Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, a więc dzieci, młodzież i dorosłych parafian, do udziału w roratach, które stanowią piękne świadectwo czuwania i oczekiwania na modlitwie przyjścia naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Dla dzieci roraty w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki będą odprawiane o godz. 17.00 (w I Piątek 7 grudnia wyjątkowo o godz. 16.30), w środy o godz. 16.30, a w soboty o godz. 8.00 (w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia br. nie będzie rorat, ale wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.00, która będzie sprawowana w intencji wspólnoty Dzieci Maryi). Zachęcamy dzieci do noszenia lampionów roratnich.

Młodzież, studentów i wszystkich pracujących zapraszamy na roraty w piątki o godz. 19.00 (wyjątkowo w I Piątek 7 grudnia br. odprawimy je o godz. 18.00). Prosimy zabrać ze sobą świece z okapnikami.

Wszystkich dorosłych parafian, w tym także wszystkich emerytów, zapraszamy na roraty w środę o godz. 7.00. Na tę mszę prosimy również zabrać ze sobą świece z okapnikami.