Środa, 27 grudnia 2023 r.

1. Lompy, Brzozowa i Szpakowa (od strony lasu do kościoła) – Ks. Proboszcz

2. Wrzosowa, Zielona i Lompy (od strony kościoła do ul. Piaskowej) – Ks. Wikary

3. 1 Maja i Nowa (od strony ul. Ks. Gołka i Piaskowej) – Ks. dyr. K. Tomasiak

Czwartek, 28 grudnia 2023 r.

1. Kolejowa (od strony ul. 1 Maja) – ks. Wikary

2. Piaskowa (od numeru 21 i 26) i ks. Gołka – Ks. Proboszcz

3. Piaskowa (od numeru 23 i 28 w stronę lasu) – Ks. dyr. K. Tomasiak

Piątek, 29 grudnia 2023 r.

1. Dworcowa (od numeru 15 i 26 w stronę przejazdu kolejowego) – ks. dyr. K. Tomasiak

2. Dworcowa (od numeru 17 i 27), Zachodnia i Słoneczna – Ks. Wikary

3. Stawowa i Rzeczna (od strony ul. Lompy) – ks. Proboszcz

Sobota, 30 grudnia 2023 r.

1. Piłka (Brzozowa, Harcerska, Rzeczna, Koszęcińska, Wczasowa, Słoneczna, Szpakowa, Leśna i Jodłowa) – ks. Wikary

2. Polna (od przejazdu), Dworcowa (za koleją), Kolonia (od ul. Dworcowej) i J. Piecuch (26-3) – Ks. dyr. K. Tomasiak

3. Lubliniecka wraz ul. ks. Kominka (od ul. Piaskowej) i Leśna (od ul. Lublinieckiej) – ks. Proboszcz

Termin dodatkowy: Sobota 13 stycznia, godz. 13.00 – Ks. Wikary (po zgłoszeniu w zakrystii lub kancelarii)

Ofiary składane w czasie mszy kolędowych będą przeznaczone na planowane prace inwestycyjne związane z założeniem fotowoltaiki.

UWAGI

Stół rodzinny w czasie kolędy staje się ołtarzem. Powinien być nakryty białym obrusem, a na stole powinien stać krzyż i świeczniki. Z boku w naczyniu powinna znajdować się woda święcona (wodę święconą można także otrzymać przez cały rok zabierając sobie z baniaka ustawione w kościele w kaplicy św. Floriana). Na stole powinna się także znajdować księga Pisma świętego.