19 - 26.01.2020

 1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

 2. O godz. 15.00 zapraszamy do udziału w nabożeństwie nowenny do św. O. Pio. Dziękczynienia i prośby można składać do koszyczka przed ołtarzem. Po nabożeństwie można będzie uczcić jego relikwie.

 3. Po Mszy św. popołudniowej w sali św. Franciszka odbędzie się spotkanie opłatkowe Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

 4. W drugim tygodniu ferii codziennie będzie odprawiana tylko jedna Msza św. w układzie wakacyjnym.

 5. Z racji trwającej pielgrzymki do Ziemi Świętej kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna.

 6. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. odprawiona będzie nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.

 7. We wtorek przypada wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

 8. Wszystkie dzieci przebywające w czasie ferii na terenie naszej parafii zapraszamy do udziału we Mszy św. w środę o godz. 8.00.

 9. W czwartek od godz. 17.00 trwać będzie adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

 10. W piątek obchodzić będziemy wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

 11. W sobotę przypada Święto Nawrócenia św. Pawła, które kończy w Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

 12. Przyszła niedziela – zgodnie z decyzją Ojca Świętego Franciszka – będzie obchodzona w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. O godz. 8.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich lektorów naszej parafii i ich rodzin. Po Mszy św. zapraszamy lektorów na wspólnej śniadanie do sali św. Franciszka.

 13. W przyszłą niedzielę także o godz. 15.00 odprawimy ostatnie w tym roku nieszpory kolędowe. Serdecznie zapraszamy już dziś do wspólnego kolędowania.

 14. Bóg zapłać za ofiary złożone w dzisiejszej kolekcie na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nasz kościół.

 15. Polecamy wszystkim nowy numer „Gościa Niedzielnego” w którym jest ciekawy tekst o tym, czy warto tracić czas na adorację Najświętszego Sakramentu. Dzieciom polecamy nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego” ze specjalnym dodatkiem łamigłówek na czas ferii zimowych.

 16. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli.