INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Uwaga – prosimy śledzić bieżące zmiany, które są wprowadzane jedynie w tygodniowych planach intencji!

 

MAJ 2024

 

Środa 01.05.2024 – wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika (Róża I)

8.00 I. Za ++ męża Karola, synów Jana i Piotra Myland, Patrycję Kurzac, Dawida Myland, Marię, Piotra i Jerzego Łupierz, Jerzego Lempa, Annę i Henryka Potempa, Rutę i Norberta Gmyrek, Martę i Józefa Sitek ++ z rodzin Myland, Łupierz, dziadków, sąsiadów. ks. prob. Gołka, ks. Wolnika, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ matkę Marię, dziadków Marię i Józefa Marszałek, Helenę i Piotra Lach, Łucję i Brunona Pietrek, Elżbietę i Andrzeja Jaguś, ciocie Joannę Pietrek i Rozalię Kokot, wujków Jana Jaguś i Leonarda Pietrek, Piotra Myland, ks. Mariana Śliwińskiego, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

16.30 Za + Eugeniusza Sladek /1 rocz. śm./ oraz żonę Reginę /pam. ur./.

Czwartek 02.05.2024 – wsp. św. Atanazego – I Czwartek – Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu

8.00 I. Ku czci Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w intencji kapłanów, misjonarzy, zakonników, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania.

II. Ku czci Najświętszej Eucharystii o rozbudzenia życia eucharystycznego w życiu wszystkich parafian.

18.00 Za + Łukasza Wieteckiego /30 dzień po śm./.

Piątek 03.05.2024 – Uroczystość NMP Królowej Polski

8.00 Za parafian.

11.00 I. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i światło Ducha Świętego w kapłańskiej posłudze dla O. Zdzisława Kupisińskiego SVD z okazji 40 rocz. święceń kapłańskich.

II. Ku czci NMP Królowej Polski w intencji dzieci, które przystąpiły do I Komunii św. i ich rodziców.

15.30 Za ++ rodziców Hildegardę i Józefa Ligendza, Adelajdę i Huberta Fabian, siostry Urszulę i Marię, braci Romualda i Andrzeja, dziadków Fabian, Zymela, Ligendza i Klimza, ciocie, wujków, kuzynki Justynę, Ewę i Beatę, Michała Mandla, Andrzeja Skop, Walentego Paprotny, ks. prob. Gołka, ks. prob. Gajdę, ks. Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 04.05.2024 – wspomnienie św. Floriana – I Sobota (Wszystkie Róże)

8.00 I. Ku czci Niepokalanego Serca NMP i Królowej Różańca św. w intencji Róż różańcowych.

II. Za + Janusza Lempke /30 dzień po śm./.

15.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Jerzego Nowak z okazji 70 rocz. ur.

17.00 Ku czci św. Floriana w intencji strażaków OSP w Rusinowicach i ich rodzin.

Niedziela 05.05.2024 – VI Niedziela Wielkanocna

8.00 Za + Teresę Zgodzaj – ofiarowana od Jerzego Gmyrek.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji rodzin Danysz i Laskowski.

15.30 Do Bożej Opatrzności i Aniołów Stróżów w intencji dziecka przyjmującego chrzest św.: Helena Anna Zazgórnik, jej rodziców, siostry i chrzestnych.

Poniedziałek 06.05.2024 – Dni Krzyżowe (Róża II)

7.00 Za + Christę Schneider /pam. ur./.

17.00 PROCESJA DNI KRZYŻOWYCH

18.00 I. Za ++ ojca Alfonsa Kandzia /rocz. śm./, matkę Adelajdę /pam. ur./, rodziców Józefę i Władysława Zygmunt, szwagra Jana, Marię i Krystiana Kuta, Henryka Kandzia, Adama Zgodzaj, ciocie, wujków, kuzynostwo, dziadków, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ Romana Wojsa /rocz. śm./, Martę i Henryka Wojsa, Łucję, Franciszka i Lucjana Pietrek, Emanuela Szulc, Marię Pietrek, Klarę Spis, babcie, dziadków, ciocie, wujków, kuzynostwo, ++ z pokrewieństwa, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 07.05.2024 – Św. św. Ap. Filipa i Jakuba - Dni Krzyżowe (Róża III)

