INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Uwaga – prosimy śledzić bieżące zmiany, które są wprowadzane jedynie w tygodniowych planach intencji!

 

WRZESIEŃ 2022

 

Niedziela 25.09.2022 – XXVI Niedziela zwykła

8.00 Za + Jana Gałeczka – ofiarowana od parafian z ul. Dworcowej, Joanny Piecuch, Zachodniej i Słonecznej.

11.00 Za parafian.

15.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji małżonków Ireny i Jana Kulik z okazji 35 rocz. ślubu oraz w intencji Róży Guzy z okazji 85 rocz. ur.

Poniedziałek 26.09.2022 – dzień powszedni (Róża IV)

9.30 MSZA W SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ LUBECKIEJ W LUBECKU:

I. W intencji parafian oraz w intencjach pielgrzymów.

II. W intencji wszystkich chorych i cierpiących.

18.00 I. Za + męża Henryka Miłota /pam. ur./, rodziców Martę i Józefa Młynek, teściów Cecylię i Feliksa Miłota, Marię Miłota, Marcina Bieleckiego, dziadków, ciocie, wujków, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

II. Za + Konrada Molenda – zamiast wieńca od siostrzenic i siostrzeńców z rodziny Paruzel.

Wtorek 27.09.2022 – wspomnienie św. Wincentego a Paulo (Róża V)

7.00 Za ++ rodziców Henryka i Annę Bula/rocz. śm./, dziadków Juliusza i Agnieszkę Sówka, wujków Jerzego i Norberta Sówka, ciocie Różę i Gertrudę Sówka, Iwonę i Ewę Sówka, Stefana i Marię Klinkert Andrzeja Skop, Waldemara Paprotny, Henryka Gajdzik, Bernarda Masoń, ++ z rodziny Pietrek, Respondek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka.

18.00 Za ++ syna Dawida, teścia Jana Piskoń /pam. ur./, ojca Józefa Wacławek /rocz. śm./, męża Ewalda, ++ dziadków i babcie z obu stron i dusze w czyśćcu.

Środa 28.09.2022 – wspomnienie św. Wacława (Róża VI)

7.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Szkaplerznej w intencji rodzin z prośbą o zgodę, miłość oraz rozwiązanie trudnych spraw.

16.30 I. Za ++ rodziców Elfrydę i Franciszka Roter /pam. ur./, rodziców Jadwigę i Wolfganga Michalski, ciocie, wujków, dziadków z obu stron, Stefana i Renatę Skubała, Pawła Holon, Rudolfa Gawenda, ks. Rajmunda Bigdonia, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Kornelii Zok z okazji 80 rocz. urodzin – ofiarowana od rodziny i przyjaciół.

Czwartek 29.09.2022 – św. Arch. Michała, Gabriela i Rafała (Róża VII)

7.00 Za ++ rodziców Otylię i Piotra Piskoń, Adelajdę i Eryka Młynek, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynostwo, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00 I. Za + Jerzego Psiuk /30 dzień po śm./.

II. Za + Jerzego Psiuk - ofiarowana od szwagra Janka.

Piątek 30.09.2022 – wspomnienie św. Hieronima (Róża VIII)

7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące – z ofiar ze skarbony.

18.00 I. Za + ojca Stanisława Dulski /pam. ur./, matkę Adelę, ++ dziadków Ulfik, Biela, Dulski, Wojsa i Imołczyk oraz ks. Damiana Kominka.

II. Za ++ Łucję i Józefa Pietrek, Pawła Pietrek, Annę i Emanuela Pietrek, Stanisława Kaloch, Małgorzatę i Jana Szajer oraz ++ z pokrewieństwa.

