafian.

15.30

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji małżonków Ireny i Jana Kulik z okazji 35 rocz. ślubu oraz w intencji Róży Guzy z okazji 85 rocz. ur.

Poniedziałek 26.09.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Intencja wolna.

18.00

I. Za + męża Henryka Miłota /pam. ur./, rodziców Martę i Józefa Młynek, teściów Cecylię i Feliksa Miłota, dziadków, ciocie, wujków, Marcina Bieleckiego, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

II. Wojsa Lucyna

Wtorek 27.09.2022 – wspomnienie św. Wincentego a Paulo (Róża )

7.00

Za ++ rodziców Henryka i Annę Bula/rocz. śm./, dziadków Juliusza i Agnieszkę Sówka, wujków Jerzego i Norberta Sówka, ciocie Różę i Gertrudę Sówka, Iwonę i Ewę Sówka, Stefana i Marię Klinkert Andrzeja Skop, Waldemara Paprotny, Henryka Gajdzik, Bernarda Masoń, ++ z rodziny Pietrek, Respondek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka.

18.00

Za ++ teścia Jana Piskoń /pam. ur./, dziadków, babcie i dusze w czyśćcu.

Środa 28.09.2022 – wspomnienie św. Wacława (Róża )

7.00

Intencja wolna.

16.30

I. Intencja wolna.

II. Intencja wolna.

Czwartek 29.09.2022 – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała (Róża)

7.00

Za ++ rodziców Otylię i Piotra Piskoń, Adelajdę i Eryka Młynek, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynostwo, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00

Pietrek

Piątek 30.09.2022 – wspomnienie św. Hieronima (Róża )

7.00

Intencja wolna.

18.00

I. Za + ojca Stanisława Dulski /pam. ur./, matkę Adelę, ++ dziadków Ulfik, Biela, Dulski, Wojsa i Imołczyk oraz ks. Damiana Kominka.

II. Za ++ Józefa Pietrek /rocz. śm./, żonę Łucję, synów Pawła i Emanuela, zięcia Stanisława, Małgorzatę i Jana Szajer i ++ z pokrewieństwa.

Sobota 01.10.2022 – wspom. św. Teresy od Dz. Jezus – I Sobota (Wsz. Róże)

8.00

I. Ku czci Niepokalanego Serca NMP i Królowej Różańca św. w intencji Róż różańcowych.

II. Sówka Katarzyna

17.00

Za ++ Marię, Jadwigę, Wiktora i Norberta Kucierajter, Marię, Augustyna, Franciszka, Halinę i Agnieszkę Pielorz, S.M. Helenę Pielorz, Grzegorza Sowa, Tadeusza Miekin, Henryka Kulig, Martę i Wilhelma Gawenda, Romana i Ilonę Koczuła, Pawła i Elżbietę Ulfik, Gertrudę i Jana Sówka, Justynę Molenda, Cecylię Fuchs, ++ z pokrewieństw Kucierajter, Pielorz i Mikuda, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Niedziela 02.10.2022 – XXVII Niedziela zwykła

8.00

Za parafian.

11.00

Za parafian.

15.30

Do Bożej Opatrzności i Aniołów Stróżów w intencji rocznego dziecka: Maria Helena Sowa, jej rodziców i chrzestnych.

Poniedziałek 03.10.2022 – dzień powszedni

7.00

Za ++ córkę Sylwię Janta /pam. ur./, rodziców Emilianę i Jerzego Młynek, Anielę i Pawła Janta, dziadków, ciocie, wujków, kuzynkę Ewę, Bernarda Kaczmarek, Henryka Miłota, Zygmunta Drynda, Walentego Paprotny, Zygmunta Kampa, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka.

18.00

I. Za ++ rodziców Julię i Franciszka Kucierajter, Marię, Pawła i Jerzego Klabis, Marka Hampel, Marcina Matusek, Marię, Tadeusza, Stefana, Annę, Józefa, Teofila Kucierajter, Elżbietę i Franciszka Poloczek, Łucję, Józefa, Pawła, Emanuela i Annę Pietrek, Emilię i Gerarda Osadnik, Grażynę Janik, Annę Drynda, ks. prob. Gołka, ks, Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ matkę Anielę Danysz /pam. ur./, ojca Ludwika Danysz, Gertrudę Pradelok, dziadków, babcie, ++ z pokrewieństwa Sarach, Kosytorz, Kochanek, Wojsa i Kurzac, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Wtorek 04.10.2022 – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

7.00

Intencja wolna.

18.00

I. Ku czci św. Franciszka w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

II. Ku czci św. Franciszka w intencji ks. prał. Franciszka Baliona oraz ks. prob. Franciszka Koeniga z okazji imienin

Środa 05.10.2022 – wspomnienie św. S. Faustyny Kowalskiej

7.00

Za + ciocię Joannę Piecuch /rocz. śm./ i ++ z pokrewieństwa Bączkowicz, Gałeczka, Piecuch, Anneliese Schmehl i dusze w czyśćcu.

16.30

I. Za ++ męża Norberta Pietrek, Wilhelma i Rufina Gansiniec, Jadwigę i Juliusza Pietrek, Marcina Bieleckiego, ++ z rodzin Pietrek, Gansiniec i Pampuch, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ ojca Gotfryda Molenda, dziadków Łucję i Ryszarda Molenda, Gertrudę i Piotra Pietrek, Jerzego Baron, Magdalenę i Piotra Kurzac, Rozalię, Stanisława i Bernadetę Molenda, Norberta Kucierajter, Łucję, Brunona i Leonarda Pietrek, Marię i Jerzego Papież, S.M. Bogusławę Jon, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Czwartek 06.10.2022 – I Czwartek

7.00

Za ++ żonę Renatę Sówka /rocz. śm./, córkę Iwonę Sówka, rodziców z obu stron, braci Jerzego i Norberta Sówka, bratowe Różę i Gertrudę , siostrę Annę i Henryka Bula, Walentego Paprotny, Andrzeja Skop, Bernarda Masoń, dziadków z obu stron, ++ z rodzin Bęben i Nowocień, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

18.00

Ku czci Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w intencji kapłanów, misjonarzy, zakonników, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania.

