28.03. - 5.04.2020 r.

Sobota 28.03.2020 r. – dzień powszedni (Róża X i XI)

I. Za ++ rodziców Teofila i Matyldę Danysz, Barbarę, Franciszka, Stefana Kadłubek, braci Alfonsa, Józefa, Pawła Kadłubek, Ludwika, Alfonsa, Tomasza, Józefa, Pawła i Bogdana Danysz, Anastazję i Jerzego Stanek, Pawła Pawlik, Gerarda Jakubczyk, bratowe Anielę, Stefanię i Małgorzatę Danysz, Jadwigę, Jana i Mariana Kowalczyk, ciocie, wujków, kuzynostwo, sąsiadów, S.M. Artemię i ++ siostry zakonne, ks. Michała Wojsyka, Ks. Michała Brzozę, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, ks. Michała Adamka, Huberta Oleksik i ks. Alojzego Oleksika, ++ dobrodziejów i dusze w czyśćcu.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Mirosława Masoń z okazji 50 rocz. ur.

Niedziela 29.03.2020 r. – V Niedziela Wielkiego Postu

I. Do Miłosierdzia Bożego o ustanie epidemii koronawirusa.
II. Za + męża Jerzego Sowa, synów Grzegorza i Mariana Sowa, Otylię i Wilhelma Sowa, Adelajdę i Józefa Sowa, Klarę i Wincentego Świerczyński, Gertrudę i Piotra Cudok, Norberta Kaloch, ciocie, wujków i kuzynów z obu stron, dziadków Sowa, Kawa i Gmyrek, ks. Damiana Kominka i ks. prob. Gołka.

Poniedziałek 30.03.2020 r. – dzień powszedni (Róża I M)

I. Za + matkę Elżbietę Jaguś /pam. ur./, ojca Tomasza, Julię i Józefa Nowak, Jana i Franciszkę Burek, Lillę Jaguś, Aleksandrę i Adolfa Nowak, Lidię i Piotra Brzezina, Reginę Serafin, Romana Parkitnego, Pawła Pietrek, Czesława Siwczak, ciocie, wujków, kuzynostwo, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, ks. prob. Wolnika i dusze w czyśćcu.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski szczególnie za łaskę Chrystusowego kapłaństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę i zdrowie w dalszej posłudze w int. ks. prał. Franciszka Baliona w 48. rocz. święceń kapł.

Wtorek 31.03.2020 r. – dzień powszedni (Róża II M)

I. Za ++ rodz. Jadwigę i Wolfganga Michalski /rocz. śm./, rodz. Annę i Franciszka Mielczarek, brata Józefa Mielczarek, Stefana i Renatę Skubała, Rudolfa Gawenda, szwagrów Leona, Jerzego i Leona, ciocie, wujków, kuzynostwo, dziadków z obu stron, ks. Rajmunda i dusze w czyśćcu.

II. Za + męża Gintra Czaja /5 rocz. śm./.

Środa 1.04.2020 r. (Róża I)

I. Za + męża Pawła Spałek, córkę Reginę Serafin, rodziców Zofię i Ryszarda Masoń, brata bernarda, Klarę, Stefana i Jerzego Spałek, Ritę, Pawła i Zygmunta Maruszczyk, Marię, Augustyna i Helenę Sitek, Adelajdę Fabian, Anneliese Schmell, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za + męża Dawida Myland /rocz. śm./, kuzynkę Patrycję Kurzac, ++ z rodzin Kucharczyk, Rykała i Myland, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

Czwartek 2.04.2020 r.  Czwartek (FZŚ)

I. Za + ojca Józefa Sowa /rocz. śm./, matkę Adelajdę, dziadków Sowa, Kawa, Jerzego, Grzegorza i Mariana Sowa, pokrewieństwo z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Ku czci Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w intencji kapłanów, misjonarzy, zakonników, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania.

Piątek 3.04.2020 r. – I Piątek (Róża II)

I. Za + męża Karola Myland i ojca Piotra Łupierz /pam. ur./, Marię i Jerzego Łupierz, Patrycję Kurzac, Dawida i Jana Myland, teściów, Annę i Henryka Potempa, Rutę i Norberta Gmyrek, Jerzego Lempa, Józefa i Martę Sitek, ++ z pokrewieństwa, kuzynów, dziadków, sąsiadów, ks. prob. Gołka, ks. prob. Wolnika, ks. D. Kominka i dusze w cz.

II. Ku czci NSPJ w intencji dzieci I Komunijnych i ich rodziców.

III. Za + matkę Marię Kochanek /rocz. śm./, rodziców Anielę i Ludwika Danysz, dziadków Danysz, Lubos i Kochanek, Marię, Pawła i Edwarda Sarach, Magdalenę, Jana, Grzegorza, Joachima i Weronikę Kosytorz, Henryka Wojsa, Maksymiliana Kurzac, Gertrudę Pradelok, ++ z pokrewieństwa Danysz i Kochanek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, ++ siostry zakonne i dusze w czyśćcu.

Sobota 4.04.2020 r. – I Sobota (Wszystkie róże)

I. Ku czci Niepokalanego Serca NMP i Królowej Różańca św. w intencji Róż różańcowych.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę i zdrowie w int. Urszuli Parys z ok. 80 rocz. ur.

III. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę i zdrowie w int. Anny i Piotra Spałek z ok. 10 rocz. ślubu oraz w intencji ich dzieci Grzegorza i Dominiki.

Niedziela 5.04.2020 r. – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

I. Do Miłosierdzia Bożego o ustanie epidemii koronawirusa.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę i zdrowie w int. Grażyny i Romana Zazgórnik z ok. 30 rocz. ślubu.

III. Do Bożej Opatrzności i Aniołów Stróżów w intencji dziecka, które otrzyma w łaskę chrztu św.: Nikodem Piotr Wruciński oraz jego rodziców i chrzestnych.