W sobotę 5 maja o godz. 14.00 wyruszyła z kościoła w Rusinowicach IV Piesza Parafialna Pielgrzymka do kościoła macierzystego pod wezwaniem św. Józefa w Sadowie z okazji uroczystości odpustowej. Pielgrzymi uczetsniczyli w I Nieszporach z Uroczystości św. Józefa odprawionych w kościele sadowskim o godz. 15.00. Pielgrzymka została powitana przez administratora parafii ks. Artura Pytla, który przekazał słowa pozdrowienia i łączności ze strony proboszcza parafii ks. Krzysztofa Domorackiego.

Po nieszporach parafianie z Sadowa tradycyjnie poczęstowali pielgrzymów kawą i ciastem. Pielgrzymka powróciła do Rusinowic przed godz. 18.00.

W pieszej pielgrzymce uczestniczyło 80 osób. Wiele innych osób dojechało samochodami na celebrację nieszporów. Oto krótka relacja fotograficzna z pielgrzymki.