II. Za ++ Franciszka Gansiniec, rodziców Józefa i Marię Psiuk, Ryszarda i Marię Gmyrek, córkę Patrycję, Henryka Soneckiego, Wilhelma i Rufina Gansiniec, Marka Wołoch, Stanisławę Kasprzyk, Jana i Gertrudę Sówka, dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 07.10.2022 – wspomnienie NMP Różańcowej – I Piątek

7.00

Za ++ męża Karola, syna Jana, wnuka Dawida Myland, Patrycję Kurzac, Marię, Piotra i Jerzego Łupierz, Jerzego Lempa, Norberta i Rutę Gmyrek, Annę i Henryka Potempa, Martę i Józefa Sitek, Gertrudę Urbańską, teściów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

16.30

Ku czci NSPJ w intencji dzieci, które przystąpiły do I Komunii św. i ich rodziców.

18.00

Ku czci NMP Królowej Różańca św. w intencji Róż różańcowych naszej parafii.

Sobota 08.10.2022 – dzień powszedni

8.00

Za ++ rodziców Marię i Feliksa Maks, Andreasa Maks, Hedwig i Józefa Sowa, brata Jerzego Sowa, dziadków, kuzynów, ciocie, wujków z rodzin Maks, Smyła i Sowa, Jadwigę Benk, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

13.00

Msza święta w intencji nowożeńców: Adrian Pyrek i Karolina Hoffmann.

17.00

Za ++ męża Pawła Spałek, córkę Reginę Serafin, rodziców Zofię i Ryszarda Masoń, brata Bernarda, Klarę, Stefana i Jerzego Spałek, Ritę, Pawła i Zygmunta Maruszczyk, Marię, Augustyna i Helenę Sitek Irenę Sowa, Adelajdę Fabian, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Niedziela 09.10.2022 – XXVIII Niedziela zwykła

8.00

Za parafian.

11.00

Za parafian.

15.30

Tyrol Monika.

Poniedziałek 10.10.2022 – dzień powszedni

7.00

Za ++ ojca Bernarda Masoń /pam. ur./, Renatę, Iwonę i Ewę Sówka Reginę Serafin, Pawła Spałek, Andrzeja Skop, Walentego Paprotny, ciocie, wujków, dziadków z obu stron, ks.prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00

I. Dziembała Bernadeta

II. Za ++ rodziców Martę i Józefa Młynek, matkę Ewę Kaleja, Marcina Bieleckiego, Henryka Miłota, babcie, dziadków, ciocie, wujków, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 11.10.2022 – dzień powszedni

7.00

Intencja wolna.

18.00

Za + Eugeniusza Ciastko, Janinę, Michała i Romanę Ciastko, Gertrudę, Franciszka, Józefa i Tadeusza Gojowczyk, dziadków Ciastko, Gojowczyk, Młynek, i Rebeńka, ++ z pokrewieństwa, ++ sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 12.10.2022 – dzień powszedni

7.00

Intencja wolna.

16.30

I. Za + ojca Jana Okwiek /pam.ur./, ++ z pokrewieństwa Okwiek, Just, Seget, Kucierajter oraz dusze w czyśćcu.

II. Intencja wolna.

Czwartek 13.10.2022 – wsp. bł. Honorata Koźm. (Róż. Fatimski)

7.00

Za + Grzegorza Hajsig – ofiarowana od rodziny Kurzac.

18.00

I. Za ++ rodziców Różę i Józefa Bodora, Hildegardę i Józefa Sojka, dziadków Bodora, Imiołczyk, Sojka i Piechaczek, ciocie, wujków, kuzynów, Jerzego Zymela, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + teścia i dziadka Emanuela Szulc, dziadków Szulc, Pietrek, Piątek i Kopyto, wujków Franciszka Piątek i Lucjana Pietrek, ks. Mariana Śliwińskiego, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 14.10.2022 – dzień powszedni

7.00

Intencja wolna.

18.00

I. Za ++ ojca Eryka Młynek /rocz. śm./, Adelajdę Młynek, dziadków Młynek, Pietrek, ciocie, wujków, kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Intencja wolna.

Sobota 15.10.2022 – wspomnienie św. Teresy od Jezusa

8.00

Za ++ matkę Jadwigę /pam. ur./, ojca Jerzego Ceglarek, Anielę i Wojciecha Maks, dziadków z obu stron, Darię, Marka i Hildegardę Ceglarek, Leszka Wilk, Agatę i Mariana, Bogdana Tom, Annę Kotala, Emilię i Jerzego Młynek, Lucjana Pietrek, Emanuela Szulc, ks. prob., Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00

I. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla Magdaleny i Rudolfa Bodora i ich dzieci z rodzinami.

II. Za ++ syna Piotra, chrzestnego Wojciecha, rodziców Gertrudę i Jana Wojsa, Jana, Annę i Helenę Bodora, braci, bratowe i ich rodziców, siostrę i jej męża, ++ z rodzin Bodora, Fonkiewicz, Węglowskich, Wojsa, Pietrzyk, Zymela, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Niedziela 16.10.2022 – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

8.00

Za parafian.

11.00

Za pracowników służby zdrowia z okazji święta patronalnego św. Łukasza.

15.30

Za ++ dziadków Zofię i Alfreda Wilk, Antoniego Mastalierz, Hildegardę Kozak, ++ z rodzin Wilk, Kozak, Konopka, Jon, Hudyma i Mastalierz, Gerarda Brol, ks. Dariusza Bienię i ks. Damiana Kominka.

Poniedziałek 17.10.2022 – wspom. św. Ignacego Antiocheńskiego

7.00

Intencja wolna.

18.00

I. Za + męża Piotra Kandzia, rodziców Kowalczyk i Kandzia, dziadków Kowalczyk, Hanszla, Kandzia i Gawenda, Jerzego i Łucję Hanszla, Edwarda Ciesielskiego, Romana Lubojańskiego, Pawła Pietrzak i Krystynę Koloch.

