10 - 17.02.2019 r.

Niedziela 10.02.2019 r. – V Niedziela Zwykła

8.00 Za Parafian.

11.00 Za Parafian.

15.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie oraz światło Ducha Świętego w intencji Mariusza Konopki z okazji 18 rocz. urodzin.

Poniedziałek 11.02.2019 r. – MB z Lourdes – Dzień Chorych (Róża XI)

9.00 W intencji wszystkich chorych – z udzielaniem sakramentu namaszczenia chorych.

18.00 Za ++ dziadków Martę i Romana Wojsa /pam. ur./, Łucję i Franciszka Pietrek, Wandę i Jana Pytel, Antoniego Machoń, wujka Henryka Wojsa, ++ z rodzin Wojsa, Pietrek, Pytel, Kozielski, Grobara i Machoń, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 12.02.2019 r. (Róża I M)

7.00 Za + Józefa Pyka /pam. ur./, żonę Elżbietę, Elżbietę i Tomasza Jaguś, Franciszkę i Jana Burek, Lillę Jaguś, Elżbietę i Konrada Brol, Aleksandrę Nowak, Gerarda Kopyciok, Marka Pyka, Czesława Siwczak, Pawła Pietrek, ciocie, wujków, kuzynów, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka, dusze w czyśćcu.

Środa 13.02.2019 r. (Róża II M)

8.00 Za ++ rodziców Józefa i Klarę Wojsa /pam. ur./, brata Jana Wojsa, wujków, ciocie, Piotr i Gertrudę Cudok, dziadków Sowa i Wojsa, Klarę i Marię Baron, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

Czwartek 14.02.2019 r. (Róża I)

18.00 Za + ojca Karola Hoffmann, rodziców Józefa i Marię Kandzia, Justynę Richter, dziadków i pokrewieństwo z obu stron.

Piątek 15.02.2019 r. (Róża II)

15.00 Ku czci Miłosierdzia Bożego w intencji Klubu Seniora, emerytów oraz czcicieli Miłosierdzia Bożego.

18.00 Za ++ Anetę Duda /pam. ur./, Martę i Stanisława Czubak, Elżbietę i Karola Molenda, Jadwigę i Józefa Masoń, Józefa Paruzel, Renatę i Iwonę Sówka, Gerarda i Andrzeja Molenda, Jerzego Krawczyk, Albina Patoń, Łukasza Aleksandro-wskiego, Krystynę i Augustyna Foks, Zofię i Mariana Nowocień, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Sobota 16.02.2019 r. (Róża III)

8.00 Za + męża Jana Wojsa /rocz. śm./, ojca Floriana Celary, teściów Józefa i Klarę Wojsa, ciocię Katarzynę Bok, kuzyna Janusza Jaskuła, dziadków z obu stron, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

17.00 Za ++ rodz. Klarę i Stefana Spałek, męża Pawła Spałek, brata Jerzego, Ritę, Pawła i Zygmunta Maruszczyk, Helenę, Marię i Augustyna Sitek, rodz. Zofię i Ryszarda Masoń, brata Bernarda, córkę Reginę Serafin, Adelajdę Fabian, Anneliese Schmell, pokrew., ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w cz.

Niedziela 17.02.2019 r. – VI Niedziela zwykła

8.00 Za Parafian.

11.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Dominiki Sowy z okazji ur.

15.30 Za + Kazimierza Tyrol /pam. ur./, Justynę Tyrol, Jerzego Baron, Monikę Kocyba, Jolantę Schabowską, Joannę Pietrek, Waltra Zyska, dziadków Baron, Molenda i Tyrol, S.M. Bogusławę Jon, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.