14 - 21.10.2018 r.

Niedziela 14.10.2018 r. – XXVIII Niedziela zwykła

8.00 Za Parafian – o owocne przeżycie odnowienia Misji świętych.

11.00 W intencji studentów naszej parafii.

15.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Barbary i Brunona Polak z okazji 30 rocz. ślubu.

Poniedziałek 15.10.2018 r. – wspom. św. Teresy od Jezusa

7.00 Za + Jadwigę Lempke /pam. ur./, Henryka Pietrek, Halinę i Franciszka Szromik, szwagra Zygmunta, Justynę Molenda, SM. Bogusławę Jon, ++ wujków, Henryka Lempke, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

18.00 Za + męża Jerzego Sowa /pam. ur./, syna Floriana Sowa, pokrewieństwo Sowa i Dziembała.

Wtorek 16.10.2018 r. – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

7.00 Za ++ dziadków Paulinę i Franciszka Pietrek, rodziców Jadwigę i Emila Pietrek, Zygfryda Tinschert, ciocię Elżbietę, brata Eryka, Zygmunta Drynda, Czesława Ceglarek, Gotfryda Schindler, Franciszkę, Józefa i Jana Hanszla, Agnieszkę, Romana, Marka, Annę i Roberta Łupierz, dwóch wujków Urbanów, pradziadków Pietrek i Gmyrek, ks. prob. Wolnika i dusze w czyśćcu.

18.00 Za ++ matkę Irenę Halemba, ojca Gotfryda Schindler, dziadków Łupierz, Błaszczak, Schindler
i Halemba, kuzynów Marka i Roberta Łupierz, Piotra Szymek, ciocie, wujków, Zygmunta Drynda, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Środa 17.10.2018 r. – wspom. św. Ignacego Antiocheńskiego

7.00 Za ++ matkę Jadwigę Hanszla /pam. ur./, ojca Teodora Hanszla, Józefa, Ernestynę, Jerzego, Ernesta Respondek, Józefa, Stanisława Kupiec, Józefa Wieczorek, pokrew. z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, dusze w czyśćcu.

16.30 Za + Justynę Tyrol /pam. ur./, męża Kazimierza, Jerzego Baron, Annę i Klemensa Baron, Łucję i Ryszarda Molenda, Monikę Kocyba, Helenę i Pawła Tyrol, Jolantę Schabowską, ciocie, wujków, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Czwartek 18.10.2018 r. – święto św. Łukasza Ewangelisty

7.00 Za ++ rodziców Alojzego i Marię Psiuk, Stanisława i Władysławę Winiszewskich, siostrę Józefę Stępień, brata Pawła Psiuk, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynów, kuzynki, rodziców chrzestnych, ++ teściów, ++ kapłanów, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

18.00 I. Za + męża Piotra Kandzia, rodziców Irenę i Zenona Kowalczyk, Martę i Konrada Kandzia, Jerzego i Łucję Hanszla, dziadków Hanszla, Kowalczyk, Kandzia, Gawenda, Edwarda Ciesielski, Pawła Pietrzak i Krystynę Kaloch.

II. Za + Genowefę Bartosik – w 30 dzień po śmierci

Piątek 19.10.2018 r. – dzień powszechni

7.00 Za + Annę Bula – w 30 dzień po śmierci.

15.00 I. Ku czci Miłosierdzia Bożego w intencji Klubu Seniora, emerytów, rencistów i starszych wiekiem parafian oraz czcicieli Miłosierdzia Bożego.

II. Za + Joannę Pietrek – od mieszkańców ul. Lompy i Zielonej.

18.00 Za + matkę Elżbietę Baron /pam. ur./, ojca Huberta, siostrę Joannę Pietrek, dziadków Baron, Jon, Skubała i Rogocz, ++ z pokrewieństwa, Patrycję Kurzac, Mariana i Grzegorza Sowa, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 20.10.2018 r. – wspom. św. Jana Kantego

8.00 Za ++ rodziców Marię i Augustyna Sitek, siostrę Helenę, bratową Krystynę, dziadków, Jerzego Spałek, Reginę Serafin, Ritę, Pawła i Zygmunta Maruszczyk, Henryka Kampczyk, Karola Sowa, Annę i Feliksa Mrozek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00 I. Za ++ męża Pawła Pietrek, Norberta Nowak, Józefa Pietrek, Franciszkę Burek /rocz. śm./, babcie, dziadków, ciocie, wujków, kuzynów, Stanisława Koloch, Grażynę Janik, Marka Hampel, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Ewy i Eugeniusza Laska z okazji 20 rocz. ślubu.

Niedziela 21.10.2018 r. – XXIX Niedziela Zwykła – Niedziela Misyjna

8.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Iwony i Zbigniewa Blatoń z okazji 25 rocz. ślubu.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Piotra Dulskiego z okazji 65 rocz. urodzin oraz z okazji przejścia na emeryturę, a także w intencji dzieci i ich rodzin z prośba o Boże błogosławieństwo.

15.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Krzysztofa Paruzel z okazji 50 rocz. urodzin.