II. Za + Jadwigę Lempke /pam. ur./, Henryka Pietrek, Halinę i Franciszka Szromik, Henryka i Roberta Lempke, Alicję i Zygmunta Kasprzak, Justynę Molenda, Franciszka Żydek, Marię Kulik, babcie, dziadków, ciocie i wujków z obu stron, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 18.10.2022 – święto św. Łukasza, Ewangelisty

7.00

Intencja wolna.

18.00

Za ++ męża Eryka Marchewka, rodziców Juliusza i Waleskę Nowak, brata Konrada, bratową Anielę, Henryka Kandzia, Edwarda, Janinę i Tadeusza Piskorz, ++ z rodzin Marchewka, Nowak, Burek, Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 19.10.2022 – dzień powszedni

7.00

Intencja wolna.

16.30

I. Za + Jerzego Baron, Hildegardę i Jerzego Książek, dziadków Baron, Molenda, Książek i Miodek, ciocie, wujków, kuzynostwo, Helenę i Hermana Sowa, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i ks. Wiktora Sojkę.

II. Za ++ ojców Marka Hampel i Lucjana Pietrek, ++ dziadków z obu stron, Marcina Matusek i dusze w czyśćcu.

Czwartek 20.10.2022 – wspomnienie św. Jana Kantego

7.00

Intencja wolna.

18.00

Za ++ rodziców Annę i Franciszka Kowolik, Gertrudę i Józefa Knop, Krystynę i Ernesta Kowolik, Józefa Paruzel, kuzynostwo, dziadków z obu stron, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 21.10.2022 – III Piątek

15.00

Ku czci Miłosierdzia Bożego w intencji Klubu Seniora, emerytów, rencistów i starszych wiekiem parafian oraz czcicieli Miłosierdzia Bożego.

18.00

I. Za ++ ojców Karola Myland i Augustyna Jaguś, rodziców Annę i Jana Kurzac, Patrycję Kurzac, Jana Myland, Dawida Myland, dziadków Myland, Jaguś, Łupierz, Polak, Jerzego Lempa, Marka Świtek, Anetę Duda, Mariusza Kwarciak, ciocie, wujków, koleżanki, kolegów, sąsiadów, ++ z rodzin Kanek, Kaletka, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Intencja wolna.

Sobota 22.10.2022 – wspomnienie św. Jana Pawła II

8.00

I. Za ++ ojca Jerzego Sowa, Jana i Wiktorię Bochnia, dziadków Gertrudę i Alojzego Prandzioch, Hedwig i Józefa Sowa, Marię i Wincentego Dziembała, Gintra Sowa, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Intencja wolna.

17.00

Za ++ Franciszkę i Jana Burek, Norberta Nowak, brata Karola, Pawła Pietrek, Marię i Karola Nowak, Gertrudę i Herberta Flajszer, Elżbietę, Tomasza, Franciszka i Lillę Jaguś, Dorotę, Jerzego i Andrzeja Burek, Hildegardę i Jerzego Lisoń, Łucję i Józefa Pietrek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Niedziela 23.10.2022 – XXX Niedziela zwykła – Niedziela Misyjna

8.00

Za parafian.

11.00

Za parafian.

15.30

Za + matkę Gertrudę Sówka /pam. ur./, ojca Norberta, męża Walentego, teścia Józefa, dziadków, ciocie, wujków, szwagrów Jerzego i Huberta, Marcina Strużyk, Sylwię Janta, Andrzeja Skop, Zygmunta Drynda, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 24.10.2022 – dzień powszedni

7.00

Intencja wolna.

18.00

I. Halemba Eugeniusz

II. Za ++ Annę, Henryka, Andrzeja i Krystynę Kochanek, Krystynę, Władysławę, Piotra, Bernarda i Mateusza Tkacz, Henryka Prandzioch, Joachima Nancka, Jerzego, Floriana i Erwina Sowa, Tadeusza Miekin, Annę Drynda, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 25.10.2022 – dzień powszedni

7.00

Intencja wolna.

18.00

Za ++ Irenę Szulc /pam. ur./, Józefa i Emanuela Szulc, rodziców Łucję i Franciszka Pietrek, brata Lucjana, dziadków, wujków, ciocie, kuzynostwo, sąsiadów, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Środa 26.10.2022 – dzień powszedni

7.00

Intencja wolna.

16.30

I. Za + ojca Stanisława Dulski /rocz. śm./, matkę Adelę, ++ dziadków Ulfik, Biela, Dulski, Wojsa i Imołczyk oraz ks. Damiana Kominka.

II. Kampczyk H.

Czwartek 27.10.2022 – dzień powszedni

7.00

Intencja wolna.

18.00

I. Za ++ męża Norberta Kucierajter /pam. ur./, matkę Gertrudę Pietrek /pam. ur./, męża Piotra, Grzegorza Sowa, Brunona i Łucję Pietrek, Magdalenę i Piotra Kurzac, Marię, Jerzego i Karola Speer, Katarzynę i Józefa Stanek, Piotra Ślosarczyk, Gotfryda Molenda, Marię i Joannę Pietrek, dziadków z obu stron, ++ kapłanów.

II. Za ++ Cecylię i Fileiksa Miłota /pam. ur./, męża Henryka Miłota, Martę i Józefa Młynek, Andrzeja Wanglorz, Krzysztofa Ulfik, Marcina Bieleckiego, Sylwię Janta, dziadków, ciocie, wujków, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka, ks. Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 28.10.2022 – święto św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza

7.00

Intencja wolna.

18.00

I. Za ++ rodziców Pawła i Helenę Woźny /rocz. śm./, męża Jerzego Zymela, Jana i Helenę Zymela, bratową Jadwigę, szwagierki Różę, Gertrudę, Adelajdę i Emilianę, szwagrów Jerzego Młynek, Norberta i Jerzego Sówka, Ewę Sówka, Sylwię Janta, Walentego Paprotny, dziadków, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyu.

II. Za ++ Tadeusza Czapczyńskiego, Urszulę i Norberta Zymeła, ++ z rodzin Zymeła, Kampczyk, Czapczyński, Pałasz, siostry zakonne, kapłanów, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 29.10.2022 – dzień powszedni

8.00

Za ++ matkę Ritę Maruszczyk /rocz. śm./, ojca Pawła, brata Zygmunta, rodziców Marię i Henryka Neuman, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa, kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu.