7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 PROCESJA DNI KRZYŻOWYCH

18.00 Za ++ ojców Karola Myland i Augustyna Jaguś, rodziców, Annę i Jana Kurzac, braci Jana i Piotra Myland, Dawida Myland, Patrycję Kurzac, dziadków Myland, Jaguś, Łupierz i Polak, Jerzego Lempa, Marka Świtek, Anetę Duda, Mariusza Kwarciak, ks. Damiana Kominka, ++ ciocie, wujków, koleżanki, kolegów, sąsiadów oraz za ++ z rodzin Kornek, Kaletka i dusze w czyśćcu.

Środa 08.05.2024 – Uroczystość św. Stanisława – Dni Krzyżowe (Róża IV)

7.00 W intencji dzieci i młodzieży.

16.30 I. Za ++ rodziców Józefa i Annę Kucierajter, Helenę i Ryszarda Gilmajster, braci Czesława i Bogdana Gilmajster, Pawła i Agnieszkę Gansiniec, Iwonę i Annę Gawenda, Krystynę Adamską, Ewę Hanysek, dziadków, kuzynostwo, ciocie, wujków, S.M. Bogusławę Jon, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ Zygmunta i Filonię Naharnowicz.

17.00 PROCESJA DNI KRZYŻOWYCH

Czwartek 09.05.2024 – dzień powszedni (Róża V)

7.00 W intencji Kongresu Eucharystycznego Diecezji Gliwickiej.

18.00 I. Za + ciocię Annę Burek /rocz. śm./, rodziców Marię i Jana Jędruś, Monikę i Edmunda Kampa, męża Zygmunta Kampa, ++ z pokrewieństwa z obu stron, kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za + męża Norberta Pietrek /pam. ur./.

Piątek 10.05.2024 – dzień powszedni (Róża VI)

7.00 Za ++ rodziców Krystynę i Ernesta Kowolik /rocz. śm./, Annę i Franciszka Kowolik, Elżbietę i Gertrudę Płonka, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

18.00 I. Za + Irenę Szulc /rocz. śm./, teścia Józefa, męża Emanuela Szulc, rodziców Łucję i Franciszka Pietrek, brata Lucjana Pietrek, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynostwo, ks. prob. Gołka, ks. Dariusza Bienię, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ Jerzego Baron /pam. ur./, Łucję, Ryszarda, Bernadetę, Jadwigę, Gotfryda, Rozalię i Stanisława Molenda, Annę, Klemensa, Elżbietę, Huberta i Mirosława Baron, Marię i Jerzego Papież, Ernę i Szczepana Rokosa, Joannę Pietrek, dziadków Molenda, Ochman, Baron i Hanszla, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka oraz S.M. Bogusławę Jon.

Sobota 11.05.2024 – dzień powszedni (Róża VII)

8.00 I. Za ++ ojca Jerzego Sowa, braci Grzegorza i Mariana, Konrada i Łucję Pietrek, Jana Sowa, Gertrudę i Piotra Cudok, Norberta Kaloch, Piotra i Otylię Piskoń, dziadków Pietrek, Sowa i Wiatrek, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Za + matkę Marię Neuman /pam. ur./, ojca Henryka, rodziców Ritę i Pawła Maruszczyk, brata Zygmunta, ++ dziadków z obu stron, ++ ciocie i wujków, ++ kapłanów posługujących w naszej parafii oraz dusze w czyśćcu.

17.00 Za ++ rodziców Wiktora i Martę Świerczyński /rocz. śm. i pam. ur./, brata Józefa, rodziców Jana, Gertrudę i Henryka Wójcik, Krystynę i Wiktora Ledwoń, Lucjana Pietrek, ++ z rodzin Wójcik, Świerczyński, Kowalski, Choroba, Grzyb i Gojowczyk, ++ sąsiadów i dusze w czyśćcu.

