Czwarta Niedziela Wielkanocna ochodzona jako Niedziela Dobrego Pasterza, jest dla naszej wspólnoty parafialnej dniem urczystości I Komunii św. 28 dzieci po raz pierwszy będzie w pełni uczestniczyć we Mszy świętej.

Uroczysta Msza święta rozpocznie się obrzędem wprowadzenia przed kościołem o godz. 10.30, a nabożeństwo popołudniowe zostanie odprawione o godz. 15.00.

Z racji uroczystości I Komunii św. w poniedziałek 23 kwietnia br. o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. w inytencji katechetów i wychowczyń oraz dyrekcji szkoły i wszystkich nauczycieli. z kolei we wtorek 24 kwietnia br. o godz. 8.00 nastąpi wyjazd sprzed kościoła na pielgrzymkę dzici I komunijnych i ich rodziców na Górę św. Anny i dosanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śląskim.