31.07. - 08.08.2021 r.

Sobota 31.07.2021 – św. Ignacego z Loyoli (Róża I M)

8.00 Za ++ Henryka Beksa /rocz. śm./ i Edwarda Kołodziejczyk.

15.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Bernarda Kandzia z okazji 80 rocz. ur.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Moniki i Ireneusza Piątkowski z okazji 15 rocz. ślubu.

Niedziela 1.08.2021 – XVIII Niedziela zwykła

8.00 Za parafian.

11.00 O ustanie epidemii i zdrowie dla chorych.

15.30 Za ++ Annę i Edwarda Blatoń, Henryka Soneckiego, Patrycję Gmyrek, ++ dziadków Gmyrek i Blatoń, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 2.08.2021 – dzień powszedni (Róża II M)

18.00 I. Za + Kazimierę Drenda /1 rocz. śm./.

II. Za ++ rodziców Elfrydę i Franciszka Roter, Jadwigę i Wolfganga Michalski, ciocie, wujków, dziadków z obu stron, Stefana i Renatę Skubała, Rudolfa Gawenda, Pawła Holon, ks. Rajmunda Bigdoń, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Wtorek 3.08.2021 – dzień powszedni (Róża I)

7.00 I. Za + Marię Nowak /pam. ur./, matkę Marię Pietrek, dziadków Pietrek, Jaguś, Konopka, Jon, Agnieszkę, Jana, Mariana Nowak, Jana Jaguś, Romana Jon, Marię Wiench, Joannę, Leonarda Pietrek, pokrewieństwo z obu stron.

II. Za ++ rodziców Magdalenę i Jana Kosytorz, Martę i Wilhelma Gawenda, braci Grzegorza, Joachima, bratową Weronikę, Edwarda, Marię i Pawła Sarach, Anielę, Ludwika Danysz, Maksymiliana Kurzac, Marię Kochanek, Henryka Wojsa, dziadków z obu stron,++ sąsiadów i dusze w czyśćcu.

Środa 4.08.2021 – św. Jana Marii Vianneya (Róża II)

8.00 I. Za + męża Mariana Sowa, rodziców Elżbietę i Konrada Brol, teścia Jerzego Sowa, szwagra Grzegorza, dziadków Elżbietę i Józefa Pyka, Albinę i Jakuba Brol, Wilhelma i Otylię Sowa, Adelajdę i Józefa Sowa, wujków Leona, Pawła i Gerarda Brol, Gerarda Kopyciok, Gertrudę i Piotra Cudok, Norberta Kaloch, Jana Sowa, kuzyna Marka Pyka i dusze w czyśćcu.

II. Za + męża Norberta Kucierajter /rocz. śm./, rodziców Gertrudę i Piotra Pietrek, Grzegorza Sowa, Brunona i Łucję Pietrek, Marię, Jadwigę i Wiktora Kucierajter, Jerzego, Karola i Marię Speer, Józefa i Katarzynę Stanek, Piotra Ślosarczyk, Magdalenę i Piotra Kurzac, Gotfryda Molęda Marię, Joannę Pietrek, dziadków z obu stron, ++ kapłanów.

Czwartek 5.08.2021 – I Czwartek (FZŚ)

18.00 I. Ku czci Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w intencji kapłanów, misjonarzy, zakonników, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania.

II. Za ++ matkę Adelę i ojca Stanisława Dulski, rodziców Emilię i Franciszka Adamek, dziadków Dulski, Adamek, Drynda, Wojsa, Rozalię, Pawła, Franciszka, Annę, Bernarda, Zygmunta Drynda, Klarę i Wiktora Piełot, Gertrudę i Antoniego Hyra, Elżbietę Dyla, Jerzego Mrozińskiego, Angelinę i Lucasa Ouma i dusze w czyśćcu.

Piątek 6.08.2021 – Święto Przemienienia Pańskiego – I Piątek (Róża III)

7.00 I. Za ++ rodziców Martę i Józefa Sitek, Agnieszkę i Helmuta Nandzik, Karola, Jana i Dawida Myland, Patrycję Kurzac, Jerzego Lempa, Edwarda Kołodziejczyk, ciocie, wujków, kuzynostwo, dziadków z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka.

II. Za + siostrę Teresę Polak /9 rocz. śm./, rodziców Marię i Karola Popiołek, Alojzego i Urszulę Just, szwagra Ludwika Piechota, ciocie, wujków, kuzynostwo, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

18.00 Ku czci NSPJ w intencji dzieci I Komunijnych i ich rodziców.

Sobota 7.08.2021 – I Sobota (Wszystkie Róże)

8.00 Ku czci Niepokalanego Serca NMP i Królowej Różańca św. w intencji Róż Różańcowych.

15.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Małgorzaty Paruzel z okazji 75 rocz. ur.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Pelagii i Eugeniusza Parkitny z okazji 25 rocz. ślubu oraz z okazji rocz. ur. Eugeniusza.

Niedziela 8.08.2021 – XIX Niedziela zwykła

8.00 Za parafian.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Józefa Molenda z okazji 80 rocz. ur.

15.30 Do Bożej Opatrzności i Aniołów Stróżów w intencji dziecka, które otrzyma łaskę chrztu św.: Pola Halina Hawryluk, jej rodziców i rodziców chrzestnych.