INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

 

WRZESIEŃ

Niedziela 29.09.2019 r. – XXVI Niedziela zwykła – Odpust ku czci św. Rafała Archanioła

8.00 Za + Jerzego Sowa – ofiarowana od Arkadiusza Kaloch z rodziną.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w int. Pawła Młynek z okazji 80 rocz. ur.

15.30 Za + córkę Patrycję Kurzac, ojców Karola Myland i Jerzego Kurzac, brata Jana, bratanka Dawida Myland, Rutę Czornik, Jerzego Lempa, Jerzego, Marię i Piotra Łupierz, Annę i Henryka Potempa, Rutę i Norberta Gmyrek, Alicję i Zdzisława Kwiecień, ks. Damiana Kominka, ++ ciocie, wujków, dziadków z obu stron, sąsiadów, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 30.10.2019 r. – wspomnienie św. Hieronima (Róża IX)

7.00 Za + brata Franciszka Fischer /5 rocz. śm./, ++ rodziców Gertrudę i Alojzego Szymański, ojca Pawła Fischer, ciocie, wujków, dziadków z obu stron, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu.

18.00 I. Za ++ rodziców Józefę i Ryszarda Kurzac, ojca Józefa Paruzel, dziadków Paruzel, Molenda, Kurzac, Sikora, Emila Sowa, ciocie, wujków z pokrewieństwa, S.M. Bogusławę Jon, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + Marię Kulik, Małgorzatę Spałek, Waldemara Hoffer i Lesława Niebrój, ++ z rodzin Kulik, Spałek, Burek, Molenda i Golenia.

 

PAŹDZIERNIK

Wtorek 1.10.2019 r. – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7.00 Za + Józefa Masoń /rocz. śm./, żonę Jadwigę Masoń, Martę i Stanisława Czubak, Elżbietę i Karola Molenda, Józefa Paruzel, Anetę Duda, Renatę i Iwonę Sówka, Gerarda i Andrzeja Molenda, Jerzego Krawczyk, Albina Patoń, Krystynę i Augustyna Foks, Łukasza Aleksandrowskiego, Zofię i Mariana Nowocień, ks. prob. H. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00 Za ++ rodziców Józefa i Marię Psiuk, Ryszarda i Marię Gmyrek, córkę Patrycję Gmyrek, Franciszka, Wilhelma, Rufina Gansiniec, Marka Wołoch, Stanisławę Kasprzyk, Jana i Gertrudę Sówka, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 2.10.2019 r. – wspomnienie św. Aniołów Stróżów

7.00 Za + matkę Adelajdę Młynek /rocz. śm./, ojca Eryka Młynek, rodziców Stefanię i Rudolfa Czornik, Jana Dziembała, Martę, Józefa i Jerzego Młynek, dziadków Młynek, Czornik, Pietrek, ++ z pokrewieństwo z obu stron, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

16.30 I. Do Aniołów Stróżów w intencji wszystkich dzieci naszej parafii.

II. Za + Teresę Beszoner /1 rocz. śm./ – ofiarowana od męża Franciszka, dzieci i wnuków.

Czwartek 3.10.2019 r.– I Czwartek – dzień powszedni

7.00 Za + córkę Sylwię Janta /pam. ur./, ojca Jerzego Młynek, rodziców Anielę i Pawła Janta /rocz. śm./, ciocie, wujków, dziadków, pokrewieństwo, Ewę Sówka, Zygmunta Drynda, Henryka Miłota, sąsiadów, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

18.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w intencji kapłanów, misjonarzy, zakonników, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania.

Piątek 4.10.2019 r. – I Piątek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

7.00 Za ++ rodziców Martę i Józefa Sitek, Agnieszkę i Helmuta Nandzik, Karola, Jana i Dawida Myland, Patrycję Kurzac, Jerzego Lempa, Jerzego Łupierz, Annę i Henryka Potempa, Rutę i Norberta Gmyrek, Edwarda Kołodziejczyk, dziadków, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 Za + matkę Anielę Danysz /9 rocz. śm./, męża Ludwika, ++ z rodzin Danysz, Lubos, Kosytorz, Sarach, Wojsa, Kochanek, Kurzac oraz dusze w czyśćcu.

