Spowiedź święta jest sprawowana na pół godziny przed każdą Mszą św. (spowiedź kończy się ok. 10-8 min. przed rozpoczęciem liturgii).

Jeśli msza jest poprzedzona wieczornym nabożeństwem, np. różańcowym, wówczas spowiedź św. ma miejsce pół godziny przed rozpoczęciem nabożeństwa.

W niedziele spowiedź św. jest sprawowana przed mszami o godz. 8.00 i 11.00. Nie ma spowiedzi przed nabożeństwem i Mszą św. popołudniową oraz przed mszą celebrowaną z racji wesela o godz. 12.15.

W czwartek spowiedź św. jest dodatkowo sprawowana w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00.

Z racji I piątku miesiąca spowiedź św. dla dzieci szkolnych będzie w I czwartek miesiąca o godz. 16.30 (klasa V, VI i VII) oraz w I piątek miesiąca o godz. 15.30 (klasa IV), a o godz. 17.00 młodzież (w tym uczniowie II i III klasy gimnazjum) oraz dorośli.