W dniu 24 sierpnia br. odbyła się pielgrzymka Róż różańcowych naszej parafii do Wadowic, do rodzinnego miasta św. Jana Pawła II, oraz do Sanktuarium Maryjno-Pasyjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej. W Wadowicach nawiedziliśmy kościół parafialny - Bazylikę Narodzenia NMP oraz znajdujące się obok kościoła Muzeum Domu Rodzinnego św. Jana Pawła II. Później pociągiem turystycznym zwiedzaliśmy różne ważne miejsce w Wadowicach nawiedzając m.in. kościół św. Józefa w klszatorze OO. Karmelitów na Górce oraz kościół św. Piotra. W Kalwarii Zebrzydowskiej celebrowaliśmy Mszę św. przed cudownym wizerunkiem MB Kalwaryjskiej oraz zostaliśmy zaznajomieni przez przewodniczkę z hisotrią sanktuarium oraz tradycją pielgrzymkowania.

Oto któtka relacja relacja fotograficzna z tego wydarzenia.