18.00 I. Ku czci św. Franciszka w intencji wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

II. Ku czci św. Franciszka w intencji ks. prał. Franciszka Baliona oraz ks. prob. Franciszka Koeniga z okazji imienin.

III. Za + Martę Szymutko (siostrę ks. Prałata) – ofiarowana od parafian.

Sobota 5.10.2019 r. – I Sobota – wspomnienie św. S. Faustyny Kowalskiej

8.00 I. Ku czci Niepokalanego Serca NMP i Królowej Różańca św. w intencji Róż Różańcowych.

II. Za + Pawła Hanszla /30 dzien po śm./.

12.00 Msza święta w intencji nowożeńców: Beata Baron – Karol Ślimok.

17.00 Za + ciocię Joannę Piecuch, ++ z pokrewieństwa Bączkowicz, Gałeczka, Piecuch, Anneliese Schmehl i dusze w czyśćcu.

Niedziela 6.10.2019 r. – XXVII Niedziela zwykła

8.00 W intencji studentów z racji rozpoczęcia nowego roku akademickiego.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Jadwigi i Ryszarda Kochanek z okazji 40 rocz. ślubu oraz z okazji urodzin Jadwigi.

12.15 Za + ojca Sylwestra Ślimok oraz za ++ z rodzin Baron i Ślimok – z racji wesela.

15.30 Do Bożej Opatrzności i Aniołów Stróżów w intencji dzieci, które otrzymają łaskę chrztu św.: Antonina Patrycja Kurzac , Zofia Marta Just oraz w intencji rocznych dzieci: Jagoda Guzy, Liliana Kurzac, Zuzanna Pietrek, ich rodziców i chrzestnych.

Poniedziałek 7.10.2019 r. – wspomnienie NMP Różańcowej

7.00 Za + żonę Renatę Sówka /rocz. śm./, córkę Iwonę Sówka, Juliusza i Agnieszkę Sówka, Jana i Helenę Bęben, Annę i Henryka Bula, brata Jerzego, bratowe Gertrudę i Różę Sówka, Bernarda Masoń, Ewę Sówka, ++ z rodziny Nowocień, Bęben, ++ dziadków z obu stron, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

18.00 I. Ku czci NMP Różańcowej w intencji Róż Różańcowych naszej parafii.

II. Za + Gabriela Gorol /30 dzień po śm./.

Wtorek 8.10.2019 r. – dzień powszechni

7.00 Za ++ matkę Jadwigę Hanszla /pam. ur./, ojca Teodora Hanszla, Pawła Hanszla, Józefa, Ernestynę, Jerzego, Ernesta Respondek, Józefa, Stanisława Kupiec, Józefa Wieczorek, pokrewieństwo z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, dusze w czyśćcu.

18.00 Za + Justynę Tyrol /pam. ur./, męża Kazimierza Tyrol, Jerzego Baron, Monikę Kocyba, Jolantę Schabowską, Joannę Pietrek, Waltra Zyska, dziadków Baron, Molenda, Tyrol, ciocie, wujków, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Środa 9.10.2019 r. – dzień powszechni

7.00 Za + ojca Bernarda Masoń /pam. ur./, Renatę, Iwonę i Ewę Sówka, Reginę Serafin, ciocie, wujków, dziadków z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

16.30 Za + męża Jerzego Sowa /pam. ur./, syna Floriana oraz ++ z rodzin Dziembała i Sowa.

Czwartek 10.10.2019 r.– dzień powszechni

7.00 Za ++ matkę Gertrudę Cudok /pam. ur./, ojców Piotra Cudok i Marka Sławiańskiego, dziadków Cudok, Sowa, Sławiański, Jana Golenia, Adolfa Kłosek, wujków, kuzynów, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00 Za ++ rodziców Julię i Franciszka Kucierajter, Marię i Pawła Klabis, Marka Hampel, Marcina Matusek, Tadeusza, Annę i Józefa Kucierajter, Elżbietę i Franciszka Poloczek, Józefa i Pawła Pietrek, Emilię i Gerarda Osadnik, Grażynę Janik, Annę Drynda, Jerzego Klabis, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 11.10.2019 r.– dzień powszechni

7.00 Za ++ rodziców Hildegardę i Antoniego Młynek, dziadków Dorotę i Stefana Młynek, Marię i Franciszka Wieczorek, Pelagię i Władysława Konopka, wujków Krystiana Młynek, Romana Jon, ++ z pokrewieństwa Młynek, Konopka, Jon, Anioł, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

8.30 W intencji dyrekcji, nauczycieli, pracowników i emerytów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rusinowicach z okazji Dnia Nauczyciela z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz światło Ducha Świętego.

