21 - 28.04.2019 r.

Niedziela 21.04.2019 r. – Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Zmartwychwstania

6.30 Rezurekcja

I. Za Parafian.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Róży Klabis z okazji zakończenia wieloletniej posługi w kościele.

III. W intencji Parafialnego Zespołu Caritas jako podziękowanie za dar posługi w parafii.

11.00 Suma – Za parafian.

15.00 Nieszpory Wielkanocne (Nieszpory Chrzcielne).

Poniedziałek 22.04.2019 r. – Poniedziałek w Oktawie Wielkanocnej

8.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Jolanty Dziembała z okazji ur.

11.00 Do Bożej Opatrzności i Aniołów Stróżów w int. rocznego dziecka Nadii Ranos, jej rodziców i chrzestnych oraz w int. Tomasza Muchy z ok. urodzin.

15.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji małżonków Heleny i Ryszarda Masoń z okazji 45 rocz. ślubu.

Wtorek 23.04.2019 r. – Wtorek w Oktawie Wielkanocnej (Róża X)

7.00 Za ++ Elfrydę i Franciszka Roter, Jadwigę i Wolfganga Michalski, dziadków Chroszcz i Roter, Jerzego, Zelmę Chroszcz, Herberta Rekus, ks. Rajmunda Bigdoń, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka.

18.00 Za ++ matkę Elżbietę Brol, ojca Konrada, męża Mariana Sowa, dziadków Elżbietę i Józefa Pyka, Albinę i Jakuba Brol, Wilhelma i Otylię Sowa, Adelajdę i Józefa Sowa, szwagra Grzegorza Sowa, wujków Pawła i Leona Brol, Gerarda Kopyciok, Norberta Kaloch, Piotra i Gertrudę Cudok, kuzyna Marka Pyka, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 24.04.2019 r.Środa w Oktawie Wielkanocnej (Róża XI)

7.00 Za ++ ojca Jerzego Młynek, Hildegardę, Marka i Darię Ceglarek, dziadków Młynek, Zymela, Maks, Ceglarek, Sylwię Janta, Agatę, Mariana i Bogdana Tom, sąsiadów, ciocie, wujków, kuzynkę Ewę Sówka, ks. Kominka, ks. prob. Gołka, dusze w czyśćcu.

16.30 I. Za ++ Wojciecha Ludwig /pam. ur./, Elżbietę Brol, Marię Konieczną, Elżbietę i Huberta Baron, Adelajdę Kandzia, Joannę Pietrek, Rufina Jon, dziadków, SM Bogusławę Jon, ks. Gołka, ks. Kominka.

II. Za ++ rodziców Marię i Melchiora Lukoszek, Annę Marzec, Natusia Duszyńskiego, ++ z rodzin Zymela, Sosna, Pietrek, Maniecki, Ciecierski i Gmyrek.

Czwartek 25.04.2019 r. – Czwartek w Oktawie Wielkanocnej (Róża I M)

7.00 Za ++ Franciszka, Franciszkę, Urszulę Kompała, Alojzego i Annę Kopyciok, ++ z rodzin Kompała, Kopyciok, dusze w czyśćcu, ks. prob. Henryka Gołka i ks. Damiana Kominka.

16.00 Za ++ matkę Elżbietę Baron / rocz. śm./, ojca Huberta Baron, siostrę Joannę Pietrek, dziadków Prandzioch, Baron, Jon, Senkiewicz, ciocie, wujków, Darka i Mateusza Zgorzały, Mirosława Baron, ks. Henryka Gołka i ks. Damiana Kominka.

Piątek 26.04.2019 r. – Piątek w Oktawie Wielkanocnej (Róża II M)

7.00 Za ++ synów Piotra, Wojciecha Bodora, rodziców Jana i Gertrudę, braci, bratowe, Rafała, Stefana, Annę, Anielę Wojsa, siostrę jej męża Krystynę, Jana Czolkos, Walentego, Jana, Annę, Helenę i Małgorzatę Bodora, Hildegardę, Jerzego, Fonkiewicz, Norberta Fiola, Małgorzatę, Michała Węglowskich, pokrewieństwo Wojsa, Zymela, Pietrzyk, Bodora, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

18.00 I. Za ++ matkę Annę Kompała/pam. ur./ ojca Walentego Kompała, Wincentego i Marię Lempke, brata Józefa Lempke, Jana i Zofię Fabian, Adelajdę Fabian, Karola Sowa, Jana i Beatę Sowa, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, chrzestnego, kuzynostwo, pokrew., ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + Annę Bienia, matkę śp. ks. Dariusza Bieni.

Sobota 27.04.2019 r. – Sobota w Oktawie Wielkanocnej (Róża I)

8.00 I. Za + męża Emila Burek /pam. śm./, rodziców Piotra, Matyldę Sowa, ++ teściów, siostrę Annę, braci Jerzego, Erwina, Krystynę Tkacz, Floriana Sowa, Piotra Jędruś, dwóch szwagrów Joachima i Henryka, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

II. Za ++ Marię Kulik, Lidię Brol oraz Ernę Rokosa – ofiarowana od mieszkańców ul. Piaskowej i ks. Gołka.

15.00 I Nieszpory Odpustowe – z udziałem parafian z Sadowa.

17.00 I. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Marii Danysz z okazji 70 rocz. urodzin.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie oraz światło Ducha Świętego w int. Nikoli Potempa z okazji 18 rocz. ur.

Niedziela 28.04.2019 r. – II Niedziela Wielkanocy – Odpust parafialny

8.00 Za Parafian.

11.00 Suma odpustowa:

I. Za Parafian.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski szczególnie za łaskę Chrystusowego kapłaństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę i zdrowie w dalszej pracy duszpasterskiej w intencji ks. Alojzego Drozda z okazji 84 rocz. ur.

III. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji małżonków Magdaleny i Norberta Knop z okazji 50 rocz. ślubu.

15.00 Nieszpory odpustowe.

15.30 Za ++ Annę i Adolfa Reska, Marię i Karola Nowak, Norberta Nowak, Pawła Pietrek, Paulinę i Henryka Psyk, dziadków Reska, Nowak, Gmyrek, Osadnik, ++ z pokrewieństwa ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.