15.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Renaty Sowa z okazji 50 rocz. ur.

17.00

Intencja wolna.

Niedziela 30.10.2022 – Uroczystość 36. Rocznicy Poświęcenia Kościoła

8.00

Za parafian.

11.00

I. Za parafian.

II. Za wszystkich budowniczych i ofiarodawców naszego kościoła.

III. Za ++ budowniczych i ofiarodawców naszego kościoła.

15.30

Za + matkę Mirosławę Pyrek oraz ++ z rodzin Pyrek, Hoffmann, Kandzia i Czaja – z racji wesela.

Poniedziałek 31.10.2022 – dzień powszedni

7.00

Za ++ rodziców Otylię i Piotra Piskoń /pam. ur./, teścia Jerzego Stajenda, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynostwo, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00

I. Intencja wolna.

II. Intencja wolna.

Wtorek 01.11.2022 – Uroczystość Wszystkich Świętych

8.00

Za parafian.

11.00

Za ++ Ks. Biskupa Czesława Domina, ks. prob. Henryka Gołka, ks. Dariusza Bienię i ks. Damiana Kominka.

15.30

KAPLICA CMENTARNA: I. Za ++ spoczywających na naszym cmentarzu.

II. Za ++ zalecanych.

Środa 02.11.2022 – Wspomnienie Wsz. Wiernych Zmarłych - Dzień Zaduszny

8.00

I. Za ++ zalecanych.

II. Według intencji Ojca Świętego.

10.00

KAPLICA CMENTARNA: Za ++ spoczywających na naszym cmentarzu.

16.30

Za ++ rodziców Annę i Jana Kurzac, Martę i Józefa Młynek, szwagrów Marka Świtek, Henryka Miłota, Stanisława Piguła, babcie, dziadków z obu stron, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00

Za ++ żonę Reginę Serafin /rocz. śm./, Gertrudę i Jana Serafin, Pawła Spałek, Irenę Sowa, Wacława Czok, Zofię i Tadeusza Dyk, ++ z rodzin Serafin i Czok, ks. prob. Gołka, ks. prob. Śliwińskiego, ks. Damiana Kominka.

Czwartek 03.11.2022 – I Czwartek

7.00

Za ++ rodziców Annę i Alojzego Kandzia, Krystynę i Józefa Sowa, braci Marka i Zygmunta, ++ z rodzin Kandzia, Burzyk i Sowa, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

12.00

Msza święta w intencji nowożeńców: Adrian Ulfik i Klaudia Neuman.

18.00

I. Ku czci Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w intencji kapłanów, misjonarzy, zakonników, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania.

II. Za ++ Pawła Kampczyk /2 rocz. śm./, rodziców Piotra i Łucję Anioł, siostrę Anielę Anioł, teściów Wilhelma i Martę Kampczyk Jerzego i Łucję Kampczyk, Henryka Kampczyk, Barbarę Szymanek, Pawła Pietrek, ++ z pokrewieństwa Kampczyk, ks. prob. Gołka, ks. prob. Wolnika, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 04.11.2022 – wspomnienie św. Karola Boromeusza – I Piątek

7.00

Za ++ rodziców Martę i Józefa Sitek, Agnieszkę i Helmuta Nandzik, Karola, Jana i Dawida Myland, Patrycję Kurzac, Jerzego Lempa, Edwarda Kołodziejczyk, ciocie, wujków, kuzynostwo, dziadków, kapłanów i dusze w czyśćcu.

16.30

Ku czci NSPJ w intencji dzieci, które przystąpiły do I Komunii św. i ich rodziców.

18.00

Za + męża Emanuela Szulc /2 rocz. śm./.

Sobota 05.11.2022 – I Sobota

8.00

I. Za ++ Róże różańcowe.

II. Za + Franciszka Danysz /2 rocz. śm./, ++ z rodzin Danysz, Kadłubek, ++ kapłanów i ++ siostry zakonne.

17.00

Za ++ rodziców Jerzego i Emilianę Młynek /2 rocz. śm./, Anielę i Pawła Janta, córkę Sylwię Janta, dziadków, ciocie, wujków, kuzynkę Ewę Sówka, Bernarda Kaczmarek, Henryka Miłota, Zygmunta Drynda, Walentego Paprotny, Zygmunta Kampa, sąsiadów, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Niedziela 06.11.2022 – XXXII Niedziela zwykła

8.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Emilii Dziembała z okazji 86 rocz. ur.

11.00

Za parafian.

15.30

Chrzty i roczki

Poniedziałek 07.11.2022 – dzień powszedni

7.00

Za ++ Andrzeja i Elżbietę Jaguś, Jana Jaguś, rodziców Jerzego i Emilianę Młynek, Marię Pietrek, Sylwię Janta, dziadków Pietrek, Zymela i Młynek, ++ z pokrewieństwa z obu stron.

18.00

I. Za ++ męża Karola Nowak /2 rocz. śm./, rodziców Annę i Adolfa Reska, Marię, Karola i Norberta Nowak, ++ z pokrewieństwa Reska, Gmyrek, Nowak, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ ojca Romana Łupierz /rocz. śm./, matkę Agnieszkę, męża Gotfryda Schindler, Gertrudę i Jana Schindler, Annę, Gintra, Marka i Roberta Schindler, dziadków Łupierz, Pietrek, pradziadków, kuzynostwo, ++ z rodzin Pietrek, Łupierz i Hanszla, Czesława Ceglarek, Zygmunta Drynda, Zbigniewa Żyła, ks. prob. Gołka, ks. Karola Wolnika, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 08.11.2022 – dzień powszedni

7.00

Intencja wolna.

18.00

Za ++ syna Dawida Myland, rodziców Łucję i Konrada Kurzac, Karola Myland, braci Jerzego i Maksymiliana Kurzac, Jana Myland, Patrycję Kurzac, Jana Kluge, Jerzego Lempa, Ernesta Murgot, Ilonę Połomską, dziadków, ciocie, wujków z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 09.11.2022 – Święto Rocznicy Pośw. Bazyliki na Lateranie (Róża )

7.00

Intencja wolna.

