16 - 24.10.2021 r.

Sobota 16.10.2021 – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

8.00 Za ++ rodziców Elżbietę i Karola Molenda, Jadwigę i Józefa Masoń, Martę i Stanisława Czubak, brata Gerarda Molenda, szwagrów Józefa Paruzel i Albina Patoń, Jerzego Krawczyk, Mariana i Łukasza Aleksandrowski, Andrzeja Molenda, S.M. Bogusławę Jon, ciocie, wujków, dziadków Wojsa, Molenda, Masoń i Helisz, ks. prob. Wolnika, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00 I. Do Bożej Opatrzności o zdrowie, błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla rodziców Magdaleny i Rudolfa Bodora oraz ich dzieci z rodzinami.

II. Za + syna Piotra, chrzestnego Wojciecha, rodziców z obu stron, braci, bratowe i ich rodziców, siostrę i jej męża, ++ z rodzin Bodora, Fonkiewicz, Węglowskich, ++ z pokrewieństwa Bodora, Wojsa, Zymela, Pietrzyk, kapłanów i dusze w czyśćcu.

Niedziela 17.10.2021 – XXIX Niedziela zwykła

8.00 I. Za + Arkadiusza Burek – ofiarowana od mieszkańców ul. Piaskowej i ks. Gołka.

II. Za pracowników służby zdrowia z okazji święta św. Łukasza.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Renaty i Adama Zymela z okazji 15 rocz. ślubu oraz w intencji ich dzieci z prośbą o Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego.

15.30 Za ++ ojca Romana Parkitny, dziadków Janinę i Antoniego Parkitny, Julię i Józefa Nowak, Elżbietę i Tomasza Jaguś, Franciszkę i Józefa Wałęga,++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka, dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 18.10.2021 – święto św. Łukasza

7.00 Za + męża Piotra Kandzia /pam. ur./, rodziców Irenę i Zenona Kowalczyk, Martę i Konrada Kandzia, dziadków Hanszla, Kowalczyk, Kandzia, Jerzego i Łucję Hanszla, Pawła Pietrzak, Edwarda Ciesielski i Krystynę Koloch.

18.00 I. Za ++ ojca Józefa Paruzel, dziadków Elżbietę i Karola Molenda, Gertrudę i Franciszka Paruzel, wujków Gerarda, Albina, Mariana, Emila, kuzynów Andrzeja, Łukasza, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. prob. Wolnika, ks. Damiana Kominka.

II. Za ++ rodziców Łucję i Jerzego Kampczyk, braci Henryka i Waldemara, Zofię, Antoniego, Otylię i Pawła Kampczyk, Józefa Konieczko, Cecylię i Ryszarda Foyer, Jadwigę i Augustyna Świerc, ++ z pokrewieństwa, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 19.10.2021 – dzień powszedni

7.00 O przezwyciężenie zła w parafii.

18.00 I. Za ++ matkę Jadwigę Michalski /pam. ur./, ojca Wolfganga Michalski, rodziców Annę i Franciszka Mielczarek, brata Józefa Mielczarek, Stefana i Renatę Skubała, Rudolfa Gawenda, Leona Ginter, Leona Werner, Jerzego Kozala, Gerarda Krauze, Adelajdę Fabian, ++ z pokrewieństwa z obu stron, znajomych, koleżanki i kolegów, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka, dusze w czyśćcu.

II. Za + brata Stefana Kucierajter, ++ rodziców Marię i Tadeusza Kucierajter oraz dusze w czyśćcu.

Środa 20.10.2021 – wspomnienie św. Jana Kantego

7.00 O zdrowie dla wszystkich chorych i cierpiących oraz o zatrzymanie epidemii koronawirusa.

16.30 I. Za ++ ojców Lucjana Pietrek, Marka Hampel, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu.

II. Za + ojca Norberta Pietrek, rodziców Annę i Alfonsa Kurda oraz kuzyna Marcina Bieleckiego.

Czwartek 21.10.2021 – dzień powszedni

7.00 Za ++ rodziców Eryka i Adelajdę Młynek, dziadków Młynek, Pietrek, ++ ciocie, wujków, kapłanów i dusze w czyśćcu.

18.00 I. Za ++ Jadwigę Lempke /pam. ur./, Henryka Pietrek, Franciszka i Halinę Szromik, Roberta i Henryka Lempke, Alicję i Zygmunta Kasprzak, Justynę Molenda, Marię Kulik, Franciszka Żydek, babcie, dziadków, ciocie, wujków z obu stron, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ ojców Jerzego Zymela i Edwarda Dziembała, ++ dziadków Zymela, Dziembała, Woźny i Stefaniuk, ++ ciocie, wujków, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 22.10.2021 – wspomnienie św. Jana Pawła II

7.00 Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji rodzin.

18.00 Za ++ rodziców Annę i Walentego Kompała, Wincentego i Marię Lempke, braci Pawła Kompała i Józefa Lempke, Zofię, Jana i Adelajdę Fabian, Karola i Eugenię Sowa, Jana i Beatę Sowa, ++ z pokrewieństwa, ciocie, wujków, chrzestnych, kuzynki, kuzynów, dziadków z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka.

Sobota 23.10.2021 – dzień powszedni

8.00 I. Za ++ matkę Irenę Halemba, ojca Gotfryda Schindler, dziadków Łupierz, Błaszczyk, Halemba, Schindler, kuzynów Marka i Roberta Łupierz, Piotra Szymik, ciocie, wujków, Zygmunta Drynda, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Za parafian.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie oraz światło Ducha Świętego w intencji Pauliny Bronder z okazji 18 rocz. ur.

Niedziela 24.10.2021 – XXX Niedziela zwykła

8.00 W intencjach misyjnych Kościoła.

11.00 Za + Stefana Kucierajter – ofiarowana od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej.

15.30 Za ++ Annę i Józefa Kucierajter, Helenę i Ryszarda Gilmajster, brata Czesława, Krystynę Adamską, dziadków, ciocie, wujków, kuzynostwo z obu stron, Iwonę Gawęda, Marcina Matusek, Marka Hampel, ++ sąsiadów, kapłanów, S.M. Bogusławę Jon i dusze w czyśćcu.