 

PAŹDZIERNIK 2022

 

Sobota 01.10.2022 – wsp. św. Teresy od Dz. Jezus – I Sobota (Wsz. Róże)

8.00 I. Ku czci Niepokalanego Serca NMP i Królowej Różańca św. w intencji Róż różańcowych.

II. Za ++ dziadka Józefa Masoń /pam. ur. i rocz. śm./, żonę Jadwigę, Elżbietę i Karola Molenda, Józefa Paruzel, Anetę Duda, Martę i Stanisława Czubak, ciocię Marię, wujków Jerzego, Gerarda, Albina, Mariana i Konrada, kuzynów Andrzeja i Łukasza, Renatę i Iwonę Sówka, Krystynę i Augustyna Foks, Sandrę Spałek, prababcię Łucję, Zofię i Mariana Nowocień, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 Za ++ Marię, Jadwigę, Wiktora i Norberta Kucierajter, Marię, Augustyna, Franciszka, Halinę i Agnieszkę Pielorz, S.M. Helenę Pielorz, Grzegorza Sowa, Tadeusza Miekin, Henryka Kulig, Martę i Wilhelma Gawenda, Romana i Ilonę Koczuła, Pawła i Elżbietę Ulfik, Gertrudę i Jana Sówka, Justynę Molenda, Cecylię Fuchs, ++ z pokrewieństw Kucierajter, Pielorz i Mikuda, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Niedziela 02.10.2022 – XXVII Niedziela zwykła

8.00 Za parafian.

11.00 W intencji studentów naszej parafii z okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego.

15.30 Do Bożej Opatrzności i Aniołów Stróżów w intencji rocznego dziecka: Maria Helena Sowa, jej rodziców i chrzestnych.

Poniedziałek 03.10.2022 – dzień powszedni

7.00 Za ++ córkę Sylwię Janta /pam. ur./, rodziców Emilianę i Jerzego Młynek, Anielę i Pawła Janta, dziadków, ciocie, wujków, kuzynkę Ewę, Bernarda Kaczmarek, Henryka Miłota, Zygmunta Drynda, Walentego Paprotny, Zygmunta Kampa, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka.

18.00 I. Za ++ rodziców Julię i Franciszka Kucierajter, Marię, Pawła i Jerzego Klabis, Marka Hampel, Marcina Matusek, Marię, Tadeusza, Stefana, Annę, Józefa, Teofila Kucierajter, Elżbietę i Franciszka Poloczek, Łucję, Józefa, Pawła, Emanuela i Annę Pietrek, Emilię i Gerarda Osadnik, Grażynę Janik, Annę Drynda, ks. prob. Gołka, ks, Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ matkę Anielę Danysz /pam. ur./, ojca Ludwika Danysz, Gertrudę Pradelok, dziadków, babcie, ++ z pokrewieństwa Sarach, Kosytorz, Kochanek, Wojsa i Kurzac, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Wtorek 04.10.2022 – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

7.00 Intencja wolna.

18.00 I. Ku czci św. Franciszka w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

II. Ku czci św. Franciszka w intencji ks. prał. Franciszka Baliona oraz ks. prob. Franciszka Koeniga z okazji imienin.

III. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w posłudze kapłańskiej i pracy naukowej w intencji O. Zdzisława Kupisińskiego SVD z okazji urodzin..

Środa 05.10.2022 – wspomnienie św. S. Faustyny Kowalskiej

7.00 Za + ciocię Joannę Piecuch /rocz. śm./ i ++ z pokrewieństwa Bączkowicz, Gałeczka, Piecuch, Anneliese Schmehl i dusze w czyśćcu.

