05 - 12.07.2020

1. Kolekta jest przeznaczona na potrzeby diecezji i seminarium duchownego.

2. O godz. 15.00 odprawimy niedzielne nieszpory na które serdecznie zapraszamy.

3. Od poniedziałku rozpoczyna się „Festiwal Życia” organizowany dla młodzieży w Kokotku oraz w innych miejscach, m.in. w Sadowie. Zapraszamy młodzież do udziału w tym wydarzeniu. Szczegóły są podane na facebooku „Festiwal Życia”.

4. W poniedziałek po Mszy św. odprawimy nabożeństwo nowenny do MB Szkaplerznej. Na Mszy św. i na nowennie będziemy gościć neoprezbitera diecezji opolskiej ks. Szymona Supela z Grodźca, który po nabożeństwie udzieli nam błogosławieństwa prymicyjnego.

5. Od wtorku na zakończenie Mszy św. będziemy odmawiać modlitwy nowenny przed uroczystością patronalną ku czci MB Szkaplerznej, którą będziemy przeżywać 16 lipca. Wtedy też będziemy gościć O. Marka Ślezianka, Karmelitę z klasztoru w Przemyślu. Wtedy będzie też możliwość przyjęcia szkaplerza świętego.

6. W środę wszystkie dzieci przebywające na terenie naszej parafii zapraszamy do udziału we Mszy św. o godz. 8.00.

7. W czwartek od godziny 17.00 trwać będzie adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

8. W sobotę przypada święto św. Benedykta, patrona Europy.

9. Bóg zapłać za ofiary złożone w dzisiejszej kolekcie na potrzeby diecezji i seminarium. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na planowane w parafii prace remontowe.

10. Polecamy wszystkim nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Jest tam m.in. ciekawy artykuł pt. „Bracia” o papieżu Benedykcie XVI i zmarłym jego bracie Georgu, wieloletnim dyrygencie chóru chłopiecego w Ratyzbonie. Tym razem w cyklu zapoznania z polskimi sanktuariami maryjnymi prezentowany jest Leżajsk.

11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli oraz dobrego nowego tygodnia.