16.30

I. Za ++ córkę Patrycję Kurzac, Karola, Jana i Dawida Myland, Jerzego Kurzac, Rutę Czornik, Rutę i Norberta Gmyrek, Jerzego, Marię i Piotra Łupierz, Annę i Henryka Potempa, Alicję i Zdzisława Kwiecień, Katarzynę i Stanisława Gibas, Irenę Małkowską, dziadków, ciocie, wujków obu stron, siostry zakonne, kapłanów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + męża Walentego Paprotny, rodziców Gertrudę i Norberta Sówka /rocz. śm./, teścia Józefa, szwagrów Jerzego i Huberta, dziadków, babcie, ciocie, wujków, kuzynostwo, Marcina Strużyk, Sylwię Janta, Andrzeja Skop, Zygmunta Drynda, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 10.11.2022 – wspomnienie św. Leona Wielkiego (Róża)

7.00

Za + męża Dawida Myland, babcię Bertę Kucharczyk, Marię Mika, Patrycję Kurzac, Jana Myland, Ernesta Murgot, Jana Kluge, Marka, ++ Tomasza, Justynę, Jacka, Urszulę, Ilonę, babcie, dziadków, ciocie, wujków, ++ krewnych, sąsiadów, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

18.00

Za ++ ojca Alfonsa Majchrzyk, rodziców Irenę i Józefa Szulc, brata Emanuela Szulc, dziadków Szulc, Imiołczyk, Gansiniec, Majchrzyk, ciocie, wujków, kuzynostwo, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 11.11.2022 – wspom. św. Marcina z Tours – Święto Niepodl. (Róża )

8.00

W intencji ojczyzny i narodu o dar pokoju, zgodny i miłości społecznej.

14.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji małżonków Marii i Jana Mielczarek z okazji 50 rocz. ślubu.

18.00

Za ++ Bernadetę Molenda /pam. ur./, Jerzego, Annę i Klemensa Baron, Łucję, Ryszarda, Rozalię, Stanisława i Gotfryda Molenda, Marię i Jerzego Papież, Ernę i Szczepana Rokosa, Elżbietę, Huberta, Ewę, Norberta i Mirosława Baron, dziadków Molenda, Baron, Ochman, Hanszla, ks. Antoniego Rygułę, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Sobota 12.11.2022 – wspomnienie św. Jozafata (Róża )

8.00

Intencja wolna.

17.00

I. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Andrzeja Fabian z okazji 50 rocz. ur.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji małżonków Reginy i Józefa Prandzioch z okazji 45 rocz. ślubu oraz z okazji 70 rocz. ur. Józefa.

Niedziela 13.11.2022 – XXXIII Niedziela zwykła

8.00

Ku czci św. Cecylii w intencji Pań Organistek, parafialnej orkiestry dętej oraz scholii liturgicznej.

11.00

Ku czci św. Tarsycjusza w intencji ministrantów, ich rodziców i rodzin.

15.30

Intencja wolna.

Poniedziałek 14.11.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Intencja wolna.

18.00

I. Za ++Rutę i Norberta Gmyrek, dziadków Gmyrek i Łupierz, Arkadiusza Burek, Patrycję Kurzac, Jana i Dawida Myland, Bogdana Tom, ciocie, wujków, pokrewieństwo, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + matkę Adelę Dulską /rocz. śm./, ojca Stanisława, ++ dziadków Ulfik, Biela, Dulski, Wojsa i Imołczyk oraz ks. Damiana Kominka.

Wtorek 15.11.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Intencja wolna.

18.00

Za ++ męża Józefa Paruzel, rodziców Elżbietę i Karola Molenda, Gertrudę i Franciszka Paruzel, siostrę Marię , brata Gerarda, szwagrów Albina i Mariana, Andrzeja Molenda, Emila Sowa, Łukasza Aleksandrowskiego, dziadków, ciocie, wujków, kuzynostwo z obu stron, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. prob. Wolnika, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 16.11.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Intencja wolna.

16.30

I. Za ++ męża Józefa Gansiniec /5 rocz. śm./, syna Adama, rodziców Władysława i Władysławę Mastalerz, Pawła i Hildegardę Gansiniec, Alfonsa Majchrzyk, Eugeniusza Gazda, Ewalda Pawełek, Walentego Bryś, Teofila i Annę Sowa, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ Elżbietę Pyka /pam. ur./, ojca Józefa, Elżbietę, Tomasza, Lillę i Franciszka Jaguś, Franciszkę i Jana Burek, Aleksandrę Nowak, Elżbietę i Konrada Brol, Artura Ziaja, Gerarda Kopyciok, Marka Pyka, Pawła Pietrek, ciocie, wujków, kuzynów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 17.11.2022 – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej (Róża)

7.00

Za ++ Marka, Hildegardę i Darię Ceglarek, rodziców Jerzego i Emilianę Młynek, Leszka Wilk, Agatę, Mariana i Bogdana Tom, dziadków Ceglarek, Maks, Młynek i Zymela, ciocie, wujków, kuzynostwo, sąsiadów, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

18.00

I. Za + Grzegorza Hajsig /1 rocz. śm./.

II. Za ++ męża Ewalda Piskoń /rocz. śm./, syna Dawida, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 18.11.2022 – wspom. bł. Karoliny Kózkówny – III Piątek (Róża )

15.00

Ku czci Miłosierdzia Bożego w intencji Klubu Seniora, emerytów, rencistów
i starszych wiekiem parafian oraz czcicieli Miłosierdzia Bożego.

18.00

I. Intencja wolna.

II. Intencja wolna.

Sobota 19.11.2022 – dzień powszedni (Róża )

8.00

Intencja wolna.

15.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Anieli Pyka z okazji 70 rocz. ur.

17.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Barbary Fabian z okazji 50 rocz. ur.

Niedziela 20.11.2022 – Urocz. Jez. Chr. Kr. Wszech. – Odpust św. Katarzyny

8.00

Za parafian.

11.00

SUMA: I. Ku czci św. Katarzyny za wszystkich parafian.

II. Ku czci św. Katarzyny w intencji wszystkich kolejarzy naszej parafii oraz ich rodzin.

15.30

Intencja wolna.