16.30 I. Za ++ męża Norberta Pietrek, Wilhelma i Rufina Gansiniec, Jadwigę i Juliusza Pietrek, Marcina Bieleckiego, ++ z rodzin Pietrek, Gansiniec i Pampuch, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ ojca Gotfryda Molenda, dziadków Łucję i Ryszarda Molenda, Gertrudę i Piotra Pietrek, Jerzego Baron, Magdalenę i Piotra Kurzac, Rozalię, Stanisława i Bernadetę Molenda, Norberta Kucierajter, Łucję, Brunona i Leonarda Pietrek, Marię i Jerzego Papież, S.M. Bogusławę Jon, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Czwartek 06.10.2022 – I Czwartek

7.00 Za ++ żonę Renatę Sówka /rocz. śm./, córkę Iwonę Sówka, rodziców z obu stron, braci Jerzego i Norberta Sówka, bratowe Różę i Gertrudę , siostrę Annę i Henryka Bula, Walentego Paprotny, Andrzeja Skop, Bernarda Masoń, dziadków z obu stron, ++ z rodzin Bęben i Nowocień, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

18.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w intencji kapłanów, misjonarzy, zakonników, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania.

II. Za ++ Franciszka Gansiniec, rodziców Józefa i Marię Psiuk, Ryszarda i Marię Gmyrek, córkę Patrycję, Henryka Soneckiego, Wilhelma i Rufina Gansiniec, Marka Wołoch, Stanisławę Kasprzyk, Jana i Gertrudę Sówka, dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 07.10.2022 – wspomnienie NMP Różańcowej – I Piątek

7.00 Za ++ męża Karola, syna Jana, wnuka Dawida Myland, Patrycję Kurzac, Marię, Piotra i Jerzego Łupierz, Jerzego Lempa, Norberta i Rutę Gmyrek, Annę i Henryka Potempa, Martę i Józefa Sitek, Gertrudę Urbańską, teściów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

16.30 Ku czci NSPJ w intencji dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. i ich rodziców.

18.00 Ku czci NMP Królowej Różańca św. w intencji Róż różańcowych naszej parafii.

Sobota 08.10.2022 – dzień powszedni

8.00 Za ++ rodziców Marię i Feliksa Maks, Andreasa Maks, Hedwig i Józefa Sowa, brata Jerzego Sowa, dziadków, kuzynów, ciocie, wujków z rodzin Maks, Smyła i Sowa, Jadwigę Benk, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

13.00 Msza święta w intencji nowożeńców: Adrian Pyrek i Karolina Hoffmann.

17.00 Za ++ męża Pawła Spałek, córkę Reginę Serafin, rodziców Zofię i Ryszarda Masoń, brata Bernarda, Klarę, Stefana i Jerzego Spałek, Ritę, Pawła i Zygmunta Maruszczyk, Marię, Augustyna i Helenę Sitek Irenę Sowa, Adelajdę Fabian, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Niedziela 09.10.2022 – XXVIII Niedziela zwykła

8.00 Za parafian.

11.00 Za parafian.

15.30 Za ++ Justynę i Kazimierza Tyrol, Jerzego Baron, dziadków Baron, Molenda, Tyrol i Kocyba, Jadwigę i Gotfryda Molenda, Jolantę Schabowską, ciocie, wujków, kuzynostwo, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 10.10.2022 – dzień powszedni

7.00 Za ++ ojca Bernarda Masoń /pam. ur./, Renatę, Iwonę i Ewę Sówka Reginę Serafin, Pawła Spałek, Andrzeja Skop, Walentego Paprotny, ciocie, wujków, dziadków z obu stron, ks.prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00 I. Za + Jadwigę Gmyrek, Franciszka Dziembała, Jadwigę i Józefa Gmyrek, Martę i Józefa Młynek, Rutę i Norberta Gmyrek, Jerzego Sowa, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Za ++ rodziców Martę i Józefa Młynek, matkę Ewę Kaleja, Marcina Bieleckiego, Henryka Miłota, babcie, dziadków, ciocie, wujków, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 11.10.2022 – dzień powszedni

7.00 Intencja wolna.

18.00 Za + Eugeniusza Ciastko, Janinę, Michała i Romanę Ciastko, Gertrudę, Franciszka, Józefa i Tadeusza Gojowczyk, dziadków Ciastko, Gojowczyk, Młynek, i Rebeńka, ++ z pokrewieństwa, ++ sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 12.10.2022 – dzień powszedni

7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji rodziny Mannering.