Niedziela 12.05.2024 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8.00 Za ++ Wandę Konopka i Łukasza Wieteckiego – ofiarowana od mieszkańców ul. Kolejowej.

11.00 Za parafian.

15.30 Za ++ rodziców Jadwigę i Emila Pietrek, Joannę i Zygfryda Tinschert, brata Eryka, ciocię Elżbietę, dwóch wujków Urbanów, dziadków Paulinę i Franciszka Pietrek, Jana i Cecylię Kazek, Franciszkę, Józefa i Jana Hanszla, Gintra, Annę, Roberta i Marka Łupierz, Czesława Ceglarek, Zygmunta Drynda, Gotfryda Schindler, pradziadków Pietrek i Gmyrek oraz dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 13.05.2024 – wspomnienie NMP z Fatimy (Różaniec Fatimski)

7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla organistki Marii Gałeczka z okazji urodzin.

18.00 I. Za ++ Czesława Ceglarek i Emila Pietrek /pam. ur./.

II. Za + ojca Norberta Sówka /pam. ur./, matkę Gertrudę, męża Walentego, teściów Józefa i Magdalenę Paprotny, dziadków Sówka, Paprotny i Zymela, ++ z rodzin Paprotny, Sówka, Strużyk, Biela, Zymela, Fabian, Młynek, Sylwię Janta, Zygmunta Drynda, Monikę Masoń, Andrzeja Skop, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Wtorek 14.05.2024 – Święto św. Macieja Apostoła (Róża VIII)

7.00 Za ++ rodziców Martę i Józefa Sitek, Agnieszkę i Helmuta Nandzik, Karola, Piotra, Jana i Dawida Myland, Patrycję Kurzac, Jerzego Lempa, Edwarda Kołodziejczyk, ciocie, wujków, kuzynostwo, dziadków z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00 Za + Piotra Kurzac /1 rocz. śm./.

Środa 15.05.2024 – dzień powszedni (Róża IX)

7.00 Za ++ rodziców Jadwigę i Alojzego Sladek /w 19. i 12. rocz. śm./.

16.30 I. Za + brata Jana Sowa /pam. ur./, rodziców Adelajdę i Józefa Sowa, szwagra Jerzego Sowa, Grzegorza i Mariana Sowa, dziadków Sowa i Kawa, pokrewieństwo z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, dusze
w czyśćcu.

II. Za + męża Henryka Kandzia, rodziców Waleskę i Juliusza Nowak, Konrada i Anielę Nowak, Eryka Marchewka, Marię i Józefa Wacławek, Adelajdę i Alfonsa Kandzia, Zofię, Ryszarda, Adelajdę i Józefa Kandzia, Józefę, Władysława i Jana Zygmunt, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 16.05.2024 – Uroczystość św. Andrzeja Boboli (Róża X i XI)

7.00 Za + Krystynę Kornek.

18.00 I. Za ++ męża, Jerzego Zymela, rodziców Jana i Helenę Zymela, Pawła i Helenę Woźny, bratową Jadwigę, szwagierki Różę, Gertrudę, Adelajdę i Emilianę, szwagra Jerzego Młynek, Jerzego i Norberta Sówka, Huberta Fabian, babcie i dziadków z obu stron, Ewę Sówka Sylwię Janta, Walentego Paprotny, Andrzeja Skop, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Za ++ rodziców Łucję i Jerzego Kampczyk, bracia Henryka i Waldemara, Zofię, Antoniego, Otylię i Pawła Kampczyk, Józefa Konieczko, Cecylię i Ryszarda Foyer, Jadwigę i Augustyna Świerc, ++ z pokrewieństwa Kampczyk i Anioł, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 17.05.2024 – dzień powszedni (Róża I M)

15.00 Ku czci Miłosierdzia Bożego w intencji Klubu Seniora, emerytów, rencistów i starszych wiekiem parafian oraz czcicieli Miłosierdzia Bożego.

