15 - 23.12.2018 r.

Sobota 15.12.2018 r. – dzień powszedni (Róża V)

17.00 Za + syna Floriana Sowa /pam. ur./, męża Jerzego /rocz. śm./, pokrew. Sowa i Dziembała.

Niedziela 16.12.2018 r. – III Niedziela Adwentu

8.00 Za Parafian.

11.00 Za Parafian.

15.30 I. Za + ojca Henryka Kandzia /pam. ur./, dziadków Nowak, Kandzia, Wacławek, Adelajdę Kandzia, Eryka Marchewka, Konrada i Anielę Nowak, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + ojca Norberta Gmyrek /pam. ur./.

Poniedziałek 17.12.2018 r. – dzień powszedni (Róża VI)

7.00 Za + matkę Annę Drynda, teścia Bronisława Joszko, babcie i dziadków z obu stron, Grażynę Janik, Julię i Franciszka Kucierajter, Józefa i Pawła Pietrek, Edmunda i Edwarda Bauman, Tadeusza, Wojciecha i Elżbietę Kogut, Jana i Gertrudę Serafin, Wiktorię Fiałkowską, Janinę i Zygmunta Janik, Marka Hampel, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00 Za + Henryka Kampczyk /rocz. śm./, matkę Łucję /pam. ur./, ojca Jerzego, brata Waldemara, Zofię, Antoniego i Otylię Kampczyk, Józefa Konieczko, Ryszarda Foyer, Jadwigę i Augustyna Świerc, ++ z pokrew., ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 18.12.2018 r. – dzień powszedni (Róża VII)

7.00 Za + Annę Bula – od VIII Róży różańcowej

17.00 Za + męża Norberta Nowak, Pawła Pietrek, Franciszkę i Jana Burek, Marię i Karola Nowak, Gertrudę i Herberta Flajszer, Elżbietę i Tomasza Jaguś, Dorotę i Jerzego Burek, Hildegardę i Jerzego Lisoń, Lillę Jaguś, Józefa Pietrek, ks. prob. Gołka i ks. D. Kominka.

Środa 19.12.2018 r. – dzień powszedni (Róża VIII)

7.00 Za + męża Dawida Myland, Patrycję Kurzac, Jana Myland, Kazimierza Kochel, Ernesta Murgot, ++ z rodzin Kucharczyk, Rykała, Myland, ks. Damiana Kominka i dusze w cz.

16.30 Za + matkę Danutę Bernaś /rocz. śm./, rodziców Małgorzatę i Michała Węglowski, Piotra Bernaś, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 20.12.2018 r. – dzień powszedni (Róża IX)

7.00 Za + Annę Bula – ofiarowana od mieszkańców ul. Kolejowej.

17.00 Za + żonę Gertrudę Sówka, rodziców Juliusza i Agnieszkę Sówka, Jana i Helenę Zymela, brata Jerzego Sówka, bratowe Teresę i Różę Sówka, Annę i Henryka Bula, Jerzego Młynek, szwagierkę Adelajdę Fabian, Józefa i Huberta Paprotny, Ewę i Iwonę Sówka, Sylwię Janta, Klarę i Marię Baron, Stefana Klinkert, Zygmunta Drynda, Jerzego i Marcina Strużyk, Ryszarda Białas, dziadków, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 21.12.2018 r. – dzień powszedni (Róża X)

7.00 Za + Norberta Gmyrek – z okazji 30 dnia po śmierci.

15.00 I. Ku czci Miłosierdzia Bożego w intencji Klubu Seniora, emerytów, rencistów i starszych wiekiem parafian oraz czcicieli Miłosierdzia Bożego.

II. Za + Adelajdę Kandzia /1 rocz. śm./

17.00 Za + Erwina Sowa, Piotra i Matyldę Sowa, Augustyna, Gertrudę, Huberta i Henryka Wręczycki, Urszulę i Stefana Kowol, Annę i Henryka Kochanek, Floriana Sowa, 3 szwagrów, Krystynę Tkacz, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 22.12.2018 r. – dzień powszedni (Róża XI)

8.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w int. rodzin Danysz, Laskowski i Zembik.

17.00 Za ++ rodziców Zofię i Ryszarda Masoń, córkę Reginę Serafin, brata Bernarda, rodziców Klarę i Stefana Spałek, brata Jerzego, Ritę, Pawła i Zygmunta Maruszczyk, Helenę Sitek, Adelajdę Fabian, Anneliese Schmell, pokrew., ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Niedziela 23.12.2018 r. – IV Niedziela Adwentu

8.00 Za Parafian.

11.00 Za + Marię Kulik – ofiarowana od koleżanek i kolegów z klasy.

15.30 Za + męża Aleksandra Świerczyńskiego, rodziców Józefa i Jadwigę Grzyb, Józefa i Paulinę Świerczyński, siostry, braci, szwagrów, bratowe, kuzynostwo, sąsiadów, pokrewieństwo, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.