W maju tradycyjnie odprawiane były nabożeństwa majowe. Tę tradycję nabożeństw ku czci Matki Najświętszej pragniemy podtrzymać. Jednak idąc za zachętą Ojca Świętego oraz diecezjalnego duszpasterza Żywego Różańca, każdego dnia w ramach nabożeństwa majowego będziemy odmawiać różaniec, który przez ostatnie 2 miesiące odmawialiśmy o godz. 20.30. Będzie on odmawiany zasadniczo po wieczornej Mszy świętej. Dzięki transmisji nabożeństw z naszego kościoła zapraszamy wszystkich parafian do duchowego włączenia się w codzienną modlitwę.

Piątek 1 maja - po Mszy św. o godz. 16.30 - I nabożeństwo majowe

Sobota 2 maja - Uroczystość NMP Królowej Polski - po Mszy św. o godz. 8.00 - nabożeństwo do Niepokalnego Serca NMP z aktem zawierzenia

Miesięczny program nabożeństw - od 3 maja br.:

Niedziela - godz. 14.45 śpiew litanii do NMP i różaniec

Poniedziałek, wtorek, środa i piątek - po wieczornej Mszy św. różaniec

Czwartek - godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy, 17.15 śpiew litanii do NMP i różaniec

Sobota - po Mszy św. porannej różaniec

Nabożeństwo Fatimskie