18.00 I. Za + ojca Felicjana Hadyk /11 rocz. śm./, matkę Marię /pam. ur./, dziadków Jon, Hadyk, Gruca i Pietrzyk, Margot i Józefa Gruca, Hildegardę i Jerzego Konopka, ciocie i wujków z rodzin Jon i Hadyk, kuzynów Jana i Andrzeja Jon, kuzynkę Dorotę Hadyk, Iwonę Dziuk, Romana Gałuszka, Aleksego Bartocha, ++ sąsiadów i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ męża Alfonsa, syna Bogdana Danysz /rocz. śm./, rodziców Klarę i Józefa Bryś, siostrę Małgorzatę, brata Herberta i jego żonę Anielę, teściów Matyldę i Teofila Danysz, Franciszka, Ludwika i Tomasza Danysz i dusze w czyśćcu.

Sobota 18.05.2024 – dzień powszedni (Róża II M)

8.00 I. Za ++ męża Jana Dziembała, rodziców Stefanię i Józefa Pietrek, brata Jana, Adelajdę i Eryka Młynek, dziadków, teściów, ciocie, wujków, kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za + męża Henryka Miłota /rocz. śm./, rodziców Martę i Józefa Młynek, Cecylię i Feliksa Miłota, Marię Miłota, babcie, dziadków, ciocie, wujków, Marcina Bieleckiego, Sylwię Janta, ++ sąsiadów, pokrewieństwo, kapłanów i dusze w czyśćcu.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Józefa Zamoski z okazji 80 rocz. ur.

Niedziela 19.05.2024 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

8.00 Za parafian.

11.00 I. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Heleny Gansiniec z okazji 100 rocznicy urodzin.

II. Przez wstawiennictwo św. Franciszka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Heleny Gansiniec z okazji 100 rocznicy urodzin - ofiarowana od FZŚ.

III. Przez wstawiennictwo MNP Królowej Różańca świętego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Heleny Gansiniec z okazji 100 rocznicy urodzin - ofiarowana od Róż różańcowych.

IV. Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Heleny Gansiniec z okazji 100 rocznicy urodzin – ofiarowana od Klubu Seniora.

15.30 Za + siostrę Małgorzatę Grützner, ojca Alfonsa Majchrzyk, rodziców Irenę i Józefa Szulc, brata Emanuela Szulc, dziadków Majchrzyk, Gansiniec, Imiołczyk i Szulc, ciocie, wujków, kuzynostwo, ++ sąsiadów, ++ kapłanów, ++ siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 20.05.2024 – II Święto – Święto NMP Matki Kościoła (Róża I)

8.00 Za + Bernarda Masoń /11 rocz. śm./, ++ z rodzin Masoń, Sówka i Bula oraz ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

16.30 Za + Pawła Kompała /rocz. śm./, Janusza Lempke, ++ z rodzin Kompała, Lempke, Besia, Glapiak i dusze w czyśćcu.

18.00 Za ++ matkę Irenę Halemba, ojca Gotfryda Schindler, dziadków Łupierz, Błaszczyk, Halemba i Schindler, kuzynów Marka i Roberta Łupierz, Piotra Szymik, ciocie, wujków, Zygmunta Drynda, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Wtorek 21.05.2024 – wspomnienie św. Jan Nepomucena (Róża II)

7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ matkę Adelę, ojca Stanisława Dulski, Tadeusza Kapica, dziadków Kapica, Dulski, Wojsa, Imiołczyk, Stasiak, Teodora Wojsa, Annę Świerczyńską, Bogdana Warzecha i ++ kapłanów z naszej parafii,

Środa 22.05.2024 – wspomnienie św. Rity (Róża III)

7.00 Za ++ Konrada, Agnieszkę, Emila i Arkadiusza Burek, Alojzego, Teresę i Mariana Guzy, Marię Kulik, Annę Janik, teściów, dziadków, ++ z pokrewieństwa, ++ sąsiadów, kapłanów i siostry zakonne oraz dusze w czyśćcu.

