W niedzielę 31 października br. przeżywaliśmy jako parafia radosną uroczystość 35. rocznicy poświęcenia naszego kościoła. Z tej okazji już w sobotę 30 października, niejako na rozpoczęcie naszego świętowania, odprawiliśm y nabożeństwo różańcowe ubogacone śpiewem chóru studentów muzykologii Uniwersytetu Opolskiego pod dyrekcją Eweliny Szendzielorz. W niedzielę 31 października centralnym momentem naszego dziękczynienia była uroczysta suma sprawowana za wszystkich parafian, za budowniczych i ofiarodawców naszego kościoła, a także za zmarłych budowniczych i zmarłych kapłanów.

Kaznodzieją uroczystości będzie pochodzący z Sadowa ks. Jan Janiczek, proboszcz Parafii św. Pawła w Rudzie Śląskiej - Nowym Bytomiu. Oto krótla relacja fotograficzna udostępniona przez p. B. Dziembała i M. Szulca.