05 - 12.07.2020 r.

Niedziela 5.07.2020 r. – XIV Niedziela zwykła

8.00 Za + Pawła Kompałę – zamiast wieńca od kuzyna Huberta Fabian z rodziną.

11.00 Ku czci Chrystusa Eucharystycznego w intencji Kingi Mazur z okazji I Komunii św. i urodzin oraz w intencji jej rodziców i chrzestnych.

12.15 Za żywych i zmarłych z rodzin Zazgórnik i Dydoń.

15.30 Za parafian.

Poniedziałek 6.07.2020 r. – wspom. bł. M. Teresy Ledóchowskiej (Róża VIII)

18.00 I. Za + żonę Krystynę Tkacz, Henryka Prandzioch, Władysława, Piotra, Bernarda i Mateusza Tkacz, Annę i Henryka Kochanek, Małgorzatę Jaksik, Emila Burek, Joachima Nancka, Jerzego, Erwina i Floriana Sowa, Tadeusza Miekin, Annę Drynda, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + Jerzego Gembała, jego ++ rodziców i teściów, ++ z rodzin Zok, Koenig, Plaza i Pyrek, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

Wtorek 7.07.2020 r. – dzień powszedni (Róża IX)

7.00 Za + matkę Otylię Piskoń /rocz. śm./, ojca Jerzego Stajenda, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynostwo, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 8.07.2020 r.– wspomnienie św. Jana z Dukli (Róża X i XI)

8.00 Za ++ ojców Karola Myland i Augustyna Jaguś, Annę i Jana Kurzac, brata Jana Myland, bratanka Dawida Myland, chrześnicę Patrycję Kurzac, dziadków Myland, Jaguś, Łupierz i Polak, ++ ciocie i wujków, ++ koleżanki i kolegów, sąsiadów, ks. Damiana Kominka i jego matkę, ++ kapłanów, siostry zakonne, ++ z rodzin Kornek, Kaletka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 9.07.2020 r. – dzień powszedni (Róża I M)

18.00 Za + męża Adama Gansiniec /pam. ur./, teścia Józefa Gansiniec, rodziców Annę i Teofila Sowa, dziadków Annę i Mateusza Rokosa, Marię i Karola Sowa, Władysławę i Władysława Mastalerz, Hildegardę i Pawła Gansiniec, Alfonsa Majchrzyk, Eugeniusza Gazda, Ewalda Pawełek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 10.07.2020 r.– dzień powszedni (Róża II M)

18.00 I. Za ++ rodziców Jana i Wiktorię Hewig, Aleksandra i Marię Maruszczyk, siostry Elżbietę i Teresę, Kazimierza i Agnieszkę Maruszczyk, ciocie, wujków, dziadków Hewig, Maruszczyk, Kuliś, Kuczerajter, Huberta i Elżbietę Baron, Joannę Pietrek, Edwarda Dziembała, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + Hildegardę Leja /30 dzień po śm./.

Sobota 11.07.2020 r. – święto św. Benedykta, patrona Europy (Róża I)

8.00 Za ++ ojca Jana Kosytorz /pam. ur./, matkę Magdalenę, Martę i Wilhelma Gawenda, Weronikę, Joachima i Grzegorza Kosytorz, Edwarda, Marię i Pawła Sarach, Anielę i Ludwika Danysz, Maksymiliana Kurzac, Henryka Wojsa, Marię Kochanek, dziadków z obu stron, sąsiadów i dusze w czyśćcu.

15.00 Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże opiekę i zdrowie oraz opiekę Aniołów Stróżów dla dzieci w intencji rodziny Kocyba.

17.00 Za ++ Urszulę i Norberta Zymeła, Tadeusza Czapczyńskiego, ++ z pokrewieństw Czapczyński, Pałasz, Zymeła i Kampczyk, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Niedziela 12.07.2020 r. – XV Niedziela zwykła

8.00 Za + Gintra Łupierz – ofiarowana od II męskiej Róży różańcowej.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie oraz światło Ducha Świętego w intencji Sabiny Zygmunt z okazji 25 rocz. ur. oraz w intencji Marleny Kandzia z okazji 20 rocz. ur.

15.30 Za ++ rodziców Jadwigę i Emila Pietrek, brata Eryka, ciocię Elżbietę, męża Zygmunta, teściów Annę i Bernarda Drynda, ++ dziadków Pietrek, Drynda, Kazek i Piekacz, ++ pradziadków, wujków Urbanów, Romana, Agnieszkę, Annę, Gintra, Marka i Roberta Łupierz, Józefa, Franciszkę i Jana Hanszla, Czesława Ceglarek, Gotfryda Schindler, Sylwię Janta, Gertrudę Sówka, ++ z rodziny Kazek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu..