25.06. - 03.07.2022 r.

Sobota 25.06.2022 – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP (Róża VIII)

8.00 Za ++ rodziców Emilianę i Jerzego Młynek /5 rocz. śm./, Anielę i Pawła Janta /pam. ur./, córkę Sylwię Janta, dziadków, ciocie, wujków, kuzynkę Ewę, szwagra Bernarda Kaczmarek, Zygmunta Drynda, Walentego Paprotny, sąsiadów, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

17.00 I. Za + syna Dawida Myland, rodziców Łucję i Konrada Kurzac, Karola Myland, braci Jerzego, Maksymiliana Kurzac, Jana Myland, Patrycję Kurzac, Jana Kluge, Jerzego Lempa, Ernesta Murgot, dziadków, ciocie, wujków z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Lucyny Wojsa z okazji 65 rocznicy urodzin.

Niedziela 26.06.2022 – XIII Niedziela zwykła

8.00 Za parafian.

11.00 W intencji wszystkich ojców naszej parafii z okazji Dnia Ojca.

15.30 Za + ojca Karola Nowak z okazji Dnia Ojca.

Poniedziałek 27.06.2022 – dzień powszedni (Róża IX)

18.00 I. Za ++ rodziców Annę i Franciszka Kowolik, Ernesta i Krystynę Kowolik, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu.

II. Za + Łucję Kompała – zamiast wieńca od rodziny Just.

Wtorek 28.06.2022 – wspomnienie św. Ireneusza (Róża X i XI)

7.00 I. Za ++ ojca Pawła Maruszczyk /pam. ur./, matkę Ritę, brata Zygmunta, rodziców Marię i Henryka Neuman, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu.

II. Za dusze w czyśćcu.

Środa 29.06.2022 – Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła (Róża I M)

8.00 I. Za ++ Jadwigę i Józefa Gmyrek, Jadwigę, Rutę i Norberta Gmyrek, Martę i Józefa Młynek, Marię, Florentynę i Wincentego Dziembała, Franciszka Dziembała, Henryka Miłota, dziadków Gmyrek i Sowa, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Za ++ Julię Nowak /rocz. śm./, ojca Józefa, Elżbietę i Tomasza Jaguś, Jana i Franciszkę Burek, Franciszka i Lillę Jaguś, Aleksandrę Nowak, Reginę Serafin, Romana Parkitnego, Czesława Siwczak, Emanuela Szulc, Pawła i Lucjana Pietrek, chrzestnych, ciocie, wujków, kuzynostwo, dziadków Nowak, Mańka i Jaguś, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Czwartek 30.06.2022 – dzień powszedni (Róża II M)

18.00 I. Za + męża Marka Hampel /rocz. śm./, Genowefę Hampel, Joannę Sojka, Marcina Matusek, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, Grażynę Janik, Annę Drynda, Pawła, Emanuela, Lucjana Pietrek, Stefana Kucierajter, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za młodzież naszej parafii.

Piątek 01.07.2022 – I Piątek (Róża I)

7.00 I. Za ++ ojca Wincentego Lempke /pam. ur./, matkę Marię Lempke brata Józefa Lempke, rodziców Walentego i Annę Kompała, brata Pawła Kompała, dziadków, ciocie, wujków, kuzynostwo z obu stron, chrzestnego, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

II. Za + matkę Adelajdę Sowa /rocz. śm./, ojca Józefa, brata Jana, szwagra Jerzego, Grzegorza i Mariana Sowa, dziadków Sowa, Kawa, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

18.00 Ku czci NSPJ w intencji dzieci, które przystąpiły do I Komunii św. i ich rodziców.

Sobota 02.07.2022 – I Sobota (Wszystkie Róże)

8.00 Ku czci Niepokalanego Serca NMP i Królowej Różańca św. w intencji Róż różańcowych.

12.00 Msza święta w intencji nowożeńców: Magdalena Pietrek i Dawid Wajs.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie oraz dary Ducha Świętego w intencji Julii Joszko z okazji 18 rocz. ur.

Niedziela 03.07.2022 – XIV Niedziela zwykła

8.00 Za parafian.

11.00 I. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Henryka Danysz z okazji 59 rocz. ur.

II. O Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla personelu medycznego i dla wszystkich, którzy pomagali w chorobie i rehabilitacji – dar Henryka Danysz.

15.30 Chrzty i roczki (jeśli nie będzie zgłoszeń, msza będzie odprawiona za parafian).