Poniedziałek 21.11.2022 – wspomnienie Ofiarowania NMP (Róża )

7.00

Za ++ ojca Pawła Maruszczyk /rocz. śm./, matkę Ritę, brata Zygmunta, rodziców Marię i Henryka Neuman, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa, kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu.

18.00

I. Za + Marię Hoffmann /1 rocz. śm./.

II. Intencja wolna.

Wtorek 22.11.2022 – wspomnienie św. Cecylii (Róża )

7.00

Intencja wolna.

18.00

Za + męża Marcina Bieleckiego.

Środa 23.11.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Intencja wolna.

16.30

I. Za ++ męża Jerzego Zymela /2 rocz. śm./, rodziców Jana i Helenę Zymela, Pawła i Helenę Woźny, bratową Jadwigę, szwagierki Różę, Gertrudę, Adelajdę i Emilianę, szwagrów Jerzego Młynek, Jerzego i Norberta Sówka, Sylwię Janta, Ewę Sówka, Walentego Paprotny, dziadków, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Za ++ męża Adama Gansiniec /rocz. śm./, teścia Józefa Gansiniec, rodziców Annę i Teofila Sowa, dziadków z obu stron, Alfonsa Majchrzyk, Eugeniusza Gazda, Ewalda Pawełek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 24.11.2022 – wspom. św. Andrzeja Dung-Lac i Tow. (Róża)

7.00

Za + syna Jana Myland /pam. ur./.

18.00

I. Za ++ rodziców Emila i Jadwigę Pietrek, męża Zygmunta, Annę i Bernarda Drynda, ciocię Elżbietę, brata Eryka, dziadków Pietrek, Kazek, Drynda, Piekacz, pradziadków, wujków Urbanów, Czesława Ceglarek, Gotfryda Schindler, Sylwię Janta, Walentego Paprotny, ++ z rodzin Hanszla, Łupierz, Kazek, Drynda i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ Klemensa Baron /pam. ur./, Annę i Jerzego Baron, dziadków Molenda, Zymela i Zazgórnik, ciocie, wujków, kuzynostwo, Eugenię i Karola Sowa, Teresę Polak, S.M. Bogusławę Jon, o. Józefa Majewski, ks. Karola Wolnik, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka

Piątek 25.11.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Intencja wolna.

18.00

I. Za + Eugeniusza Kurzac /1 rocz. śm./.

II. Intencja wolna.

Sobota 26.11.2022 – dzień powszedni (Róża )

8.00

Dziembała Bernadeta

17.00

I. Za ++ babcię Łucję Pietrek / pam. 90 rocz. ur./ i dziadka Józefa.

II. Za ++ matkę Gertrudę Flajszer /rocz. śm./, ojca Herberta, Elżbietę i Tomasza Jaguś, dziadków Burek i Flajszer, Gertrudę, Konrada i Zofię Umlauf, Aleksandrę Nowak, Franciszka i Lillę Jaguś, Franciszka i Alojzego Flajszer, Pawła Pietrek, Pawła Radek, Piotra Mazur, ciocie, wujków, kuzynostwo, Teresę Pawełczyk, Emila Zymela, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Niedziela 27.11.2022 – I Niedziela Adwentu

8.00

Za parafian.

11.00

Za parafian.

15.30

Za ++ męża Pawła Spałek /pam.ur./, córkę Reginę Serafin, rodziców Zofię i Ryszarda Masoń, brata Bernarda, Klarę, Stefana i Jerzego Spałek, Ritę, Pawła i Zygmunta Maruszczyk, Marię, Augustyna i Helenę Sitek, Irenę Sowa, Adelajdę Fabian, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 28.11.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Intencja wolna.

17.00

I. Za + męża Jana Wojsa /pam. ur./, rodziców Różę i Floriana Celary, brata Ireneusza, teściów Klarę i Józefa Wojsa, ciocię Katarzynę Bok, kuzyna Ireneusza, kuzynkę Bernadetę, Karola i Annę Urbańczyk, Karola Sukiennik, Marka Hempel, dziadków z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Kampczyk H.

Wtorek 29.11.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Intencja wolna.

17.00

Za ++ ojca Konrada Umlauf /pam. ur./, matkę Gertrudę, siostrę Zofię, dziadków Radek, Umlauf, Pawła Radek, Piotra Mazur, Herberta i Gertrudę Flajszer, Elżbietę Siwczak, Danutę i Elżbietę Joszko, ciocie, wujków, Pawła Pietrek, Franciszka, Lillę i Aleksandrę Jaguś, Norberta Nowak i ks. Damiana Kominka.

Środa 30.11.2022 – Święto św. Andrzeja, Ap. (Róża )

7.00

Intencja wolna.

16.30

I. Za + Zygmunta Kampa /1 rocz. śm./.

II. Za + męża Norberta Pietrek /2 rocz. śm./.

Czwartek 01.12.2022 – I Czwartek (FZŚ)

7.00

Intencja wolna.

17.00

Ku czci Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w intencji kapłanów, misjonarzy, zakonników, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania.

Piątek 02.12.2022 – I Piątek (Róża )

7.00

Za ++ rodziców Martę i Józefa Sitek, Agnieszkę i Helmuta Nandzik, Karola, Jana i Dawida Myland, Patrycję Kurzac, Jerzego Lempa, Edwarda Kołodziejczyk, ciocie, wujków, kuzynostwo, kapłanów i dusze w czyśćcu.

16.30

Ku czci NSPJ w intencji dzieci, które przystąpiły do I Komunii św. i ich rodziców.

18.00

I. Za ++ Jerzego, Annę i Klemensa Baron, Łucję, Ryszarda, Bernadetę, Gotfryda, Stanisława i Rozalię Molenda, Marię i Jerzego Papież, Ernę i Szczepana Rokosa, Elżbietę, Huberta, Ewę, Norberta i Mirosława Baron, Augustyna Zazgórnik, Hildegardę i Jerzego Książek, Justynę i Kazimierza Tyrol, dziadków Molenda, Baron, Ochman i Hanszla, S.M. Bogusławę Jon, ks. Antoniego Ryguła, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Za + Franciszka Jaguś /1 rocz. śm./ - ofiarowana od sióstr.

