18.01. - 02.02.2020 r.

Sobota 18.01.2020 r. – Dzień powszedni (Róża IV)

6.30 W intencji pielgrzymów o błogosławione owoce pielgrzymki do Ziemi Świętej.

8.00 Za ++ matkę Zofię Fabian /rocz. śm./, ojca Jana, żonę Adelajdę Fabian, rodz. Helenę i Jana Zymela, szwagierki Różę i Gertrudę, szwagrów Jerzego Sówka i Jerzego Młynek, dziadków Zymela, Baron, Sowa, Fabian, Hildegardę i Józefa Ligendza, Karola Sowa, Pawła Spałek, ciocie, wujków, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

17.00 Za ++ rodziców Gertrudę Cudok /rocz. śm./, Piotra Cudok /pam. ur./, ojca Marka Sławiańskiego, dziadków Cudok, Sowa i Sławiański, Jana Golenia, Adolfa Kłosek, ++ wujków, kuzynów i ks. Damiana Kominka.

Niedziela 19.01.2020 r. – II Niedziela zwykła

8.00 Za ++ Annę Potempa i Gabriela Gorol – od mieszkańców ul. Piaskowej i ks. Gołka.

11.00 W intencji babci i dziadków – z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

15.30 Za ++ matkę Elżbietę Fraj /rocz. śm./, Stefana Pośpiech, dziadków, wujków, ciocie, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 20.01.2020 r. – Dzień powszedni (Róża V)

18.00 Za + ciocię Elżbietę, brata Eryka /rocz. śm./, rodziców Jadwigę i Emila Pietrek, męża Zygmunta, teściów Annę i Bernarda Drynda, dziadków Pietrek, Drynda, Kazek i Piekacz, pradziadków, wujków Urbanów, ++ z rodzin Łupierz, Hanszla, Kazek, Czesława Ceglarek, Gotfryda Schindler, Sylwię Janta, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 21.01.2020 r. – wspomnienie św. Agnieszki (Róża VI)

7.00 Za ++ matkę Otylię i Jana Młynek, Helenę i Jana Zymela, Jerzego Młynek, wnuczkę Sylwię Janta, Martę, Józefa, Adelajdę i Eryka Młynek, Różę, Ewę, Gertrudę i Jerzego Sówka, Adelajdę Fabian, Klarę i Marię Baron, pokrewieństwo z obu stron, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Środa 22.01.2020 r. – Dzień powszedni (Róża VII)

8.00 Za ++ dziadków Ritę i Pawła Maruszczyk, Marię i Henryka Neuman oraz dusze w czyśćcu.

Czwartek 23.01.2020 r. – Dzień powszedni (Róża VIII)

18.00 Za ++ Maksymiliana Rajman /13 rocz. śm./, rodziców Łucję i Augustyna, Pawła, Franciszka, Gertrudę, Elfrydę, Marię i Antoniego Lenart.

Piątek 24.01.2020 r.św. Franciszka Salezego (Róża IX)

18.00 Za ++ dziadków Jadwigę i Juliusza Pietrek, Wilhelma Gansiniec, chrzestnych Krystynę Ulfik, Rufina Gansiniec, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 25.01.2020 r. Święto Nawrócenia św. Pawła, Ap. (Róża X i XI)

8.00 Za + matkę Magdalenę Masoń /rocz. śm./, ojca Tadeusza Masoń, dziadków Masoń, Smol, Cieślik, teścia Eryka Cieślik, siostrę Sarę, wujków, ciocie, pokrewieństwo z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Dariusza Bienię i ks. Damiana Kominka.

17.00 Za ++ babcię Rutę /pam. ur./, dziadka Norberta Gmyrek, dziadków Gmyrek, Łupierz, ciocie, wujków, kuzynów, Bogdana Tom, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Niedziela 26.01.2020 r. – III Niedziela zwykła

8.00 Ku czci św. Pawła Apostoła w intencji lektorów naszej parafii i ich rodzin.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji rodziny Beaty i Jana Koenig.

15.30 Za + męża Karola Popiołek /pam. ur./, córkę Teresę Polak, rodziców Joannę
i Ludwika Sowa, Klarę i Rocha Popiołek, bratanka Henryka, Piotra Sowa, braci Pawła i Franciszka Sowa, bratową Helenę Sowa, Jana Golenia, Marię Piec, Jerzego Sowa, sąsiadów z ul. Polnej, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Poniedziałek 27.01.2020 r. – Dzień powszedni (Róża I M)

7.00 O przezwyciężenie zła w parafii.

18.00 Za + męża Pawła Spałek /1 rocz. śm./.

Wtorek 28.01.2020 r. – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu (Róża II M)

7.00 O przezwyciężenie zła w parafii.

18.00 Za + Jerzego Banasz /1 rocz. śm./.

Środa 29.01.2020 r. – Dzień powszedni (Róża I)

7.00 O przezwyciężenie zła w parafii.

16.30 Za ++ dziadków Łucję i Franciszka Pietrek, Gertrudę i Adolfa Kocyba, Edwarda Kocyba, Elżbietę Kogut oraz ++ z pokrewieństwa.

Czwartek 30.01.2020 r. – Dzień powszedni (Róża II)

7.00 O przezwyciężenie zła w parafii.

18.00 Za + ojca Pawła Sarach /rocz. śm./, matkę Marię, Maksymiliana Kurzac, Edwarda Sarach, Łucję, Konrada i Jerzego Kurzac, Magdalenę, Jana, Grzegorza, Weronikę, Joachima Kosytorz, Anielę i Ludwika Danysz, Marię Kochanek, Henryka Wojsa, Teresą Polak, Dawida Myland, dziadków Lubos, Sarach i Kurzac, ++ sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 31.01.2020 r.św. Jana Bosko, prezbitera (Róża III)

7.00 O przezwyciężenie zła w parafii.

18.00 Za ++ rodziców Krystynę i Ernesta Kowolik /pam. ur./, dziadków Annę i Franciszka Kowolik, Elżbietę, Gertrudę i Wiktora Płonka, Feliksa Droździok, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 1.02.2020 r. – I Sobota (cała wspólnota)

8.00 Ku czci Niepokalanego Serca NMP i Królowej Różańca św. w intencji Róż Różańcowych

17.00 Za ++ rodziców Gertrudę i Antoniego Mazur, ojca Jerzego Młynek, brata Mariana, Konrada, Elżbietę i Ryszarda Nowak, Sylwię Janta, ciocie, wujków, dziadków Młynek, Mazur, Zymela i Nowak, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Niedziela 2.02.2020 r. – Święto Ofiarowania Pańskiego

8.00 Za Parafian.

11.00 Za Parafian – z procesją ze świecami.

15.30 Do Bożej Opatrzności i Aniołów Stróżów w intencji dziecka, które otrzyma łaskę chrztu św. – Amelia Marta Wojsa, jej rodziców i chrzestnych