18-25.08.2019 r.

Niedziela 18.08.2019 r. – XX Niedziela zwykła

8.00 Za + Różę Ludwig – ofiarowana od córki z mężem i wnuków z rodziną oraz krewnych z Bielska-Białej.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Waltra i Jerzego Koenig z okazji urodzin.

15.30 Za ++ Augustyna, Annę i Norberta Szymański, męża Gintra Czaja, Antoniego, Annę, Herberta, Paulinę, Ewalda i Józefa Czaja, Elżbietę i Alfreda Reska, dziadków Łupierz, kuzynostwo, Annę i Pawła Kampa, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 19.08.2019 r. – dzień powszedni (Róża II M)

18.00 Za ++ ojca Ludwika Danysz, matkę Marię Kochanek, Grzegorza Kosytorz /pam. ur./, matkę Anielę Danysz, dziadków Lubos, Danysz i Kochanek, Marię, Pawła i Edwarda Sarach, Magdalenę, Jana, Joachima i Weronikę Kosytorz, Henryka Wojsa, Maksymiliana Kurzac, ++ z pokrewieństw Danysz i Kochanek, Teresę Polak, ++ siostry zakonne, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka oraz dusze w czyśćcu.

Wtorek 20.08.2019 r. – wspomnienie św. Bernarda (Róża I)

7.00 Za + syna Marka Ceglarek, żonę Hildegardę Ceglarek, rodziców Jerzego i Jadwigę Ceglarek, teściów Antoniego i Franciszkę Matusek, Darię Ceglarek oraz ++ z pokrewieństwa.

Środa 21.08.2019 r. – wspomnienie św. Piusa X (Róża II)

8.00 Za ++ rodziców Joannę i Ludwika Sowa, Klarę i Rocha Popiołek /pam. ur./, męża Karola Popiołek, córkę Teresę Polak, bratanka Henryka, braci Pawła i Franciszka Sowa, bratową Helenę Sowa, szwagra Jana Golenia, ciocię Marię Piec, Jerzego Sowa, ++ sąsiadów z ul. Polnej, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Czwartek 22.08.2019 r. – wspomnienie NMP Królowej (Róża III)

18.00 Za ++ rodziców Piotra i Gertrudę Pietrek, Brunona i Łucję Pietrek, Marię i Jerzego Speer, Katarzynę i Józefa Stanek, Piotra Kurzac, Norberta Kucierajter, Łucję i Ryszarda Molenda, Marię i Jerzego Papież, Jerzego Baron, Rozalię i Stanisława Molenda, S.M. Bogusławę Jon, Elfrydę i Alojzego Poleśny, Marię i Leonarda Pietrek, Jana Kasprzyk, pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu.

Piątek 23.08.2019 r. – dzień powszedni (Róża IV)

18.00 Za + córkę Patrycję Gmyrek /14 rocz. śm./ oraz za dusze w czyśćcu.

Sobota 24.08.2019 r. – święto św. Bartłomieja, Apostoła (Róża V)

8.00 Za + syna Floriana Sowa /19 rocz. śm./, męża Jerzego Sowa, rodziców Józefa i Anastazję Dziembała, Piotra i Matyldę Sowa, brata Józefa, bratanka Henryka Dziembała, 4 szwagrów, Andrzeja i Anetę Duda, Henryka i Annę Kochanek, Krystynę Tkacz, Martę, Józefa, Pawła i Teresę Łupierz, Krystynę Kochanek, dziadków z obu stron, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

17.00 Za ++ rodziców Magdalenę i Jana Kosytorz, Martę i Wilhelma Gawenda, Weronikę, Joachima i Grzegorza Kosytorz, Edwarda, Marię i Pawła Sarach, Anielę i Ludwika Danysz, Maksymiliana Kurzac, Henryka Wojsa, Marię Kochanek, ++ dziadków, sąsiadów i dusze w czyśćcu.

Niedziela 25.08.2019 r. – XXI Niedziela zwykła

8.00 Za Parafian.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji rodziny Beaty i Romana Kurzac.

15.30 Za ++ Augustyna Zazgórnik /pam. ur./, Jerzego Baron, Joannę Pietrek, dziadków Baron, Molenda, Zazgórnik i Zymela, wujków, ciocie, kuzynów, Teresę Polak, Karola Sowa, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.