18.00 Za ++ rodziców Jadwigę i Józefa Gmyrek, siostrę Jadwigę, Franciszka Dziembała, Martę i Józefa Młynek, Rutę i Norberta Gmyrek, Henryka Miłota, Janinę i Stanisława Czajkowski, dziadków Gmyrek i Sowa, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 12.10.2019 r. –dzień powszedni

8.00 Za ++ rodziców Marię i Feliksa Maks, Andreasa Maks, Hedwig i Józefa Sowa, Jerzego Sowa, dziadków z obu stron, ++ z rodzin Maks, Smyła, Sowa, Jadwigę Benk, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00 I. Za + Małgorzatę Brol /1 rocz. śm./, ojca Jana Kurzac oraz teściów Henryka i Henrykę Brol.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji rocznika 1984 z okazji 20 rocz. ukończenia szkoły podstawowej ze wspomnieniem zmarłej koleżanki Sylwii Janta.

Niedziela 13.10.2019 r. – XXVIII Niedziela zwykła – Dzień Papieski

8.00 Za + Jerzego Sowa – zamiast wieńca od rodziny Baron.

11.00 Za ++ Karola Sowa i Bernarda Sośnica /rocz. śm./, ks. prob. Gołka, ks. prob. Brzozę, O. Bernarda Czaję i ks. Damiana Kominka.

15.30 Za ++ matkę Rutę Gmyrek, ojca Norberta Gmyrek, dziadków Gmyrek i Łupierz, Bogdana Tom, Patrycję Kurzac, Dawida i Jana Myland, ciocie, wujków, ks. Damiana Kominka, ks. prob. Gołka oraz dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 14.10.2019 r. – dzień powszedni

7.00 Za ++ rodziców Henryka Pietrek, żonę Jadwigę /pam. ur./, Halinę i Franciszka Szromik, Justynę Molenda, szwagra Zygmunta Kasprzaka, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ ojców Karola Myland i Augustyna Jaguś, rodziców Annę i Jana Kurzac, Patrycję Kurzac, Jana i Dawida Myland, dziadków Myland, Jaguś, Polak i Łupierz, szwagrów Jerzego Lempa i Marka Świtek, Anetę Duda, ks. Damiana Kominka, jego matkę Marię Kominek, ++ ciocie i wujków, ++ koleżanki i kolegów, Piotra i Marię Kaletka, Annę Kornek, ++ sąsiadów i dusze w czyśćcu.

Wtorek 15.10.2019 r. – wspomnienie św. Teresy od Jezusa

7.00 Za ++ Augustyna, Marię i Halinę Pielorz, Marię, Jadwigę, Wiktora i Norberta Kucierajter, Grzegorza Sowa, Jerzego Nizler, Tadeusza Miekin, Henryka Kulig, Romana Koczuła, Pawła i Elżbietę Ulfik, Martę i Wilhelma Gawenda, Gertrudę i Jana Sówka, Justynę Molenda, Cecylię Fuchs, ++ z pokrewieństwa Kucierajter, Pielorz, Woźniak, Mikuda, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00 Za ++ Jerzego, Marię i Piotra Łupierz, Annę i Henryka Potempa, Rutę i Norberta Gmyrek, Karola, Jana i Dawida Myland, Patrycję Kurzac, Joannę Adamus, Jerzego Lempa, dziadków, Rozalię i Franciszka Klimas, Angelę i Jana Trocha, pokrewieństwo, kuzynostwo, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 16.10.2019 r. – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

7.00 Za ++ rodziców Wilhelma i Otylię Baron, Franciszka Piątkowskiego, Stanisława Prenzel, Erwina i Krystynę Baron, dziadków Baron, Psiuk, Piątkowski i Kompała, Justynę Molenda, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

16.30 Za + matkę Helenę Dziembała, siostrę Urszulę Czaja, rodziców Marię i Alojzego Małeska, syna Alojzego Małeska, siostry Helenę Zok, Ewę Chrzęstek, Krystynę Gajdzik, szwagrów Bogdana, Ryszarda, Grzegorza, Franciszka, Małgorzatę i Różę Klimza, dziadków Pucała, Dziembała, Słodczyk, Małeska, Piotra Kandzia, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, ks. Dariusza Bienię, S.M. Teresę, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 17.10.2019 r.– wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

7.00 Za + ojca Joachima Nancka, rodziców Annę, Marię i Jana Kurzac, szwagra Marka Świtek, ++ z rodzin Kurzac, Nancka i dusze w czyśćcu.

18.00 Za ++ rodziców Różę i Józefa Bodora, Hildegardę i Józefa Sojka, dziadków z obu stron, Irenę i Józefa Szulc, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 18.10.2019 r.– święto św. Łukasza Ewangelisty

7.00 Za + Jerzego Sowa – ofiarowana od Agaty i Józefa Hajduga z Lipia.

15.00 Ku czci Miłosierdzia Bożego w intencji Klubu Seniora, emerytów, rencistów i starszych wiekiem parafian oraz czcicieli Miłosierdzia Bożego.