Sobota 03.12.2022 – wspom. św. Franciszka Ksaw. – I Sobota (Wsz. Róże)

8.00

I. Ku czci Niepokalanego Serca NMP i Królowej Różańca św. w intencji Róż różańcowych.

II. Za ++ męża Franciszka Danysz, ++ rodziców z obu stron, ++ z rodzin Danysz i Kadłubek, ++ kapłanów i ++ siostry zakonne.

17.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski szczególnie za łaskę Chrystusowego kapłaństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę i zdrowie w dalszej pracy duszpasterskiej w intencji ks. wikarego Patryka Gawłowskiego z okazji 29 rocz. urodzin.

Niedziela 04.12.2022 – II Niedziela Adwentu

8.00

Za parafian.

11.00

Ku czci św. Barbary w intencji wszystkich górników naszej parafii i ich rodzin.

15.30

Chrzty i roczki

Poniedziałek 05.12.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Za ++ Elżbietę i Tomasza Jaguś, Julię i Józefa Nowak, Franciszka i Lillę Jaguś, Jana i Franciszkę Burek, Aleksandrę i Adolfa Nowak, Reginę Serafin, Romana Parkitnego, Józefa Leja, Lucjana i Pawła Pietrek, Emanuela Szulc, Czesława Siwczak, ciocie, wujków, kuzynostwo, dziadków Nowak, Mańka i Jaguś, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00

I. Za + męża Gotfryda Molenda /pam. ur./.

II. Za ++ teścia Jana Piskoń /rocz. śm./, męża Ewalda Piskoń, syna Dawida, ojca Józefa Wacławek, Krystynę i Pawła Kurzac, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 06.12.2022 – wspomnienie św. Mikołaja (Róża )

7.00

Intencja wolna.

17.00

Za ++ Jana i Gertrudę Sówka, Pawła i Dorotę Michacz, Justynę Molenda, ++ z rodzin Psiuk, Sówka, Michacz, Baron, Łupierz, Figura, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 07.12.2022 – wspomnienie św. Ambrożego (Róża )

7.00

Za ++ rodziców Wilhelma i Otylię Baron, Franciszka Piątkowskiego, Magdalenę i Stanisława Prenzel, Erwina i Krystynę Baron, Klarę i Marię Baron, dziadków i babcie z obu stron, Justynę Molenda, ++ z pokrewieństwa Psiuk, Baron, Piątkowski, Kompała, ks.prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

16.30

I. Za ++ matki Irenę Sowa i Reginę Serafin, dziadków Zofię i Tadeusza Dyk, Wacława Czok, Jana i Gertrudę Serafin, Pawła Spałek, ++ z rodzin Czok i Serafin, ks. prob. Gołka, ks, prob. Śliwińskiego i ks. Damiana Kominka.

II. Intencja wolna.

Czwartek 08.12.2022 – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP (Róża)

8.00

Za ++ matkę Marię Popiołek /pam. ur./, ojca Karola Popiołek, siostrę Teresę Polak, Alojzego i Urszulę Just, Ludwika Piechota, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

16.30

Ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP w intencji wspólnoty Dzieci Maryi.

18.00

Za ++ córkę Sylwię Janta /15 rocz. śm./, rodziców Emilianę i Jerzego Młynek, Pawła i Anielę Janta /4 rocz. śm./, dziadków, ciocie, wujków, kuzynkę Ewę Sówka, Bernarda Kaczmarek, Henryka Miłota, Zygmunta Drynda, Walentego Paprotny, Zygmunta Kampa, sąsiadów, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Piątek 09.12.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Intencja wolna.

18.00

I. Za + Marię Kulik /rocz. śm./,

II. Za ++ rodziców Łucję i Franciszka Pietrek, Martę i Romana Wojsa, brata Lucjana Pietrek, szwagrów Henryka Wojsa, Emanuela Szulc, dziadków, ciocie, wujków, kuzynostwo, ++ z rodzin Pietrek, Mańka, Wojsa i Sowa, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Sobota 10.12.2022 – dzień powszedni (Róża )

8.00

I. Za ++ Maksymiliana Kurzac /pam. ur./, Marię, Pawła i Edwarda Sarach, Łucję, Konrada i Jerzego Kurzac, Magdalenę, Jana, Grzegorza, Joachima i Weronikę Kosytorz, Anielę i Ludwika Danysz, Marię Kochanek, Henryka Wojsa, Jana Kluge, Dawida Myland, Teresę Polak, dziadków Lubos, Sarach, Kurzac, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ ojca Jana Kosytorz, matkę Magdalenę, Martę i Wilhelma Gawenda, Weronikę, Joachima i Grzegorza Kosytorz, Edwarda, Marię i Pawła Sarach, Maksymiliana Kurzac, Anielę i Ludwika Danysz Henryka Wojsa, Marię Kochanek, dziadków, sąsiadów i dusze w czyśćću.

17.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Jana Mielczarek z okazji 75 rocz. ur.

Niedziela 11.12.2022 – III Niedziela Adwentu – Gaudete

8.00

Za parafian.

11.00

Za parafian.

15.30

Za ++ ojca Piotra Kurzac /pam. ur./, matkę Magdalenę, dziadków Gertrudę i Piotra Pietrek, Agnieszkę i Józefa Kurzac, Łucję, Brunona, Leonarda, Marię i Joannę Pietrek, Marię, Karola i Jerzego Speer, Norberta Kucierajter, Gotfryda Molenda, Mieczysława Grabińskiego, ciocie, wujków z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka.

Poniedziałek 12.12.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Intencja wolna.

17.00

I. Za ++ rodziców Łucję i Franciszka Pietrek, męża Emanuela Szulc, Józefa i Irenę Szulc, brata Lucjana Pietrek, dziadków, wujków, ciocie, kuzynostwo, ks. prob. Gołka, ks. Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ męża Marka Łupierz, ojca Tadeusza Chodnickiego, dziadków Niewiadomski, Chodnicki, Łupierz, wujków, ciocie, kuzynów, ++ z pokrewieństwa Łupierz, Pietrek, Ceglarek, Hanszla, Drynda, Schindler, ks. prob. Gołka, Ks. Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 13.12.2022 – wspomnienie św. Łucji (Róża )

7.00

Intencja wolna.