16.30 I. Za ++ córkę Patrycję Kurzac, Jerzego Kurzac, Karola, Jana, Piotra i Dawida Myland, Rutę Czornik, Jerzego Lempa, Piotra, Marię i Jerzego Łupierz, Rutę i Norberta Gmyrek, Annę i Henryka Potempa, Alicję i Zdzisława Kwiecień, Irenę Mułkowską, dziadków, ciocie, wujków z obu stron, sąsiadów, ks. Damiana Kominka, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ ojca Ernesta Murgot, dziadków Józefa i Anielę Murgot, Emila i Hildegardę Kurzac, Franciszka i Genowefę Kaniut, Konrada i Paulinę Stompierz, Stefana Kaniut, Krystynę Długą, Dawida Myland, Monikę Masoń, ++ sąsiadów, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 23.05.2024 – Jezusa Chrystusa Najw. i Wiecz. Kapłana (Róża IV)

7.00 Za + żonę Annę Drynda /rocz. śm./, Grażynę Janik, Janinę Janik, Elżbietę i Grzegorza Drynda, Elżbietę i Franciszka Poloczek, Bronisława Joszko, Annę, Józefa, Marię, Tadeusza i Stefana Kucierajter, Łucję, Józefa, Pawła i Emanuela Pietrek, Marka Hampel, Marcina Matusek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00 Za ++ matkę Julię Nowak /pam. ur./, ojca Józefa /rocz. śm./, Elżbietę, Tomasza, Franciszka, Lillę Jaguś, Jana i Franciszkę Burek, Aleksandrę i Adolfa Nowak, Lidię i Piotra Brzezina, Różę i Zygmunta Gajda, Reginę Serafin, Stanisława i Teresę Pisula, Hildegardę i Józefa Leja, Lucjana i Pawła Pietrek, Romana Parkitny, Emanuela Szulc, ciocie, wujków, kuzynostwo, dziadków Nowak, Mańka, Jaguś, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Piątek 24.05.2024 – NMP Wspomożenia Wiernych (Róża V)

7.00 W intencji Kongresu Eucharystycznego Diecezji Gliwickiej.

18.00 I. Za + męża Pawła Kampczyk /pam. ur./.

II. Za ++ rodziców Krystynę i Erwina Baron, ojca Waldemara Koper, dziadków Baron, Gajda, Koper i Węgrzyńscy, ciocię Stanisławę Odrzywolską, Teresę Jędrzejczyk, wujka Jerzego Zymela, Annę i Henryka Gajda, Justynę Molenda i ++ z pokrewieństwa.

Sobota 25.05.2024 – dzień powszedni (Róża VI)

8.00 I. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę Matki Bożej na każdy dzień kapłańskiej posługi w intencji O. Zbigniewa Halemby OMI z okazji rocz. urodzin.

II. Za + Henryka Pietrek /rocz. śm. i pam. ur./, żonę Jadwigę, Jana i Jadwigę Kubiciel, Justynę Molenda, Marię Kulik, Roberta Lempke, dziadków i babcie z obu stron, ++ wujków, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

12.00 Msza święta w intencji nowożeńców: Magdalena Bielecka – Kamil Tinschert.

17.00 I. Za ++ Marię, Pawła i Edwarda Sarach, Maksymiliana Kurzac, Łucję, Konrada i Jerzego Kurzac, dziadków Lubos, Sarach i Kurzac, Magdalenę, Jana, Grzegorza, Weronikę i Joachima Kosytorz, Anielę i Ludwika Danysz, Marię Kochanek, Henryka Wojsa, Jana Kluge, Dawida Myland, Teresę Polak, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej szkaplerznej oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Anny Nowak z okazji 40 rocz. urodzin.

