20 - 27.10.2019 r.

Niedziela 20.10.2019 r. – XXIX Niedziela Zwykła – Niedziela Misyjna

8.00 W intencji misji i misjonarzy.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Elżbiety i Konrada Molenda z okazji 50 rocz. ślubu.

15.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Krystyny i Piotra Dulski z okazji 45 rocz. ślubu oraz z okazji rocznicy urodzin Piotra, a także z prośbą o błogosławieństwo Boże dla rodzin Pietrykowski, Dulski i Maroń.

Poniedziałek 21.10.2019 r. – dzień powszechni

7.00 Za ++ rodziców Marię i Augustyna Sitek, siostrę Helenę, bratową Krystynę, dziadków, Jerzego Spałek, Pawła Spałek, Reginę Serafin, Ritę, Pawła i Zygmunta Maruszczyk, Henryka Kampczyk, Karola Sowa, Annę i Feliksa Mrozek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00 Za ++ rodziców Jadwigę i Wolfganga Michalski /pam. ur./, rodziców Annę i Franciszka Mielczarek, brata Józefa Mielczarek, Rudolfa Gawenda, Leona Ginter, Leona Werner, Stefana i Renatę Skubała, Janinę i Dietra Krywalski, Adelajdę Fabian, ++ ciocie, wujków, kuzynostwo z obu stron i ks. Damiana Kominka.

Wtorek 22.10.2019 r. – wspomnienie św. Jana Pawła II

7.00 Za + ojca Eryka Młynek /rocz. śm./, matkę Adelajdę Młynek, dziadków Otylię i Jana Młynek, Stefanię i Józefa Pietrek, ++ ciocie, wujków, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

18.00 Za ++ rodziców Annę i Walentego Kompała, rodziców Wincentego i Marię Lempke, brata Józefa Lempke, Jana, Zofię i Adelajdę Fabian, Karola Sowa, Beatę i Jana Sowa, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, chrzestnych, kuzynki, kuzynów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 23.10.2019 r.– dzień powszechni

7.00 Za ++ Annę i Henryka Kochanek, Krystynę, Władysławę, Piotra, Bernarda Tkacz, Małgorzatę Jaksik, Emila Burek, Joachima Nancka, Jerzego i Erwina Sowa, Tadeusza Miekin, Floriana Sowa, Annę Drynda, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

16.30 Za ++ rodziców Jadwigę i Emila Pietrek, Joannę i Zygfryda Tinschert, dziadków Paulinę i Franciszka Pietrek, Jana i Cecylię Kazek, Elżbietę Pietrek, Eryka Pietrek, Zygmunta Drynda, ++ z pokrewieństw Hanszla, Łupierz, 2 wujków Urbanów, Gotfryda Schindler, Czesława Ceglarek, ks. prob. Gołka, ks. prob. Wolnika, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 24.10.2019 r.– dzień powszechni

7.00 Za + ojca Stanisława Dulskiego /rocz. śm./, matkę Adelę Dulską, dziadków Ulfik, Dulski, Biela, Wojsa i Imiołczyk oraz ks. Damiana Kominka.

18.00 Za ++ matkę Irenę Halemba, ojca Gotfryda Schindler, dziadków Łupierz, Błaszczak, Schindler i Halemba, kuzynów Marka i Roberta Łupierz, Piotra Szymik, ciocie, wujków, Zygmunta Drynda, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Piątek 25.10.2019 r.– dzień powszechni

7.00 Za + żonę Otylię Piskoń /pam. ur./, Jana i Martę Piskoń, Augustyna i Marię Kawa, braci Jana i Norberta Piskoń, siostrę Teresę Mika, szwagrów i szwagierki, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00 Za + matkę Gertrudę Sówka /pam. ur./, teścia Józefa Paprotny, Huberta Paprotny, ciocie, wujków, kuzynostwo, Jerzego i Marcina Strużyk, Sylwię Janta, Zygmunta Drynda, dziadków, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Sobota 26.10.2019 r. – dzień powszechni

8.00 Za ++ męża Norberta Kucierajter /rocz. śm./, matkę Gertrudę Pietrek /pam. ur./, męża Piotra, Grzegorza Sowa, Brunona i Łucję Pietrek, Marię, Jadwigę i Wiktora Kucierajter, Marię, Jerzego i Karola Speer, Katarzynę i Józefa Stanek, Piotra Ślosarczyk, Piotra Kurzac, Marię i Joannę Pietrek, ciocie, wujków, dziadków z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00 Za ++ Hildegardę i Jerzego Lisoń, Norberta Nowak, Pawła Pietrek, Joannę i Jana Gwiazdowskich, Joachima Panchyrz, babcie, dziadków, ciocie, wujków, kuzynów, pokrewieństwo Lisoń i Nowak, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Niedziela 27.10.2019 r. – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła

8.00 Za + Annę Potempa – ofiarowana od rodziny Sekleckich z Włocławka.

11.00 I. Za parafian oraz w intencji budowniczych, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła.

II. Za ++ budowniczych, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła.

III. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Edyty i Jerzego Pietrucha z okazji 50 rocz. ślubu oraz w intencji Krystiana Pietruchy z okazji 1 rocznicy urodzin i chrztu św.

12.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Teresy i Piotra Kucierajter z okazji 50 rocz. ślubu.

15.30 Za + ojca Jerzego Sowa oraz braci Grzegorza i Mariana – ofiarowana od syna Adama z rodziną.