16.30 I. Za + ojca Jana Okwiek /pam.ur./, ++ z pokrewieństwa Okwiek, Just, Seget, Kucierajter oraz dusze w czyśćcu.

II. Za + Jerzego Psiuk – ofiarowana od chrześniaka Zbigniewa z rodziną.

Czwartek 13.10.2022 – wsp. bł. Honorata Koźm. (Róż. Fatimski)

7.00 Za + Grzegorza Hajsig – ofiarowana od rodziny Kurzac.

18.00 I. Za ++ rodziców Różę i Józefa Bodora, Hildegardę i Józefa Sojka, dziadków Bodora, Imiołczyk, Sojka i Piechaczek, ciocie, wujków, kuzynów, Jerzego Zymela, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + teścia i dziadka Emanuela Szulc, dziadków Szulc, Pietrek, Piątek i Kopyto, wujków Franciszka Piątek i Lucjana Pietrek, ks. Mariana Śliwińskiego, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 14.10.2022 – dzień powszedni

8.30 W intencji nauczycieli i dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rusinowicach z okazji Dnia Nauczyciela.

18.00 I. Za ++ ojca Eryka Młynek /rocz. śm./, Adelajdę Młynek, dziadków Młynek, Pietrek, ciocie, wujków, kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ rodziców Hildegardę i Jerzego Konopka, ojca Aleksego Bartocha, Halinę i Alojzego Sprot, ++ z rodzin Konopka, Halemba, Jon, Bartocha i Hadyk oraz dusze w czyśćcu.

Sobota 15.10.2022 – wspomnienie św. Teresy od Jezusa

8.00 Za ++ matkę Jadwigę /pam. ur./, ojca Jerzego Ceglarek, Anielę i Wojciecha Maks, dziadków z obu stron, Darię, Marka i Hildegardę Ceglarek, Leszka Wilk, Agatę i Mariana, Bogdana Tom, Annę Kotala, Emilię i Jerzego Młynek, Lucjana Pietrek, Emanuela Szulc, ks. prob., Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00 I. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla Magdaleny i Rudolfa Bodora i ich dzieci z rodzinami.

II. Za ++ syna Piotra, chrzestnego Wojciecha, rodziców Gertrudę i Jana Wojsa, Jana, Annę i Helenę Bodora, braci, bratowe i ich rodziców, siostrę i jej męża, ++ z rodzin Bodora, Fonkiewicz, Węglowskich, Wojsa, Pietrzyk, Zymela, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Niedziela 16.10.2022 – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

8.00 Za parafian.

11.00 Za pracowników służby zdrowia z okazji święta patronalnego św. Łukasza.

15.30 Za ++ dziadków Zofię i Alfreda Wilk, Antoniego Mastalierz, Hildegardę Kozak, ++ z rodzin Wilk, Kozak, Konopka, Jon, Hudyma i Mastalierz, Gerarda Brol, ks. Dariusza Bienię i ks. Damiana Kominka.

Poniedziałek 17.10.2022 – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

7.00 Intencja wolna.

18.00 I. Za + męża Piotra Kandzia, rodziców Kowalczyk i Kandzia, dziadków Kowalczyk, Hanszla, Kandzia i Gawenda, Jerzego i Łucję Hanszla, Edwarda Ciesielskiego, Romana Lubojańskiego, Pawła Pietrzak i Krystynę Koloch.

