16 - 24.03.2024 r.

Sobota 16.03.2024 – dzień powszedni (Róża IV)

8.00 I. Za ++ rodziców Hedwig i Józefa Sowa, brata Jerzego Sowa, Jan Bochnię, Marię i Feliksa Maks, Andreasa Maks, dziadków, ciocie, wujków, kuzynów z rodzin Sowa, Maks i Smyła, Jadwigę Benk, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ Henryka i Marię Kulik, Jana i Agnieszkę Molenda, Jadwigę i Roberta Lempke, Jana, Marka i Adę Tkaczyk, Ewę Widera, Rozalię i Czesława Wojtas, Jadwigę Kaczmarską, Alę Kopańską, S.M. Bogusławę Jon, Emanuela, Huberta, Henryka i Justynę Molenda, szwagrów, szwagierki, ciocie, wujków, kuzynostwo, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00 I. Za + ojca Jerzego Świerc, teściów Rutę i Józefa Sobala, dziadków Cogiel, Sobala, Stachura, Świerc, szwagra, kuzynkę, ciocie, wujków, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Dagmary Kwarciak z okazji 30 rocz. ur.

Niedziela 17.03.2024 – V Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za + Janinę Skrzypek – ofiarowana od sąsiadów z Piłki.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Gertrudy Myland z okazji 90 rocz. ur.

15.30 Za ++ męża Norberta Nowak /rocz. śm./, Pawła Pietrek, Karola Nowak, Franciszkę i Jana Burek, Marię i Karola Nowak, Gertrudę i Herberta Flajszer, Elżbietę, Tomasza, Franciszka i Lillę Jaguś, Dorotę, Jerzego i Andrzeja Burek, Hildegardę i Jerzego Lisoń, Gizelę Bartoszek, Mariana Trzensimiech, Łucję i Józefa Pietrek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 18.03.2024 – wspom. św. Cyryla Jerozolimskiego (Róża V)

7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 I. Za ++ rodziców Annę i Alojzego Kandzia, Krystynę i Józefa Sowa, bracia marka i Zygmunta, ++ z rodzin Sowa, Kandzia, Burzyk, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Za ++ rodziców Krystynę i Erwina Baron, ojca Waldemara Koper, dziadków Baron, Gajda, Koper i Węgrzyńscy, ciocię Stanisławę Odrzywolską, Teresę Jędrzejczyk, wujka Jerzego Zymela, Annę i Henryka Gajda, Justynę Molenda i ++ z pokrewieństwa.

Wtorek 19.03.2024 – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP (Róża VI)

8.00 Za ++ ojca Józefa Nowak /pam. ur./, matkę Julię, Elżbietę, Tomasza, Lillę, Franciszka Jaguś, Aleksandrę Nowak, Jana i Franciszkę Burek, Reginę Serafin, Romana Parkitnego, Emanuela Szulc, Pawła, Lucjana Pietrek, Czesława Siwczak, ciocie, wujków, kuzynostwo, dziadków Nowak, Mańka, Jaguś, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00 Ku czci św. Józefa w intencji wszystkich mężczyzn i ojców.

Środa 20.03.2024 – dzień powszedni (Róża VII)

7.00 W intencji chorych i cierpiących.

16.30 I. Za ++ Romana Jon /rocz. śm./, Gertrudę i Ryszarda Jon, syna Józefa, żonę Marię i dusze w czyśćcu.

II. Za + Józefa Paruzel /rocz. śm./, rodziców Elżbietę i Karola Molenda, Gertrudę i Franciszka Paruzel, siostrę Marię, braci Gerarda, Józefa i Konrada, szwagrów Albina i Mariana, Emila Sowa, S.M. Bogusławę Jon, Łukasza Aleksandrowskiego, Andrzeja Molenda, dziadków, ciocie, wujków z obu stron, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, O. Bernarda Czaję SVD i dusze w czyśćcu.

Czwartek 21.03.2024 – dzień powszedni (Róża VIII)

7.00 W intencji Kongresu Eucharystycznego Diecezji Gliwickiej.

18.00 I. Za ++ męża Jerzego Psiuk, ++ rodziców Alojzego i Marię Psiuk, Stanisława i Władysławę Winiszewskich, siostrę Józefę, dziadków, szwagrów Pawła i Henryka, rodziców chrzestnych, kapłanów, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

II. Za + Małgorzatę Ludwig /30 dzień po śm./.

Piątek 22.03.2024 – dzień powszedni (Róża IX)

7.00 Za ++ zalecanych w nabożeństwach Drogi krzyżowej.

18.00 I. Za ++ rodziców Eryka Młynek /pam. ur./, Adelajdę Młynek, dziadków Młynek, Pietrek, ++ciocie, wujków, pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu.

II. Za + męża Alfonsa Majchrzyk, córkę Małgorzatę, rodziców Pawła
i Hildegardę Gansiniec, Zofię i Tadeusza Majchrzyk, brata Józefa Gansiniec, chrześniaka Adama Gansiniec, ++ sąsiadów, ++ kapłanów, ++ siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

Sobota 23.03.2024 – dzień powszedni (Róża X i XI)

8.00 Za ++ rodziców Józefa i Gertrudę Zamoski, Józefa i Klarę Wojsa, brata Jana, Marię Hałupka, Jadwigę Derkowską, Martę i Pawła Zamoski, Józefa, Marię i Jadwigę Krawczyk, Wilhelma, Otylię i Jerzego Sowa, Piotra i Gertrudę Cudok, Danutę Badura, dziadków Sowa, Wojsa, Zamoski, Skubała, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Za + męża Aleksandra Świerczyńskiego, rodziców Józefa i Paulinę Świerczyński. Józefę i Jadwigę Grzyb, zięcia Lucjana Pietrek, Wiktora, Józefa i Martę Świerczyński, Jana, Emilię i Henryka Gojowczyk, Jana, Bertę i Ernesta Choroba, Józefa i Emmę Kowalskich, Leona, Jadwigę, Nikodema, Rutę, Teodora i Leokadię Grzyb, kuzynów, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00 Za + ojca Pawła Pietrek /pam. ur./, dziadków Norberta Nowak, Łucję i Józefa Pietrek, Annę i Hermana Bronder, Monika i Alojzego Hadyk, Annę i Emanuela Pietrek, Pawła Kampczyk i Urszulę Kompała.

Niedziela 24.03.2024 – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej - Inauguracja Kongresu Eucharystycznego

8.00 Za + Henryka Dykta – ofiarowana od mieszkańców ul. Piaskowej i Ks. Gołka.

11.00 PROCESJA Z PALMAMI: Za parafian.

15.30 Za + Iwonę Dziuk /1 rocz. śm./.