17.00

Za ++ rodziców Krystynę i Erwina Baron, ojca Waldemara Koper, dziadków Baron, Gajda, Koper i Węgrzyńscy, ciocię Stanisławę Odrzywolską, Teresę Jędrzejczyk, wujka Jerzego Zymela, Annę i Henryka Gajda, Justynę Molenda i ++ z pokrewieństwa.

Środa 14.12.2022 – wspomnienie św. Jana od Krzyża (Róża )

7.00

Intencja wolna.

16.30

I. Za + Gintra Czaja /pam. ur./.

II. Kampczyk H.

Czwartek 15.12.2022 – dzień powszedni (Róża)

7.00

Za + ojca Henryka Kandzia, dziadków Nowak, Kandzia i Wacławek, Konrada i Anielę Nowak, Eryka Marchewka, Alfonsa i Adelajdę Kandzia, Józefę i Władysława Zygmunt, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00

Za ++ męża Marka Hampel /pam. ur./, Genowefę Hampel, Joannę Sojka, Marcina Matusek, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, Grażynę Janik, Annę Drynda, Pawła, Emanuela, Annę, Lucjana Pietrek, Marię Kandzia, ++ z pokrewieństwa, kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

Piątek 16.12.2022 – dzień powszedni – III Piątek (Róża )

15.00

Ku czci Miłosierdzia Bożego w intencji Klubu Seniora, emerytów, rencistów i starszych wiekiem parafian oraz czcicieli Miłosierdzia Bożego.

17.00

I. Za + Annę Piskoń /1 rocz. śm./.

II. Za ++ Floriana Sowa /pam. ur./, męża Jerzego Sowa /rocz. śm./, ++ z rodzin Dziembała i Sowa.

Sobota 17.12.2022 – dzień powszedni (Róża )

8.00

Intencja wolna.

17.00

I. Za ++ męża Jerzego Sowa /pam. ur./, synów Grzegorza i Mariana, brata Jana, Wilhelma i Otylię Sowa, Adelajdę i Józefa Sowa, Klarę i Wincentego Świerczyński, Norberta Kaloch, Piotra i Gertrudę Cudok, ciocie, wujków i kuzynów z obu stron, dziadków Sowa, Kawa, Gmyrek, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Za + ojca Jana Burek, żonę Franciszkę, Norberta Nowak, brata Karola, Pawła Pietrek, Marię i Karola Nowak, Gertrudę i Herberta Flajszer, Elżbietę, Tomasza, Franciszka i Lillę Jaguś, Dorotę i Jerzego Burek, Hildegardę i Jerzego Lisoń, Łucję i Józefa Pietrek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Niedziela 18.12.2022 – IV Niedziela Adwentu

8.00

Za parafian.

11.00

Za parafian.

15.30

Za ++ rodziców Adelajdę i Józefa Sowa /pam. ur./,brata Jana, szwagra Jerzego, Mariana i Grzegorza Sowa, dziadków Sowa, Kawa, ciocie, wujków, kuzynostwo, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 19.12.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Intencja wolna.

17.00

I. Za ++ Erwina, Piotra i Matyldę Sowa, Augustyna, Gertrudę, Huberta i Henryka Wręczycki, Urszulę i Stefana Kowol, 3 szwagrów, Annę, Henryka, Krystynę i Andrzeja Kochanek, Floriana Sowa, Krystynę Tkacz, Arkadiusza Burek, Elfrydę i Józefa Pisarek, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Intencja wolna.

Wtorek 20.12.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Intencja wolna.

17.00

Za + matkę Adelajdę Kandzia /rocz. śm./, ojca Alfonsa Kandzia, rodziców Józefę i Władysława Zygmunt, Marię i Krystiana Kuta, Henryka Kandzia, Adama Zgodzaj, ciocie, wujków, kuzynostwo, ++ dziadków, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 21.12.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Intencja wolna.

16.30

I. Intencja wolna.

II. Intencja wolna.

Czwartek 22.12.2022 – dzień powszedni (Róża)

7.00

Intencja wolna.

17.00

I. Intencja wolna.

II. Intencja wolna.

Piątek 23.12.2022 – dzień powszedni (Róża )

7.00

Intencja wolna.

17.00

I. Intencja wolna.

II. Intencja wolna.

Sobota 24.12.2022 – Wigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego (Róża )

8.00

I. Za + Gotfryda Schindler /pam. ur./.

II. Intencja wolna.

III. Intencja wolna.

24.00

PASTERKA: I. Za parafian.

II. W intencji Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.

Niedziela 25.12.2022 – Uroczystość Narodzenia Pańskiego

8.00

Za parafian.

11.00

Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Władysławy Dziembała z okazji 75 rocz. ur.

15.00

Nieszpory kolędowe.

Poniedziałek 26.12.2022 – Święto św. Szczepana – II święto

8.00

Za parafian.

11.00

Za parafian.

15.30

Intencja wolna.

Wtorek 27.12.2022 – Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

8.00

Msza kolędowa.

Środa 28.12.2022 – Święto św. Młodzianków

8.00

I. Ku czci św. Młodzianków w intencji wszystkich dzieci naszej parafii.

II. Msza kolędowa.

Czwartek 29.12.2022 – Oktawa Narodzenia Pańskiego

8.00

Msza kolędowa.

Piątek 30.12.2022 – Święto św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

8.00

I. Ku czci Świętej Rodziny w intencji wszystkich rodzin naszej parafii.

II. Msza kolędowa.

Sobota 31.12.2022 – Oktawa Narodzenia Pańskiego – Stary Rok

15.30

ZAKOŃCZENIE ROKU: I. Za parafian.

II. Z podziękowaniem i prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla służby kościelnej i wszystkich dobrodziejów naszej parafii.

III. Za zmarłych w 2022 roku: Stanisław Mędrek, Łucja Kompała, Jadwigę Molenda, Jana Gałeczka i Konrada Molenda.

Niedziela 01.01.2023 – Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok

8.00

Za parafian.

11.00

Za parafian o Boże błogosławieństwo w nowym roku.

15.30

Za parafian.