22 - 30.01.2022 r.

Sobota 22.01.2022 – dzień powszedni (Róża III)

8.00 I. Za ++ Hildegardę Konopka /pam. ur./, ojca Jerzego Konopka, Marię i Bernarda Halemba, Marię i Feliksa Hadyk, ++ z rodzin Konopka, Jon, Fraj, Halemba, Grzyszczok, Bartocha, ++ sąsiadów, księży, siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ dziadków Ritę i Pawła Maruszczyk, Marię i Henryka Neuman, wujka Zygmunta, ++ z pokrewieństwa, ++ sąsiadów, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Anny i Mariusza Just z okazji 15 rocznicy ślubu oraz córki Amelii z okazji urodzin.

Niedziela 23.01.2022 – III Niedziela zwykła

8.00 Ku czci św. Pawła Apostoła w intencji Grupy lektorskiej.

11.00 W intencji babci i dziadków z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

15.30 Za + dziadka Pawła Kampczyk z okazji Dnia Dziadka – ofiarowana od wnuków Kasi i Dawidka.

Poniedziałek 24.01.2022 – wspom. św. Franciszka Salezego (Róża IV)

7.00 O błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinach.

18.00 I. Za ++ ciocię Elżbietę, brata Eryka /rocz. śm./, męża Zygmunta, rodziców Jadwigę i Emila Pietrek, Annę i Bernarda Drynda, dziadków Pietrek, Drynda, Kazek, Piekacz, pradziadków, 2 wujków Urbanów, ++ z rodzin Hanszla, Łupierz, Drynda, Kazek, Czesława Ceglarek, Gotfryda Schindler, Sylwię Janta, Walentego Paprotny i dusze w czyśćcu.

II. Za + babcię Marię Pietrek, dziadków Annę i Pawła Wróbel, Lucjana Dawidziak, wujków Jana Jaguś i Romana Jon, Zygmunta Dawidziak, Marię Nowak i ++ z pokrewieństwa z obu stron.

Wtorek 25.01.2022 – Święto Nawrócenia św. Pawła Ap. (Róża V)

7.00 O nawrócenie grzeszników w rodzinach.

18.00 Za + babcię Łucję Pietrek – ofiarowana od prawnuczek Katarzyny i Natalii Szajer z okazji Dnia Babci.

Środa 26.01.2022 – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa (Róża VI)

7.00 Za parafian.

16.30 I. Za ++ ojca Karola Popiołek /pam. ur./, matkę Marię Popiołek, siostrę Teresę Polak, Urszulę Just, ojca Alojzego Just, Ludwika Piechota, ++ z rodzin Just, Popiołek, Sowa, Niewiadomski, ++ księży, siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

II. Za + Annę Piskoń – ofiarowana od rodzin Zamoski i Wojsa.

Czwartek 27.01.2022 – dzień powszedni (Róża VII)

7.00 O nawrócenie grzeszników w rodzinach.

18.00 I. Za ++ męża Pawła Spałek /rocz. śm./, córkę Reginę Serafin, rodziców Zofię i Ryszarda Masoń, brata Bernarda, Klarę, Stefana i Jerzego Spałek, Ritę, Pawła i Zygmunta Maruszczyk, Marię, Augustyna i Helenę Sitek, Irenę Sowa, Adelajdę Fabian, Anneliese Schmell, pokrewieństwo, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + Franciszka Jaguś – ofiarowana od rodzin Pyka i Umlauf.

Piątek 28.01.2022 – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu (Róża VIII)

7.00 O błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinach.

18.00 I. Za ++ rodziców Różę i Józefa Bodora, Hildegardę i Józefa Sojka, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynostwo, dusze w czyśćcu.

II. Za + ojca Jerzego Zymela, dziadków Zymela, Woźny, Sojka i Bodora, ++ ciocie, wujków, Sylwię Janta, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 29.01.2022 – dzień powszedni (Róża IX)

8.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.

15.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Anny Sowa z okazji 75 rocznicy urodzin.

17.00 Za ++ ojca Gintra Łupierz /pam. ur. i rocz. śm./, matkę Annę Łupierz, braci Marka i Roberta, dziadków Agnieszkę i Romana Łupierz /pam. ur./, Annę i Konstantego Prandzioch, Marię i Huberta Sonnek, wujka Gotfryda Schindler, ++ z pokrewieństwa Łupierz, Prandzioch, Pietrek, Hanszla, Ceglarek, Drynda, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Niedziela 30.01.2022 – IV Niedziela zwykła

8.00 Za parafian.

11.00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę i zdrowie oraz światło Ducha Świętego w intencji Jana Dulskiego z okazji 73 rocz. ur. oraz w intencji Jana Mrozińskiego z okazji 21 rocz. ur.

15.30 Do Bożej Opatrzności ku czci św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Józefa Maruszczyk z okazji 60 rocznicy urodzin i jako podziękowanie za szczęśliwe przepracowane lata pracy.