II. Za + Jadwigę Lempke /pam. ur./, Henryka Pietrek, Halinę i Franciszka Szromik, Henryka i Roberta Lempke, Alicję i Zygmunta Kasprzak, Justynę Molenda, Franciszka Żydek, Marię Kulik, babcie, dziadków, ciocie i wujków z obu stron, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 18.10.2022 – święto św. Łukasza, Ewangelisty

7.00 Za ++ rodziców Jadwigę i Wolfganga Michalski /pam. ur./, rodziców Elfrydę i Franciszka Roter, ciocie, wujków, dziadków z obu stron, Stefana i Renatę Skubała, Pawła Holona, Rudolfa Gawenda, ks. Rajmunda Bigdonia, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

18.00 Za ++ męża Eryka Marchewka, rodziców Juliusza i Waleskę Nowak, brata Konrada, bratową Anielę, Henryka Kandzia, Edwarda, Janinę i Tadeusza Piskorz, ++ z rodzin Marchewka, Nowak, Burek, Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 19.10.2022 – dzień powszedni

7.00 Intencja wolna.

16.30 I. Za + Jerzego Baron, Hildegardę i Jerzego Książek, dziadków Baron, Molenda, Książek i Miodek, ciocie, wujków, kuzynostwo, Helenę i Hermana Sowa, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i ks. Wiktora Sojkę.

II. Za ++ ojców Marka Hampel i Lucjana Pietrek, ++ dziadków z obu stron, Marcina Matusek i dusze w czyśćcu.

Czwartek 20.10.2022 – wspomnienie św. Jana Kantego

7.00 Za + Jana Gałeczka.

18.00 Za ++ rodziców Annę i Franciszka Kowolik, Gertrudę i Józefa Knop, Krystynę i Ernesta Kowolik, Józefa Paruzel, kuzynostwo, dziadków z obu stron, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 21.10.2022 – III Piątek

15.00 Ku czci Miłosierdzia Bożego w intencji Klubu Seniora, emerytów, rencistów i starszych wiekiem parafian oraz czcicieli Miłosierdzia Bożego.

18.00 I. Za ++ ojców Karola Myland i Augustyna Jaguś, rodziców Annę i Jana Kurzac, Patrycję Kurzac, Jana Myland, Dawida Myland, dziadków Myland, Jaguś, Łupierz, Polak, Jerzego Lempa, Marka Świtek, Anetę Duda, Mariusza Kwarciak, ciocie, wujków, koleżanki, kolegów, sąsiadów, ++ z rodzin Kanek, Kaletka, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + Jerzego Psiuk – ofiarowana od Marka Stępnia z rodziną.

Sobota 22.10.2022 – wspomnienie św. Jana Pawła II

8.00 I. Za ++ ojca Jerzego Sowa, Jana i Wiktorię Bochnia, dziadków Gertrudę i Alojzego Prandzioch, Hedwig i Józefa Sowa, Marię i Wincentego Dziembała, Gintra Sowa, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Intencja wolna.

17.00 Za ++ Franciszkę i Jana Burek, Norberta Nowak, brata Karola, Pawła Pietrek, Marię i Karola Nowak, Gertrudę i Herberta Flajszer, Elżbietę, Tomasza, Franciszka i Lillę Jaguś, Dorotę, Jerzego i Andrzeja Burek, Hildegardę i Jerzego Lisoń, Łucję i Józefa Pietrek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Niedziela 23.10.2022 – XXX Niedziela zwykła – Niedziela Misyjna

8.00 Za parafian.

11.00 Za parafian.

15.30 Za + matkę Gertrudę Sówka /pam. ur./, ojca Norberta, męża Walentego, teścia Józefa, dziadków, ciocie, wujków, szwagrów Jerzego i Huberta, Marcina Strużyk, Sylwię Janta, Andrzeja Skop, Zygmunta Drynda, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 24.10.2022 – dzień powszedni

7.00 Intencja wolna.

18.00 I. Halemba Eugeniusz

II. Za ++ Annę, Henryka, Andrzeja i Krystynę Kochanek, Krystynę, Władysławę, Piotra, Bernarda i Mateusza Tkacz, Henryka Prandzioch, Joachima Nancka, Jerzego, Floriana i Erwina Sowa, Tadeusza Miekin, Annę Drynda, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 25.10.2022 – dzień powszedni

7.00 Intencja wolna.

18.00 Za ++ Irenę Szulc /pam. ur./, Józefa i Emanuela Szulc, rodziców Łucję i Franciszka Pietrek, brata Lucjana, dziadków, wujków, ciocie, kuzynostwo, sąsiadów, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Środa 26.10.2022 – dzień powszedni

7.00 Intencja wolna.

16.30 I. Za + ojca Stanisława Dulski /rocz. śm./, matkę Adelę, ++ dziadków Ulfik, Biela, Dulski, Wojsa i Imołczyk oraz ks. Damiana Kominka.

