30.09. - 08.10.2023 r.

Sobota 30.09.2023 – wspomnienie św. Hieronima (Róża II)

8.00 I. Za ++ rodziców Marię i Feliksa Maks, Andreasa Maks, Hedwig i Józefa Sowa, brata Jerzego Sowa, Jana Bochnia, dziadków, ciocie, wujków, kuzynów z rodzin Maks, Smyła i Sowa, Jadwigę Benk, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ ojca Stanisława Dulski /pam. ur./, matkę Adelę, dziadków Dulski, Wojsa, Imiołczyk, Ulfik i Biela, ks. Damiana Kominka i ks. prob. Gołka.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Kornelii Konopka z okazji 50 rocz. ur.

Niedziela 01.10.2023 – XXVI Niedziela zwykła

8.00 W intencji nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej jako podziękowanie za ich posługę.

11.00 W intencji studentów naszej parafii oraz nauczycieli akademickich z okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego 2023/2024.

15.30 Do Bożej Opatrzności i Aniołów Stróżów w intencji dzieci przyjmujących chrzest św.: Igor Wiktor Trocha i Natasza Atena Tarczyńska oraz w intencji rocznego dziecka: Franciszek Piotr Mazur, ich rodziców i chrzestnych.

Poniedziałek 02.10.2023 – wspomnienie św. Aniołów Stróżów

7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 I. Za ++ matkę Anielę Danysz /rocz. śm./, ojca Ludwika Danysz, Gertrudę Pradelok, dziadków, babcie z obu stron, ++ z pokrewieństwa Danysz, Sarach, Kosytorz, Kochanek, Wojsa, Kurzac, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

II. Za ++ Maksymiliana Kurzac /rocz. śm./, matkę Marię Sarach /rocz. śm./, ojca Pawła, Edwarda Sarach, Łucję, Konrada i Jerzego Kurzac, Magdalenę, Jana, Grzegorza, Weronikę i Joachima Kosytorz, Anielę i Ludwika Danysz, Marię Kochanek, Henryka Wojsa, Jana Kluge, Dawida Myland, Teresę Polak, dziadków Lubos, Sarach i Kurzac, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Wtorek 03.10.2023 – dzień powszedni

7.00 W intencji chorych i cierpiących.

18.00 Za ++ Franciszka Gansiniec, córkę Patrycję Gmyrek, rodziców Józefa i Marię Psiuk, Ryszarda i Marię Gmyrek, Marka Wołoch, Stanisławę Kasprzyk, Wilhelma i Rufina Gansiniec, Jana i Gertrudę Sówka, Henryka Soneckiego i dusze w czyśćcu.

Środa 04.10.2023 – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

7.00 Za ++ żonę Renatę Sówka /rocz. śm./, córkę Iwonę Sówka, rodziców i dziadków z obu stron, braci Norberta i Jerzego, Annę i Henryka Bula, Ewę Sówka, Walentego Paprotny, szwagrów i bratowe ++ z rodzin Nowocień, Bęben, Gajdzik, ks. prob. Gołka i ks. Damiana Kominka.

16.30 I. Ku czci św. Franciszka w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

II. Ku czci św. Franciszka w intencji ks. prał. Franciszka Baliona oraz ks. prob. Franciszka Koeniga z okazji imienin.

Czwartek 05.10.2023 – wspomnienie św. Siostry Faustyny – I Czwartek

7.00 Za + ciocię Joannę Piecuch /rocz. śm./, i ++ z pokrewieństwa Bączkowicz, Gałeczka, Piecuch, Anneliese Schmehl i dusze w czyśćcu.

18.00 I. Ku czci Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w intencji kapłanów, misjonarzy, zakonników, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania.

II. Za + Józefa Masoń /rocz. śm. i pam. ur./, Jadwigę Masoń, Elżbiet1)ę i Karola Molenda, Martę i Stanisława Czubak, Józefa Pruzel, Anetę Duda, ciocię Marię, wujków Gerarda, Albina, Jerzego, Mariana, Konrada i Józefa, Renatę i Iwonę Sówka, kuzynów Andrzeja i Łukasza, Krystynę i Augustyna Foks, Sandrę Spałek, Łucję Parys, Zofię i Mariana Nowocień, Pawła Respondek, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

Piątek 06.10.2023 – I Piątek

7.00 I. Za ++ rodziców Martę i Józefa Sitek, Agnieszkę i Helmuta Nandzik, Karola, Jana, Piotra i Dawida Myland, Patrycję Kurzac, Jerzego Lempa, Edwarda Kołodziejczyk, ciocie, wujków, kuzynów, dziadków, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i dusze w czyśćcu.

II. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Jana Cichockiego z okazji rocz. ur.

16.30 Ku czci NSPJ w intencji dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. i ich rodzin.

18.00 I. Za + męża Piotra Kandzia /rocz. śm./, rodziców Irenę i Zenona Kowalczyk, Martę i Konrada Kandzia, Łucję i Jerzego Hanszla, dziadków Hanszla, Kowalczyk, Gawenda i Kandzia, Pawła Pietrzak, Romana Lubojański, Krystynę Kołoch i Edwarda Ciesielski.

II. Za ++ rodziców Helenę i Emila Dziembała, siostrę Urszulę Czaja, teściów Marię i Alojzego Małeska, brata Alojzego, siostry Ewę , Krystynę i Helenę, ++ szwagrów, kuzynostwo, ciocie, wujków, dziadków, S.M. Teresę, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu.

Sobota 07.10.2023 – wspomnienie NMP Różańcowej – I Sobota

8.00 I. Ku czci Niepokalanego Serca NMP i Królowej Różańca św. w intencji Róż różańcowych.

II. Za ++ rodziców Jadwigę i Gotfryda Molenda, dziadków Gertrudę i Piotra Pietrek, Łucję i Ryszarda Molenda, Jerzego Baron, Łucję, Brunona i Leonarda Pietrek, Rozalię, Stanisława i Bernadetę Molenda, Norberta Kucierajter, Magdalenę i Piotra Kurzac, Marię i Jerzego Papież, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu.

17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Marii Szulc z okazji 60 rocz. ur.

Niedziela 08.10.2023 – XXVII Niedziela zwykła

8.00 W intencji pielgrzymów do Lubiąża i Trzebnicy – jako podziękowanie za szczęśliwie odbytą pielgrzymkę.

11.00 W intencji wszystkich dzieci naszej parafii z okazji wspomnienia św. Aniołów Stróżów z błogosławieństwem dla dzieci.

15.30 Za ++ Jerzego Baron, Justynę i Kazimierza Tyrol, dziadków Molenda, Baron, Tyrol i Kocyba, ciocie, wujków, kuzynostwo, Jolantę Schabowską, ks. prob. Gołka, ks. Damiana Kominka i S.M. Bogusławę Jon.