Niedziela 26.05.2024 – Uroczystość Najświętszej Trójcy

8.00 Za + matkę Wandę Konopka – ofiarowana od dzieci.

11.00 W intencji wszystkich matek naszej parafii z okazji Dnia Matki.

15.30 Za + matkę Mirosławę Pyrek /rocz. śm./, rodziców Małgorzatę i Wilhelma Czaja, Matyldę i Ernesta Pyrek, Antoninę i Franciszka Czaja, Piotra i Annę Pyrek, Martę i Franciszka Myrcik, Mariana Pyrek, Renatę Pyrek, Marię i Józefa Kandzia, Marię i Karola Hoffmann, ++ z rodzin Pyrek, Czaja, Pyka, Myrcik, Kandzia i Hoffmann oraz ++ kapłanów

Poniedziałek 27.05.2024 – dzień powszedni (Róża VII)

7.00 W intencji chorych i cierpiących.

18.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie oraz potrzebne dary w kapłańskiej posłudze w intencji ks. dyr. Kazimierza Tomasiaka z okazji 42 rocz. urodzin.

Wtorek 28.05.2024 – dzień powszedni (Róża VIII)

7.00 Za ++ rodziców Wilhelma i Otylię Baron, Franciszka Piątkowskiego, Magdalenę i Stanisława Prenzel, Erwina i Krystynę Baron, dziadków z obu stron, Klarę i Marię Baron, Justynę Molenda, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

18.00 Za + Józefa Paruzel, rodziców Elżbietę i Karola Molenda, Gertrudę i Franciszka Paruzel, siostrę Marię, braci Gerarda, Józefa i Konrada, szwagrów Albina i Mariana, S.M. Bogusławę Jon, Andrzeja Molenda, Łukasza Aleksandrowskiego, Józefę i Ryszarda Kurzac, Agnieszkę i Konrada Wysocki, Wandę i Ireneusza Grzywacz, Henryka Mazur, Annę Grund, ciocie, wujków z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 29.05.2024 – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej (Róża IX)

7.00 O przezwyciężenie zła w parafii.

16.30 I. Za + ojca Tadeusza Masoń /pam. ur./, matkę Magdalenę Masoń, dziadków Masoń, Smol, Ciślik, teścia Eryka Cieślik, siostrę Sarę, Jana Richter, ciocie, wujków, kuzynostwo z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, ks. Dariusza Bienię i dusze w czyśćcu.

II. Burek Renata

Czwartek 30.05.2024 – Urocz. Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało

8.00 SUMA:

I. Za parafian.

II. W intencji nadzwyczajnych szafarzy Komunii św.: Romana Kurzac, Ireneusza Piątkowskiego, Roberta Kocyba i Łukasza Machoń oraz ich rodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo w posłudze liturgicznej oraz w życiu rodzinnym.

III. W intencji Grupy lektorskiej św. Pawła Apostoła oraz w intencji ich rodzin z okazji jubileuszu 25 rocznicy ustanowienia z prośbą Boże błogosławieństwo w posłudze liturgicznej oraz w życiu rodzinnym.

11.00 Za + męża Konrada Molenda /pam. ur./, syna Andrzeja, rodziców Alojzego i Jadwigę Pietrzyk, Elżbietę i Karola Molenda, braci Jana i Ryszarda Pietrzyk, Margot i Józefa Gruca, Iwonę Dziuk, Alojzego i Paulinę Kupny, szwagrów, szwagierkę Marię, Łukasza Aleksandrowskiego, Małgorzatę, Henrykę i Henryka Brol, babcie, dziadków, pokrewieństwo, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

15.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji rodziny, sąsiadów i dobrodziejów – intencja Marii Gałeczka.

Piątek 31.05.2024 – Święto Nawiedzenia NMP (Róża X i XI)

7.00 Za + męża Jana Gałeczka.

18.00 I. Za ++ rodziców Hildegardę i Antoniego Młynek, Wandę Konopka, ++ z pokrewieństwa Młynek, Konopka i Anioł, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + męża Lucjana Pietrek, ojca Aleksandra Świerczyńskiego, teściów Łucję i Franciszka Pietrek, Emanuela Szulc, Marka Hampel, ++ chrzestnych, ciocie, wujków, kuzynostwo, ks. Damiana Kominka, ks. prob. Gołka i dusze w czyśćcu.