II. Za ++ Henryka Kampczyk /pam. ur./, rodziców Łucję i Jerzego, Waldemara, Zofię, Antoniego, Otylię i Pawła Kampczyk, Józefa Konieczko, Cecylię i Ryszarda Foyer, Jadwigę i Augustyna Świerc, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 27.10.2022 – dzień powszedni

7.00 Intencja wolna.

18.00 I. Za ++ męża Norberta Kucierajter /pam. ur./, matkę Gertrudę Pietrek /pam. ur./, męża Piotra, Grzegorza Sowa, Brunona i Łucję Pietrek, Magdalenę i Piotra Kurzac, Marię, Jerzego i Karola Speer, Katarzynę i Józefa Stanek, Piotra Ślosarczyk, Gotfryda Molenda, Marię i Joannę Pietrek, dziadków z obu stron, ++ kapłanów.

II. Za ++ Cecylię i Fileiksa Miłota /pam. ur./, męża Henryka Miłota, Martę i Józefa Młynek, Andrzeja Wanglorz, Krzysztofa Ulfik, Marcina Bieleckiego, Sylwię Janta, dziadków, ciocie, wujków, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka, ks. Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 28.10.2022 – święto św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza

7.00 Intencja wolna.

18.00 I. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla małżonków Elżbiety i Stanisława Szyda z okazji 50 rocznicy ślubu.

II. Za ++ Tadeusza Czapczyńskiego, Urszulę i Norberta Zymeła, ++ z rodzin Zymeła, Kampczyk, Czapczyński, Pałasz, siostry zakonne, kapłanów, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 29.10.2022 – dzień powszedni

8.00 Za ++ matkę Ritę Maruszczyk /rocz. śm./, ojca Pawła, brata Zygmunta, rodziców Marię i Henryka Neuman, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa, kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu.

14.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Renaty Sowa z okazji 50 rocz. ur.

17.00 Za ++ rodziców Pawła i Helenę Woźny /rocz. śm./, męża Jerzego Zymela, Jana i Helenę Zymela, bratową Jadwigę, szwagierki Różę, Gertrudę, Adelajdę i Emilianę, szwagrów Jerzego Młynek, Norberta i Jerzego Sówka, Ewę Sówka, Sylwię Janta, Walentego Paprotny, dziadków, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Niedziela 30.10.2022 – Uroczystość 36. Rocznicy Poświęcenia Kościoła

8.00 Za parafian.

11.00 I. Za parafian.

II. Za wszystkich budowniczych i ofiarodawców naszego kościoła.

III. Za ++ budowniczych i ofiarodawców naszego kościoła.

15.30 Za + matkę Mirosławę Pyrek oraz ++ z rodzin Pyrek, Hoffmann, Kandzia i Czaja – z racji wesela.

Poniedziałek 31.10.2022 – dzień powszedni

7.00 Za ++ rodziców Otylię i Piotra Piskoń /pam. ur./, teścia Jerzego Stajenda, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynostwo, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00 I. Za ++ Anielę i Ludwika Danysz, Henryka, Romana i Martę Wojsa, dziadków Wojsa, Danysz, i Lubos, Magdalenę, Jana, Grzegorza, Weronikę i Joachima Kosytorz, Marię, Pawła i Edwarda Sarach, Tomasza, Alfonsa, Bogdana i Franciszka Danysz, Maksymiliana Kurzac, Gertrudę Pradelok, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Breguła Z.