18.00 Za ++ męża Eryka Marchewka, rodziców Waleskę i Juliusza Nowak, brata Konrada i bratową Anielę, Henryka Kandzia, Adolfa Nowak, Łucję, Feliksa Famuła, Agnieszkę, Ignacego Wodniok, Janinę, Edwarda, Tadeusza Piskorz, ++ z pokrewieństwa Nowak, Burek, Jon, Marchewka, ks. prob. H. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 19.10.2019 r. – dzień powszechni

8.00 Za ++ rodziców Jadwigę i Wolfganga Michalski, Elfrydę i Franciszka Roter, ciocie, wujków, dziadków z obu stron, Stefana i Renatę Skubała, ks. Rajmunda Bogdoń, Rudolfa Gawenda, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00 I. Za + matkę Elżbietę Baron /pam. ur./, ojca Huberta Baron, siostrę Joannę Pietrek, dziadków Baron, Jon, Skubała, Rogocz, ciocie, wujków, Patrycję Kurzac, Jerzego Sowa, Grzegorza i Mariana Sowa, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + Annę Potempa /30 dzień po śm./.

Niedziela 20.10.2019 r. – XXIX Niedziela Zwykła – Niedziela Misyjna

8.00 W intencji misji i misjonarzy.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Elżbiety i Konrada Molenda z okazji 50 rocz. ślubu.

15.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Krystyny i Piotra Dulski z okazji 45 rocz. ślubu oraz z okazji rocznicy urodzin Piotra, a także z prośbą o błogosławieństwo Boże dla rodzin Pietrykowski, Dulski i Maroń.

Poniedziałek 21.10.2019 r. – dzień powszechni

7.00 Za ++ rodziców Marię i Augustyna Sitek, siostrę Helenę, bratową Krystynę, dziadków, Jerzego Spałek, Pawła Spałek, Reginę Serafin, Ritę, Pawła i Zygmunta Maruszczyk, Henryka Kampczyk, Karola Sowa, Annę i Feliksa Mrozek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00 Za ++ rodziców Jadwigę i Wolfganga Michalski /pam. ur./, rodziców Annę i Franciszka Mielczarek, brata Józefa Mielczarek, Rudolfa Gawenda, Leona Ginter, Leona Werner, Stefana i Renatę Skubała, Janinę i Dietra Krywalski, Adelajdę Fabian, ++ ciocie, wujków, kuzynostwo z obu stron i ks. Damiana Kominka.

Wtorek 22.10.2019 r. – wspomnienie św. Jana Pawła II

7.00 Za + ojca Eryka Młynek /rocz. śm./, matkę Adelajdę Młynek, dziadków Otylię i Jana Młynek, Stefanię i Józefa Pietrek, ++ ciocie, wujków, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

18.00 Za ++ rodziców Annę i Walentego Kompała, rodziców Wincentego i Marię Lempke, brata Józefa Lempke, Jana, Zofię i Adelajdę Fabian, Karola Sowa, Beatę i Jana Sowa, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, chrzestnych, kuzynki, kuzynów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 23.10.2019 r.– dzień powszechni

7.00 Za ++ Annę i Henryka Kochanek, Krystynę, Władysławę, Piotra, Bernarda Tkacz, Małgorzatę Jaksik, Emila Burek, Joachima Nancka, Jerzego i Erwina Sowa, Tadeusza Miekin, Floriana Sowa, Annę Drynda, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

16.30 Za ++ rodziców Jadwigę i Emila Pietrek, Joannę i Zygfryda Tinschert, dziadków Paulinę i Franciszka Pietrek, Jana i Cecylię Kazek, Elżbietę Pietrek, Eryka Pietrek, Zygmunta Drynda, ++ z pokrewieństw Hanszla, Łupierz, 2 wujków Urbanów, Gotfryda Schindler, Czesława Ceglarek, ks. prob. Gołka, ks. prob. Wolnika, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 24.10.2019 r.– dzień powszechni

7.00 Za + ojca Stanisława Dulskiego /rocz. śm./, matkę Adelę Dulską, dziadków Ulfik, Dulski, Biela, Wojsa i Imiołczyk oraz ks. Damiana Kominka.

18.00 Za ++ matkę Irenę Halemba, ojca Gotfryda Schindler, dziadków Łupierz, Błaszczak, Schindler i Halemba, kuzynów Marka i Roberta Łupierz, Piotra Szymik, ciocie, wujków, Zygmunta Drynda, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Piątek 25.10.2019 r.– dzień powszechni

7.00 Za + żonę Otylię Piskoń /pam. ur./, Jana i Martę Piskoń, Augustyna i Marię Kawa, braci Jana i Norberta Piskoń, siostrę Teresę Mika, szwagrów i szwagierki, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu..

