Niedziela 25 lipca br. będzie w naszej parafii dniem modlitwy za kierowców oraz okazją do pobłogosławienia ich samochdów. Msza św. w intencji kierowców będzie sprawowana o godz. 11.00, a po każdej Mszy św. w sobotni wieczór i w niedzielę będę pobłogosławione samochody. Z racji prowadzonych prac remontowych i zamkniętego objazdu wokół kościoła, prosimy samochody ustawić na parkingu przykościelnym oraz na ulicy przed kościołem. Przy okazji błogosławieństwa pojazdów i kierowców będą zbierane ofiary w ramach akcji "Miva Polska" przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy w krajach misyjnych. Organizatorzy wskazują kwotę 1 grosza za każdy szczęśliwie przejachny w roku kilometr.