18.00 Za + matkę Gertrudę Sówka /pam. ur./, teścia Józefa Paprotny, Huberta Paprotny, ciocie, wujków, kuzynostwo, Jerzego i Marcina Strużyk, Sylwię Janta, Zygmunta Drynda, dziadków, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Sobota 26.10.2019 r. – dzień powszechni

8.00 Za ++ męża Norberta Kucierajter /rocz. śm./, matkę Gertrudę Pietrek /pam. ur./, męża Piotra, Grzegorza Sowa, Brunona i Łucję Pietrek, Marię, Jadwigę i Wiktora Kucierajter, Marię, Jerzego i Karola Speer, Katarzynę i Józefa Stanek, Piotra Ślosarczyk, Piotra Kurzac, Marię i Joannę Pietrek, ciocie, wujków, dziadków z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00 Za ++ Hildegardę i Jerzego Lisoń, Norberta Nowak, Pawła Pietrek, Joannę i Jana Gwiazdowskich, Joachima Panchyrz, babcie, dziadków, ciocie, wujków, kuzynów, pokrewieństwo Lisoń i Nowak, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Niedziela 27.10.2019 r. – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła

8.00 Za + Annę Potempa - ofiarowana od rodziny Sekleckich z Włocławka.

11.00 I. Za parafian oraz budowniczych, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła.

II. Za ++ budowniczych, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła.

III. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Edyty i Jerzego Pietrucha z okazji 50 rocz. ślubu oraz w intencji Krystiana Pietrucha z okazji 1 rocznicy urodzin i chrztu św.

12.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Teresy i Piotra Kucierajter z okazji 50 rocz. ślubu.

15.30 Za + ojca Jerzego Sowa oraz braci Grzegorza i Mariana – ofiarowana od syna Adama z rodziną.

Poniedziałek 28.10.2019 r. – wspomnienie św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza

7.00 Za + Mirosławę Czarnomską /15 rocz. śm./, Mirosława Czarnomskiego /26 rocz. śm./, Krystynę Czarnomską /16 rocz. śm./, Annę i Edwarda Baltoń, Henryka Soneckiego, ++ z rodzin Blatoń, Czarnomski, Ciarach i Gmyrek oraz dusze w czyśćcu.

18.00 I.Za ++ rodziców Pawła i Helenę Woźny /rocz. śm./, rodziców Jana i Helenę Zymela, siostry Gertrudę, Różę i Adelajdę, bratową Jadwigę, szwagrów Jerzego Sówka i Jerzego Młynek, Ewę Sówka, Sylwię Janta, dziadków i pokrewieństwo z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + matkę Irenę Szulc /pam. ur./, ojca Józefa, rodziców Łucję i Franciszka Pietrek.

Wtorek 29.10.2019 r. – dzień powszechni

7.00 Za ++ matkę Adelajdę Fabian, ojca Pawła Spałek, siostrę Reginę Serafin, dziadków Fabian, Zymela, Spałek i Masoń, ++ ciocie, wujków, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu.

18.00 Za ++ Tadeusza Czapczyńskiego, Urszulę i Norberta Zymeła, ++ z pokrewieństwa Czapczyński, Pałasz, Zymeła, Kampczyk, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 30.10.2019 r. – dzień powszechni

7.00 Za + syna Piotra i Wojciecha Bodora, rodziców Jana i Gertrudę Wojsa, braci, bratowe, Rafała, Stefana, Annę i Anielę Wojsa, siostrę i jej męża Krystynę i Jana Czolkos, Walentego, Jana, Annę, Helenę i Małgorzatę Bodora, Hildegardę i Jerzego Fonkiewicz, Norberta Fiola, Małgorzatę i Michała Węglowski, pokrewieństwo Wojsa, Zymela, Pietrzyk, Bodora, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

16.30 Za ++ siostry Teresę Polak i Urszulę Just /pam. ur./, ojców Karola Popiołek i Alojzego Just, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 31.10.2019 r.– dzień powszechni

7.00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodzin Zymeła i Czajkowski.

18.00 Za + córkę Patrycję Kurzac, ojców Karola Myland i Jerzego Kurzac, brata Jana, bratanka Dawida Myland, Rutę Czornik, Jerzego Lempa, Jerzego, Marię i Piotra Łupierz, Annę i Henryka Potempa, Rutę i Norberta Gmyrek, Alicję i Zdzisława Kwiecień, ks. Damiana Kominka, ++ ciocie, wujków, dziadków z obu stron, sąsiadów, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu.